karolina7748 karolina7748 komentáře u knih

Lovec zločinců Lovec zločinců C. S. Quinn

Tak tady jsem tak nějak na vážkách, opět jsem se těšila na historickou detektivku, bylo to i napínavé,ale ke konci a konec byl tak nějak odfláknutý, kór když není žádný pokračování‍️

24.09.2022 2 z 5

Mozartovské spiknutí Mozartovské spiknutí Scott Mariani

První díl byl pěkný, napínavý, Ben je sympaťák, tak jsem se těšila na druhý díl, ale vůbec mě nenadchnul,vic jak půl knížky o ničem a zápletka mi v podstatě nějak utekla. Dalšími díly pokračovat zatím nebudu

24.09.2022 2 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Už dlouho se mi nestalo, že by mě nějaká detektivka tak nadchla. Natož pak tři od stejného autora po sobě. Skvělé čtení a skvělá dvojka Washington a Tilly. Už se těším na novou knihu.

30.07.2022 5 z 5

Satan a smrt Satan a smrt Frank Schätzing

Skvělé, čtivé,napínavé, sympatické postavy, středověk, zločin,historie, čtení přesně pro mě.

11.04.2022 5 z 5

Znamení kříže Znamení kříže Chris Kuzneski

Nápad dobrý,začátek knihy mě nadchnul,chvíli udržela moji pozornost,ale pak se to začalo neskutečně táhnout.Dočteno, ale ne jedním dechem.

20.03.2022 3 z 5

Proroctví Proroctví Chris Kuzneski

Nebylo to špatné čtení, napínavé i vtipné, ale mě tam asi chybělo víc toho tajemna. Ale určitě zkusím i další autorovy knihy.

18.02.2022 3 z 5

Marina Marina Carlos Ruiz Zafón

Začátek se mi trochu tahnul, ale už se to stává skoro zvykem,ale pak se to rozjelo a nebylo to špatné,tajemné, lehce hororové,smutné, zvláštní.. Je to pro mě koneckonců první kniha od autora tak zkusím ještě další.

18.02.2022

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Faktem je, že jsem jako první viděla seriál, jelikož jsem se chtěla dozvědět víc nebo spíš vše, co se do jinak skvělého seriálu nevešlo,tak jsem si to musela přečíst a vůbec nejsem zklamaná. A díky skvělému hereckému obsazení jsem mohla knižním hrdinům přiřadit obličeje. Mně se to líbilo.

18.02.2022 5 z 5

Ohnivé znamenie Ohnivé znamenie Juraj Červenák

Mám ráda historické detektivky a tohle bylo pěkné počtení se sympatickým triem vyšetřovatelů.

18.02.2022 4 z 5

Ukradený Caravaggio Ukradený Caravaggio Daniel Silva

Moje první kniha s Gabrielem Allonem,bylo to napínavé, akční, pěkné

16.02.2018 5 z 5

Říše milosti Říše milosti Jørgen Brekke

Nebylo to špatné,ale mě se asi nejvíc zaujala obálka.

16.02.2018 3 z 5

Vraždy podle Grimmů Vraždy podle Grimmů Craig Russell

A tak jsem se těšila, Krvavého orla jsem ještě nečetla.Ale tady úplně souhlasím se "soukromou".

01.02.2018 2 z 5

Katova dcera a černý mnich Katova dcera a černý mnich Oliver Pötzsch

Další skvělý detektivní příběh,jsem nadšená i ze závěru,kde autor popisuje skutečná místa,kde se děj odehrává, taková pozvánka se do těch míst vypravit.

21.01.2018 5 z 5

Katova dcera Katova dcera Oliver Pötzsch

Na knížku jsem se těšila a nezklamala mě, mám nové oblíbené hrdiny už se těším na další díly

04.01.2018 5 z 5

Labyrintem smrti Labyrintem smrti Ariana Franklin (p)

A mně se to líbilo, ikdyž ostatní díly byly určitě o něco lepší,ale i tak je to moje oblíbené čtení tyhle středověké detektivky.

24.12.2017 4 z 5

Učíme se šít Učíme se šít Božena Krůtová

Je to můj poklad☺

Bubetka a Smítko Bubetka a Smítko Ladislav Dvorský

Četba mého dětství.

Velká kniha pohádek Velká kniha pohádek Božena Němcová

Také ji máme už od mého dětství, krásné pohádky.

Pohádky z tygří stezky Pohádky z tygří stezky Dmitrij Nagiškin

Je tuhle knížku jsme také měli doma ani nevím,kde je jí konec

Let ptáka Ohniváka Let ptáka Ohniváka Ernst Wilhelm Heine

Nebylo to takové jako Krakavci z Carcassonne,ale dalo se to,teda za mě

11.12.2017 2 z 5