KateNecky KateNecky komentáře u knih

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

První polovina knihy mi trvala přelouskat dost dlouho. Druhou půlku jsem přečetla za jedno odpoledne. Kniha je určitě psaná čtivě, ale chvíle tam byly dost nudné. Kdybych měla určit jestli je lepší seriál nebo kniha, tak rozhodně seriál, každopádně kniha také nebyla špatná, a určitě si někdy přečtu i ostatní díly, protože se kniha čte rychle. Každopádně je to o hodně jiné než seriál, Elena je namyšlená, Stefan nemá o Elenu ze začátku vůbec zájem a kdo mi v knize hrozně chyběl byl Damon, který se do děje vpletl až ke konci, což mi dost pomohlo se do konce knihy začíst. Jakmile tam byl on - v poslední kapitole - nevnímala jsem nic jiného než knihu. Hrozně tu knihu oživil a udělala ji ještě čtivější.

26.01.2015 3 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Od knihy jsem upřímně řečeno čekala míň a nakonec mě příjemně překvapila i když bohužel nebyla vubec napínavá nebo tak, což je trochu škoda. Kniha si ale urcite zaslouží 4 hvězdičky z 5 :)

08.01.2015 4 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Naprosto úžasná kniha :33

14.04.2014 5 z 5

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Naprosto dokonalá kniha, rozhodně nejlepší ze všech jaké jsem kdy četla. Nevím co jsem od knihy očekávala, ale rozhodně kniha byla mnohem lepší než jsem čekala. Doporučuji přečíst! :))

18.01.2014 5 z 5