kathy-16 kathy-16 komentáře u knih

Mechanická princezná Mechanická princezná Cassandra Clare (p)

Doufám, že se závěrečný díl The Mortal instruments aspoň z části vyrovná závěrečnému dílu téhle série. Byla to kouzelná série a závěrečný díl byl opravdu nejlepší. Musím přiznat, že epilog mi vážně dal zabrat a pořád se nemůžu vypořádat, že už je konec. Postavy v těchto knížkách mi přirostly k srdci.

17.02.2014 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

nebojte, dopadne to moc pěkně :-), jen já prostě nemůžu z těch milostných trojúhelníků, vždycky fandím, tomu druhému klukovi, než co je do něj zamilovaná hlavní hrdinka, nevím čím to je :D

26.05.2013 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

báječné zakončení série... možná trochu spoiler!!!: já vím, že Will je úžasný, ale mé srdce patří Cassianovi, nemůžu si pomoci!

06.05.2013 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

moc pěkný příběh! je to zase úplně něco nového a toho si cením nejvíc.

02.05.2013 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Přečteno jedním dechem. Moc se mi na knížce líbí, že i když hlavní hrdinka má skoro 17, působí vyzráleji a není to ufňukaná holčička... konec byl skvělý, jen bych chtěla delší zakončení, ale to chci vždycky.

23.04.2013

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

super knížka! zpočátku jsem se bála, že je to jen jednoduchá kniha pro mladé, ale kniha mě přímo strhla svým dějem. Pěkná zápletka, která vás zaujme. Tahounem této knihy není náročnost děje nebo zápletka, ale poutavost vyprávění, zábavné čtení a romantika.

15.04.2013 4 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

lepší než první díl, i když mi chvílemi Eva vadila, ale to už je věc názoru. Jinak kniha dobře plynula a měla spád se zajímavým rozuzlením.

05.04.2013

Obnažená Obnažená Sylvia Day

zajímavý námět, ale celou dobu mi vrtalo hlavou, jestli je podobnost s 50 odstíny jen náhodná

05.04.2013 3 z 5

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

z celé série se mi tahle líbila nejvíc! Krásný konec

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

měla jsem trochu problém se zpočátku do knihy začíst, ale když si zvyknete, děj je chytlavý. Dobrá oddechovka

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Další z podařených dystopických fantasy. Moc se mi líbil sled události v knize, už se moc těším až si přečtu další díl

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

moc pěkně napsaná kniha, zvláště pak když vezmeme, kdo je hlavní hrdinkou, můžu jen doporučit

Zasvěcená Zasvěcená Cynthia Hand

ještě lepší než první díl, akorát jsem měla po přečtení problém s tím, že není ještě přeložené pokračování :-(

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

úžasná knížka, přečetla jsem ji i s chřipkou za dva dny, můžu jen doporučit