katerina3853 katerina3853 komentáře u knih

Kde jsi, když nejsi Kde jsi, když nejsi Radka Třeštíková

Nechystala jsem se knihu číst skrz spíš negativní recenze, které se ke mně dostaly. Ale moje nejoblíbenější knižní "influ" zuzana_drake mě nevědomky donutila ke koupi, a taky jsem potřebovala mít vlastní názor, žeano. A ty čtyři stovky mi za to stály. Knížka ve mně vyvovalávala nejrůznější emoce a velmi dobře se mi četla.

27.06.2023 5 z 5

Feministkou snadno a rychle: Příručka argumentů pro debaty s rodinou a přáteli Feministkou snadno a rychle: Příručka argumentů pro debaty s rodinou a přáteli Lucie Jarkovská

Skvělá knížka! Napsaná vtipně a srozumitelně. Velmi pěkné grafické zpracování.

27.06.2023 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Není to ten typ knihy, kterou si šetřím, že je tak dobrá, že nechci, aby skončila... Tady jsem se na konec docela těšila, byla jsem zvědavá, jak to skončí. A byla jsem spokojená. S koncem, i s knihou celkově. Klidně by mohla být delší,dotaženější... Dlouho jsem knihy od paní Třeštíkové odkládala (není mi sympatické její vystupování na sociálních sítích), ale určitě minimálně jednu ještě ráda přečtu.

07.02.2022 3 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Zkusím ještě jednu knihu Případů Kim Stone, ale tato mě nezaujala. Ne a ne se začíst, zvláštně se to celé táhlo...

28.01.2019 1 z 5

Modlitba za Owena Meanyho Modlitba za Owena Meanyho John Irving

Jedna z mých nejoblíbenějších knih.

10.09.2018 5 z 5