kannibal28 - Příspěvky

Gang Mara Salvatrucha - Ve znamení krveGang Mara Salvatrucha - Ve znamení krveS. Logan

malá brenda bola moc hlúpa a naivná

24.08.2015

Imámova dceraImámova dceraH. Shah

vedel som že moslimovia su blbci ale že až takýto to som nevedel malá hannah prežila peklo od svojích 6 rokov,,doporučujem prečítať si to. Ani sa tým nomalnym moslimom nečudujem že od tade v takom množstve utekaju

28.12.2015

Nebezpečná zónaNebezpečná zónaJ. Fielding

ešte som nečítal od pani fieldingovej nič toto bola prvá kniha a velice som spokojný. nebolo tam vela mien tak sa to lahko čítalo a nestrácal som sa v deji. Knih je velmi dobre napisaná doporučujem

29.09.2016

Boží bludBoží bludR. Dawkins

prvá kniha od ateistu richarda dawkinsa ma nesklamala .určite si prečítam od neho ešte nejaké knihy

14.05.2017

Maskérka mŕtvychMaskérka mŕtvychB. Aichner

Autor bol na 100 percent inšpirovaný Dexterom, Kniha bola zaujímavo a lahko napísana v príbehu bolo málo postáv a dobre sa to čítalo. Na každej strane sa niečo dialo tak že nenudila Dávam 5 hviezdiček

05.11.2017

Byl jsem Mengeleho asistentemByl jsem Mengeleho asistentemM. Nyiszli

viac krát počuté viac krát prečítané a naštastie ani raz nezažité. Nacisti to neboli ludia, ani neviem ako ich nazvať ale dufam že niečo podobné sa nebude nikdy opakovať.

08.12.2017

Dvojitý křížDvojitý křížC. Carter

kniha nemá chybu má spad napatie aj prekvapenie proste užasná četba davam najvatší počet a doporučujem každemu

10.06.2014

Chceme jen tvoji dušiChceme jen tvoji dušiU. Baumer

Táto malá knižočka ma mierne sklamala lebo zas samozrejme cirkev a boh je to najlepšie čo može byť na tomto svete čo si ja absolutne nemyslym,,CHybajú tu vela skupin o ktorých sa mohol autor aspom trocha zmieniť

04.08.2014

Otazníky nad hrobyOtazníky nad hrobyL. Souček

výborná kniha až na to zbytočné rozprávanie o postave krista ktorá nikdy neexistovala zam mohol dať nejakuinú postavu ale inak bol to pán spisobatel

01.02.2015

Púštny kvetPúštny kvetW. Dirie

ženská obriezka a podobné primitívne zvyky by už v tejto dobe nemali existovať žijeme v modernej dobe a nie v dobe kamennej . Kniha sa dala čítať takže celkom spokojnosť

24.04.2015

VongozeroVongozeroJ. Vagner

ze začatku sa mi to lubilo ale už okolo 200 strany to trochu kleslo lebo to bolo podla mna zbytočne natahnuté kludne to mohlo mať o 100 strán menej a ten konec očakavany tak že dám 3 body

03.07.2015

Všichni jsme děti bohůVšichni jsme děti bohůE. v. Däniken

typická dennikenovka

10.10.2015

Otazníky kolem původu člověkaOtazníky kolem původu člověkaH. Hausdorf

kto vie ako to bolo s kadial pochádzáme to asi nikdy nezistíme a možno nám to povedia navštevníci z vesmíru tí to asi vedia určite

27.10.2015

19841984G. Orwell

kniha sa mi moc nepačila od začiatku až do približne 210 strany som sa dosť nudil pri čitaní ale ten koniec to docela zachránil nemal chybutak že dávam za 3

19.04.2016

Na smrťNa smrťJ. Karika

je to prvá kniha od kariku čo som čítal a určite neni ani psledná. Dej knihy ma trošku prekvapil nečakal som že aj táto kniha bude o mafii ale to nevadi malo to grády a hlavne je plná vulgarizmov a zverstiev. Idem si zohnať druhú časť mala by byť ešte zajimavejšá

