katerina2433 katerina2433 komentáře u knih

Budoucnost pod kontrolou Budoucnost pod kontrolou Brian David Johnson

O tom, že existuje profese futurista, jsem neměla ani ponětí. Kniha mě ale snadno vtáhla a těšila jsem se na každé další autorova vyprávění, kde všude může své znalosti uplatnit. Díky těmto příkladům jsem uvěřila (a dokázala si lépe představit), že verzi futurismu můžu uplatnit i ve svém životě a moc ráda pomocí strategií uvedených v knize nad svou budoucností přemýšlím.

10.01.2024 5 z 5

Euforie Euforie Karolina Rzadkowolska

Kniha mě na první pohled zaujala svou nádhernou obálkou, která je prostě boží. Ač problém s alkoholem nemám, svým obsahem mě hodně vtáhla a dost se mnou téma rezonuje. Proč je vlastně ok nechat se strhnout davem a dávat si byť jen jeden drink, i když vlastně nechcete? Jen jsem se utvrdila v tom, že je mi bez alkoholu dobře a že ho vlastně vůbec pít nechci ani pod nátlakem společnosti. A že si jakýkoliv drink můžu dát i bez alkoholu a nemusím mít další den kocovinu. Euforie obsahuje mimo osmitýdenní návod taky spousty zajímavých informací o tom, proč vlastně nepít a co alkohol s člověkem dělá. Za mě Euforie rozhodně nebyla jen seberozvojovou knihou a četbu moc doporučuji všem.

10.01.2024 5 z 5

S láskou o dětském spánku S láskou o dětském spánku Lenka Medvecová Tinková

Kniha je úžasně milým pohlazením po duši. Mimo pohled na spánek různých kultur (což mě nesmírně bavilo) nabízí také ujištění v rodičovské roli. Nádherná knížka za kterou moc děkuji.

26.07.2023 5 z 5

Klín Klín Scott Carney

Knihu jsem si naprosto zamilovala už od úvodu. A ne, není to jenom tím, že autor zkouší ayahuascu, na kterou jsem zatím neměla koule :) Kniha se prostě četla sama a já jsem hltala jednu stránku za druhou a nemohla se dočkat dalšího dobrodružství, ve kterém autor techniku Klínu použije. Velmi zajímavé čtení pro všechny, kteří se nebojí (nejen) posouvat své hranice a hledají efektivní způsob, jak toho dosáhnout.

22.06.2022 5 z 5

Pozvedněte svou hru Pozvedněte svou hru Alan Stein Jr.

Ač nejsem velkým příznivcem basketbalu, kniha byla velmi přínosná i pro mě. Dostala jsem díky ní mimo inspiraci k vlastnímu růstu i moc hezký vhled se spoustou zákulisních informací do sportu, který mi nikdy nic neříkal.

Alan je poutavý vypravěč a ve své knize zmiňuje nespočet inspirujících příběhů nejen hráčů a trenérů. Knihu jsem už nyní četla několikrát a určitě se k ní brzy vrátím. Plusové body rozhodně získávají obsažené pravidelní sebe-testy, která vás nutí zamýšlet se nad sebou samými!

22.06.2022 5 z 5

160 160 Tereza Kucharská

Moc děkuji za možnost si knihu přečíst a všem jí velmi doporučuji. Kniha se prostě nedá popsat slovy, musí se prožít :))

01.11.2017 5 z 5