Katchiii Katchiii komentáře u knih

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Moje první kniha od tohoto spisovatele a je to takový příjemný čtivý průměr. Mě se líbila.

18.10.2017 4 z 5

Účastníci zájezdu Účastníci zájezdu Michal Viewegh

Z knížky opravdu vytáhli všechno to nej pro film, který je opravdu skvělý. Knížka mě moc nebavila. Dalo mi to práci jí vůbec dočíst.

18.10.2017 2 z 5

Tohle je naprosto dokonalá knížka !! Vůbec bych nečekala, že to pro mě bude jedna z Top knížek. Ráda se k ní zase vrátím a vřele ji všem kolem sebe doporučuji. Tolik jsem se dlouho nenasmála a konec tak ten jsem obrečela, to je jasné.

22.03.2017 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Nádherná knížka!! Tak krásně se mi to četlo a zase jsem zapomněla, že je to Sparks, takže když už jsem si představovala happy end, najednou se to celé ubralo jiným směrem a slza samozřejmě taky byla.

10.01.2017 5 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Moje první přečtená knížka od Sparkse. Jelikož jsem vůbec netušila co mě čeká konec mě emočně převálcoval. Možná byl až přehnaný, ale celkově knížka byla perfektní.

10.01.2017 5 z 5

S tebou mě baví svět S tebou mě baví svět Marie Poledňáková

Za mě skvělá knížka, spousta momentů na pousmání, ale smích žádný, od toho máme film. :)

22.11.2016 4 z 5