03.05.2016

Mám v pätách mafiuMám v pätách mafiuJ. Hargaš

hargaš je velmi mladý slovenský spisovatel ktorý má určite velky talent len treba na nom ešte trocha popracovať. V tomto príbehu mi trochu vadilo že mafia naháňa mladého chlapca. Ale to bola len taká maličká chybička v kráse. Príbeh ma zaujal a učite mu dám ešte šancu ked niečo od neho vyjde

14.07.2016

Potok stínůPotok stínůJ. Fielding

celkom normalna kniha aj ked som si uplne iný dej predstavoval ked som si ju kupoval

10.10.2016

PrachPrachP. Cornwell

prva kniha od tejto spisovatelky čo som čítal, až tak ma nechytila asi preto lebo mi to pripomenulo televiznu sériu csi ktoru nemusím ale dám jej ešte šancu ked sa dostanem k nejakej knihe od paťi

27.12.2016

Svět tajemných sil Arthura C. ClarkaSvět tajemných sil Arthura C. ClarkaJ. Fairley

celkom slušná kniha

01.12.2017

Neboj seNeboj seL. Gardner

absolutná spokojnosť . jedna z najlepších kníh čo som čítal . *Kniha mala spád a lahko sa čítala. Určite si prečítam od tejto autorky všetko čo tu vyšlo.

27.12.2017

Koniec sveta v BreslauKoniec sveta v BreslauM. Krajewski

nič moc chcel som si prečítať všetky dieli ale teraz neviem . Bolo to také nemastné neslané vobec ma to nebralo .Ešte sa rozhdnem či dám tomu šancu.

SmoliarSmoliarC. Läckberg

Zaujimavá krimi od mojej najspisovatelky s dosť prekvapivým koncom.

Ďáblův hlas - Heavy metalĎáblův hlas - Heavy metalI. Christe

ja jako milovník metalu som troška sklamaný s tejto knihy žiadna zmienka o kapele THERION kerá by si to určite zaslužila ako zakladatelia symphony metálu a pomerne sa tam vela píše pre mna nezaujimavej komerčnej METALICE ale inak dobrá kniha

26.11.2013

Rozhovory o novej imunológiiRozhovory o novej imunológiiR. Petrov

dosť ťažka kniha ktoru som ani nedočital to je asi skor pre doktorov

01.12.2013

Rímske príbehyRímske príbehyneznámý

zo začiatku troška zaujimave ale po čase nuda nuda nuda lebo je ich strašne moc a sú dosť podobné tuto kniku som ani nedočítal

08.12.2013

Mein KampfMein KampfA. Hitler

tak dalšia kniha čo sa nedala dočitať je to strašne nudné čitanie a više 400 strán uplne zbytočnych táto kniha kludne mohla mať 20 strán lwbo v podstate sa to ta všetko opakuje aspom podla tohto vidieť aky bol chuj

12.12.2013odpad!

Hry láskyHry láskyL. Sonntag

táto kniha je fajn asi tak do polky potom su tam take sproste rady čo by som určite nevyskušal a hlavne ta posledná ta je extrém

18.12.2013

Grizzly z Veverčích horGrizzly z Veverčích horM. Lamy

velmi pekne len krátke

18.12.2013

Vzpomeň si na růžiVzpomeň si na růžiE. Ostrowska

dalo sa to čítať nenudil som sa pri tom

25.12.2013

Na vraždu treba dvoch / Réžiu má mŕtvy / Neruš lepších ľudíNa vraždu treba dvoch / Réžiu má mŕtvy / Neruš lepších ľudí. -ky (pseudonym)

3 dlhé poviedky ktoré sa dali čítať tá druhá bola podla mojho názoru najslabšia ale ináč pohoda

19.01.2014

1 2 3 4 5 6