Kater1ena1 Kater1ena1 komentáře u knih

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

anotace me zaujala vic nez samotka kniha, docetla jsem ji, ale jen proto ze nemam rada nedoctene knihy, tema zajimave, ale napsano pro me moc rozvlacne/popisne, ocenila bych rychlejsi spad, vic deje...

11.10.2022 2 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

silny pribeh co vtahne do deje, mam moc rada japonskou kulturu, takze me velmi zajal vycvik gejs a zvykou ktere se k tomu poji

11.10.2022 5 z 5

Jak jsem se reinkarnoval coby sliz 1 Jak jsem se reinkarnoval coby sliz 1 Fuse

puvodne to znam jako anime, tak sem mela velka ocekavani a nezklamala, uz se nemuzu dockat dalsich dilu

07.10.2022 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

nesmrtelna klasika, cetla jsem uz nekolikrat a jeste parkrat urcite budu, moc me bavi kdyz letec kresli beranka :D

07.10.2022 5 z 5

Rozbité panenky Rozbité panenky Sarah Flint

spis sem se nutila ji docist, pribeh zajimavy ale misty moc rozovlacne

07.10.2022 2 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

uz upoutavka me pomalu rozbrecela... kniha velmi emotivni, doporucuji precist, ale asi bych si rozmyslela po ni znovu sahnout

22.09.2022 5 z 5

Opravdové zločiny Opravdové zločiny Lucie Bechynková

vyborna kniha, zajimave pripady, vyborne podane

22.09.2022 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

zacatek knihy precten jednim dechem, temer sem ji neodlozila, ale od cca pulky me to uz moc nebavilo, tema je zajimave, ale spis sem se koncem prokousavala

13.09.2022 2 z 5

Paní Bovaryová Paní Bovaryová Gustave Flaubert

hlavni hrdinka my chvilemi hrozne lezla krkem, svou naivitou a snadnou manipulovatelnosti, ale je to vybrone napsane a nevahala bych ji cist znovu

10.09.2022 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

tak k tehle knize se vracim kvuli CV a rozhodne toho nelituji, uzasna kniha a naprosto vybusny dej, verim tomu ze po ni po letech zase sahnu

10.09.2022 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

vyborna zapletka, obcas sem v tom byla az zamotana, jak sen necekala co se stane a pak zas sem netusila jak k tomu vlastne doslo ´:) mozna by nebylo na skodu ji rozdelit na dva dily

10.09.2022 4 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

nestarnousi kasika, na konci kdyz odvazeji Boxera sem normalne brecela, kniha ktera ve vas dokaze zanechat smutek a jakousi bezmoc...

10.09.2022 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

zacatek trochu vleklejsi, ale konec to vyndahradil... znovu bych po ni urcite nesahla

17.08.2022 2 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

krasna romanticka knizka, irsko miluju tak sem si jeho popis hodne uzivala, precteno na jeden zatah :)

17.08.2022 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

sladky romanticky pribeh, u ktereho sem hodne slintala, smutne je ze ne nad hlavnim hrdinou ale nad dobrotama :3

11.08.2022 4 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

po precteni prvni knihy od teto autorky sem si musela najit dalsi knizku, prijemna romantika, sice dej je zcela predvidatelny, ale dobre se cte a pohlti ctenare, na leto k vode idelani

04.08.2022 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

roztomile, pohodove cteni, idelani na dovolenou

02.08.2022 4 z 5

precteno jednim decem, misty trochu zdluhave, ale rozhodne stoji za to

31.07.2022 3 z 5

Kniha je opravdu výborná, hodne vtipna, podobnost naseho starika se Svejkem se nazapre :), situace do kterych se dokazal dostat... zustaval my rozum stat :3

29.07.2022 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

vyborna knizka, po letech neprestane bavit

27.07.2022 5 z 5