katejohnsson katejohnsson komentáře u knih

Nejšťastnější miminko v okolí Nejšťastnější miminko v okolí Harvey Karp

Jasně, tahle kniha šla shrnout do pár stran jakožto manuálu, jak je psáno v mnoha recenzích. Ale proč by měla? Já na svoje dítě nechci jen číst manuál, já ho chci i pochopit. Akorát jsem to trochu četla s křížkem po funuse a hlavně mám hodné miminko.

24.03.2019 4 z 5

Jeden den Jeden den David Nicholls

ten konec se mnou hodně zamával. skoro bych radši byla za přeslazený happyend. ale takhle to má mnohem větší sílu

30.06.2013 5 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

asi nejlepší ze všech čtyř. na člověka čekalo jedno překvapení za druhým, pořád se něco dělo...

22.03.2013 5 z 5

Doktore, bacha na ženský! Doktore, bacha na ženský! Patrick Taylor

klasický humor z irské vesničky. vtáhne vás to do děje a rychle ta kniha uběhne

01.01.2013 5 z 5

Doktore, to byste se divil! Doktore, to byste se divil! Patrick Taylor

člověk Kinky viděl celé dva předešlé díly jako hospodyni, takže je velmi zajímavé se podívat, jak žila předtím a čím chtěla být. těším se, až si přečtu i o mládí starého doktora

Doktore, fofrem, jde o život! Doktore, fofrem, jde o život! Patrick Taylor

pěkné čtení, člověk má na tváři permanentně úsměv a knížka až příliš rychle uteče

26.12.2012 5 z 5

zatím nejlepší, co jsem četla od Murakamiho. a narozdíl od Kafky na pobřeží měla dobré zakončení

Nemaluj trola na zeď! Nemaluj trola na zeď! Jan Šťovíček

jediné cestopisy, co jsem schopná přečíst. o Islandu je nejlepší, od té doby, co jsem ho četla, je mlj sen jednou tam jet

01.01.2011 5 z 5