Karinka2012 Karinka2012 komentáře u knih

2. A 2. A Katarína Fiala Janigová

Kniha mne nezaujala. "Bez příběhu". Odkládám nedočtené a vracím do knihovny.

14.11.2019 2 z 5

Andílek Rafael Andílek Rafael Astrid Mola

..... Je šťastný jako nikdy předtím. Anděl! Vidím opravdového anděla. A on vidí mě, pomyslí si. To je ale nádherné tajemství! ....

Krásná milá knížka, s nádhernými ilustracemi. Bohužel příliš krátká, cca 20 stránek. Tedy čtení na pár minut.

14.11.2019 5 z 5

Elvíra, strašidlo z kontejneru 2 - Mládě jménem Pecka Elvíra, strašidlo z kontejneru 2 - Mládě jménem Pecka Lucie Paulová

Knížka je super! Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Hlavně konec knihy byl napínavý. První díl této knihy byl super. Ale tento druhý díl ještě lepší, když pominu začátek, který mne úplně nebavil. Ale pak se to rozjelo.

13.11.2019 5 z 5

Příběhy draka Balabána Příběhy draka Balabána Jaroslav Perry

Kniha odložena, nedočtena. Níže všichni chválí neustále se opakující úvodní promluvu, která mne právě nudila. Knihu vracím do knihovny.

11.11.2019 2 z 5

Elvíra, strašidlo z kontejneru Elvíra, strašidlo z kontejneru Lucie Paulová

Úžasná kniha. Napínavá, na konci trochu strašidelná. Hned se vrhám na druhý díl.

28.10.2019 5 z 5

Den, kdy voskovky řekly DOST Den, kdy voskovky řekly DOST Drew Daywalt

Krásně ilustrované. Krátké příběhy. Kniha na pár minut. Nezaujala mne.

23.10.2019 3 z 5

Čáry, máry, kůň Čáry, máry, kůň Magdalena Katolická

Pěkná knížka, konec mne zklamal, proto ubírám jednu hvězdičku.

02.10.2019 4 z 5

Já nikdy nelžu Já nikdy nelžu Helena Žižková

Začátek knihy v pohodě, dále jsem se trochu bála. Bára nastoupí do auta k cizímu člověku a ..... Pro malé děti trochu strašidelné, ale výchovné.

30.09.2019 4 z 5

O zrzavém koťátku O zrzavém koťátku Holly Webb

Knížka nebyla špatná, ale nenadchla mě. Další díly z této série číst nebudu.

30.09.2019 4 z 5

Kouzelnické příběhy Kouzelnické příběhy Ulrich Maske

Jednoduchá krátká kniha, moc mne nezaujala.

18.09.2019 3 z 5

Sofie a Duha Sofie a Duha Julie Sykes

Krásná knížka, první i druhy díl. Doufám, že vyjdou další.

08.09.2019 5 z 5

Vystrašený tuleň Vystrašený tuleň Amelia Cobb

Pěkná knížka. Nicméně příběhy v této knižní sérii se neustále opakují. Strýček přiveze nějaké zvířátko, ..... další z knih této série už číst nebudu. Kniha má krásné ilustrace.

Telátko popleta Telátko popleta Petr Hudský

Velmi vtipná knížka pro malé děti. Přečtena již dříve, ale vracím se k ní, vždy mě pobaví.

Ela a narozeninové představení Ela a narozeninové představení Darcey Bussell

Další z krásných knížek této série. Tato kniha je trochu smutná.

Rosa a Labutí princezna Rosa a Labutí princezna Darcey Bussell

Další hezká knížka z této série.

Oprsklovi Oprsklovi Julian Clary

Byla to moc hezká knížka. Dobrodružná , napínavá a hlavně vtipná. Určitě chci druhý díl.

Kouzelné srdce Kouzelné srdce Kristina Ohlsson

Krásná kniha o přátelství mezi dětmi, touze moci. O životě a smrti. Krásný příběh, chytil mne za srdce.

29.07.2019 5 z 5

Kouzelné srdce Kouzelné srdce Kristina Ohlsson

18.07.2019 5 z 5

Pohádky do hajan Pohádky do hajan Zuzana Pospíšilová

Krátké příběhy, občas nějaká chybička. Kniha je rozdělena na tématické části. Pohádky o sportu, pohádky o oblečení, o zvířatech, o zpěvu a tak dále....

17.07.2019 5 z 5

Puuuch! Puuuch! Alan MacDonald

Kniha plná legračňích slov a vět. Vypráví o malém klukovi jménem Bertík a jeho psíkovi. Četba pro malé děti.

17.07.2019 4 z 5