Karinka2012 Karinka2012 komentáře u knih

Srdíčko - Srdíčko v nebezpečí Srdíčko - Srdíčko v nebezpečí Usch Luhn

Kniha je napínavá, přátelská a dobrodružná. Vypráví o koníkovi jménem Srdíčko a holčičce Aničce. Příběh mne zaujal, že jsem se od něj nemohla odtrhnout.

17.07.2019 5 z 5

Na stopě Na stopě Kiki Thorpe

Kniha mne nezaujala, nedočteno ....

15.07.2019 1 z 5

Kámoškami napořád! Kámoškami napořád! Katja Frixe

Krásná kniha, moc se mi líbila. Byla napínavá, čtivá, krásný příběh o kamarádství dvou dívek...

15.07.2019 5 z 5

Emušáci - Ferda v tom zase lítá Emušáci - Ferda v tom zase lítá Michaela Dostalová

Psychologie pro děti, která je názorně ukazována v dětských příbězích. Knihu četla sama dcera, je jí 6 let, a dle jejích slov: "Je to encyklopedie, která je psaná jako pohádka, aby to bavilo děti. Knížka mě bavila, protože byla někdy napínavá, někdy smutná, žárlivá, naštvaná, o radosti taky - záleželo, jaká tam byla moucha. Obě knihy o Emušácích byly super."

15.07.2019 5 z 5

Chci všechno, já jsem tady král! - Dost už zlobení Chci všechno, já jsem tady král! - Dost už zlobení Alberto Pellai

Krátká kniha, do deseti minut. Některá slova jsou psána písmem, které dítě "prvňák" nedokáže přečíst. Kniha je veršována. Neurazí, nenadchne.

03.07.2019 2 z 5

Strašpytlík Strašpytlík Walt Disney

Krátká kniha o malém kuřeti, jménem Strašpytlík. Vtipné vyprávění se zvířátky.

03.07.2019 5 z 5

Nela a tančící kocour Nela a tančící kocour Darcey Bussell

Další krásný příběh malé balteky. Kniha vypráví o dvou dívkách, které se k sobě nechovaly moc hezky. A v závěru knihy zjistily, jak je přátelství důležité. Tato kniha se mi zatím líbíla nejvíce ze všech, které jsem, z této série, četla. Jediné zklamání - byla příliš krátká ;)

03.07.2019 5 z 5

Záhadné bludiště Záhadné bludiště Oldřiška Ciprová

Kniha odložena, nedočtena. Knihy série Ema a jednorožec mne nezaujaly.

02.07.2019 1 z 5

Medailon moci Medailon moci Oldřiška Ciprová

Série knih Ema a jednorožec mne neoslovila. Z knihovny jsem si půjčila více knih a vrátila nepřečtené, 6 let.

02.07.2019 1 z 5

Rosa a tři přání Rosa a tři přání Darcey Bussell

Další skvělá knížka ze série Malé Baletky.

02.07.2019 5 z 5

Ela a dobrá víla Ela a dobrá víla Darcey Bussell

Krásná knížka s napínavým příběhem a dobrým koncem.

Kouzelná oslava Kouzelná oslava Linda Chapman

Jsem milovnice knížek o jednorožcích. A tato kniha se mi moc líbila. Zajímavý příběh, krásné ilustrace.

Malostranská psí zima Malostranská psí zima Pavla Skálová

Příběh knihy mne nezaujal, knihu jsem nedočetla. Moc pěkné ilustrace knihy.

01.07.2019 2 z 5

Rosa a kouzelný sen Rosa a kouzelný sen Darcey Bussell

Kniha se mi moc líbila. Zrovna nejsem na balet, ale i tak mne zaujala. Mám skoro všechny díly. Ty, které jsem zatím přečetla, se mi moc líbily.

Piráti útočí! Piráti útočí! Ruth Gellersen

Je to docela hezká kniha. Vypráví o třech kamarádkách (Lenka, Ema, Verča), které spolu chodí do školy a mají tam dvě nepříjemné spolužačky a navzájem si škodí. Více se dozvíte v knize.

22.06.2019 4 z 5

Barbie a kouzelná dvířka Barbie a kouzelná dvířka neznámý - neuveden

Pohodová knížka, ale moc mě nenadchla.

22.06.2019 3 z 5

Nela a stříbrný jednorožec Nela a stříbrný jednorožec Darcey Bussell

Super kniha, moc se mi líbila. Napínavý příběh o holčičce Nele, která se snaží, s Bílým kocourem, zachránit Stříbrného jednorožce a jiná zvířátka ze zakletého kolotoče.

20.06.2019 5 z 5

Kniha vypráví o tom, jak holčička jménem Justýna se neustále nudila. Jednoho dne se maminka rozhodne dojít do lékárny a zeptat se na léky proti nudě. Maminka však dostane něco neobvykle zvláštního. Více se dozvíte v knize. Doporučuji. Krásný milý pohádkový příběh se šťastným koncem.

01.05.2019 5 z 5

Sny se vyplní Sny se vyplní Linda Chapman

Úžasná kniha, napínavý příběh, moc se mi líbila. Vypráví o koníkovi, který se bál skákání. Ale kvůli záchraně blízkého člověka svůj strach musel překonat, nebo se o to alespoň pokusit ... Jak to všechno dopadlo, se dočtete v knize.

30.04.2019 5 z 5

Společnost kouzelných jednorožců Společnost kouzelných jednorožců Selwyn Phipps

Knížka je krásně ilustrovaná, ale obsah mne zklamal. Čekala jsem příběhy o jednorožcích, ale kniha je plná jejich popisů. Název, vlastnosti, .... Knihu jsem dočetla, ale těšila jsem se, až budu na konci.

30.04.2019 3 z 5