kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Dívka pod šibenicí Dívka pod šibenicí Beátrice Saubin

Skor som videl filmm, aj ked to bolo hrozne dávno v hlavnej úlohe Nicole Kiddman možno preto to už trošku stratilo glanz. ALE nebolo to až také zle

13.03.2020

Z blata do kaluže Z blata do kaluže Joel Thomas Hynes

Velke sklamanie z tejto knižky Nemalo to ani hlavu ani patu dej velmi nezaujimavy. Trocha mi vadilo aj tolko vulgarizmov skoro na každej strane

02.03.2020 2 z 5

Supernova Supernova Johannes von Buttlar

kniha supernova je ťažké čítanie ale našiel som tam aj zaujimavé pasáže ktoré sa dali pochopiť.

20.02.2020 2 z 5

Ozvěna viny Ozvěna viny Charlotte Link

Sakra je to možné že neviem kto zabil amy millsovú to sa mi stalo prvý krát . Kniha mohla byť aj kratšia o volačo malo by to vačší spád a dostala by asi 5 hvezdičiek takto dám 4

09.02.2020 4 z 5

Hitler jako vojevůdce Hitler jako vojevůdce John Strawson

politika ma vobec nezaujimá ani svetová ani slovenská a už vobec nie nemecká . Malokedy nedočitam knihu ale túto som po 70 strankach som ju položil a viac sa jej nedotknem

21.01.2020 odpad!

Život pod závojom Život pod závojom Jean Sasson

tam to majú zeny aj v kralovských rodinách velmi ťažké v podstate nemožu nič len rodiť synov a starať sa o rodinu a ked sa dopusti niečoho iného tak tí tresty sú strašné

17.01.2020 3 z 5

Strážcovia raja Strážcovia raja Johannes von Buttlar

Johanes von Buttlar je moj oblubený spisovatel literatúry faktu. Opať ma nesklamal zaoberá sa zachranou ludstva a planety

30.12.2019 4 z 5

Polícia Polícia Jo Nesbø

perfektné dlhé dielko bavilo ma to

26.12.2019 5 z 5

neprijemná kniha ako to može otec robiť vlastnej dcére nechápem

06.12.2019 4 z 5

Vražedné blues Vražedné blues Robert B. Parker

Nezajimavá kriminálka ešte že nebola moc dlhá lebo neviem či by som ju dočital

11.11.2019 2 z 5

Predané dcéry Predané dcéry Zana Muhsen

No ten koniec ma dosť prekvapil s tú nadu čakal som iný konec*. Co sa týkaknihy celkovo je s tohto žanru čo som zatial čítal najslabšia . Nemala šmrnc taký jak tie dve predtým.

01.11.2019 3 z 5

Nenávisť Nenávisť Juraj Thal

Konečne kniha z mojho mesta tak že niektore opisované ulice som si dokázal presne vybaviť. Dokonca aj mená a priezviska teda niektore sú v mojej rodine.Ale kniha teda príbeh ma až tak nezaujal až na ten koniec ten bol dobrý.

17.10.2019

Hitlerovi agenti Hitlerovi agenti Alex Abella

kmiha ma nezaujala tak jak som čakal

07.10.2019 3 z 5

Bohyňa pomsty Bohyňa pomsty Jo Nesbø

bez slov

11.09.2019 3 z 5

Vagina Monology Vagina Monology Eve Ensler

totalne nezajimavá kniha ešte že bola taká krátka. V prvej kapitoli bolo skoro každá veta o vagíne slušne povedané a druha polovica uplne zbytočná názory iných žien na divadelnú hru. Pre mna odpad

18.08.2019 odpad!

Objevy, které změnily svět Objevy, které změnily svět Rodney Castleden

Zajimavá kniha len nechápem jak mohol byť kyslík objavený 1774 ked ho dycháme od začiatku ludstva

16.08.2019 3 z 5

In nomine mortis In nomine mortis Cay Rademacher

pre mna dosť sklamanie dosť nudné čitanie plno neviem načo latinskych vyrazov a viet ktoré sú nakonci preložené ale je to už dosť zbytočné ked som knihu dočítal. Slovo inkvizitor tam tiež bolo strašne vela razi až mi to liezlo na nervy

27.07.2019 2 z 5

Zločin jako profese Zločin jako profese Janek Kroupa

nejako dej tejto knihy ma až tak nezaujal. Bolo to takénudné čitanie naštastie to nebolo také dlhé

24.07.2019 2 z 5

Scotland Yard zasahuje II. Scotland Yard zasahuje II. Václav Pavel Borovička

Ako vždy pán borovička nesklamal 7 zaujimavých kriminálných príbehov pri ktorých sa človek nenudi. Hlavne to bolo o znamej velkej vlakovej lupeži.

10.07.2019 5 z 5

Mimozemská svědectví Mimozemská svědectví Peter Fiebag

Docela dobrá danikenovka ale zas a zas len dohady

03.07.2019