kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Oběti Oběti Jonathan Kellerman

čitanie tejto knihy nebolo až také zaujimavé jak som očakaval aj recenzie mala skvelé ale jaksik mi táto kniha nesadla. Začiatok ešte celkom fajn ale koniec taky nemasný neslaný.

20.10.2020 2 z 5

Čo rozprávali evanjelisti Čo rozprávali evanjelisti Zenon Kosidowski

strašne dlhe listy tak že to dalo zabrať pokial som to dočital. Niečo nove pár vecí som sa dozvedel ale načo si to mám pamatať ked ide o mýty lebo já boha neverim

08.10.2020 3 z 5

Podvody, ktoré hýbali dejinami Podvody, ktoré hýbali dejinami Eric Chaline

Magorov je dosť na tomto svete človek sa normalne čuduje čo niektorí ludia dokažu spraviť kvoli peniazom alebo sláve.

24.09.2020 3 z 5

Cirkev a pedofília: Otvorená rana Cirkev a pedofília: Otvorená rana Giovanni Cucci

Neskutočne som sa tešil že si prečitam o uchylnych knazov lebo názov tomu napovedá ale kniha mala mať uplne iný názov s pedofiliou to nemalo nič spoločné. Autor knihy je určite knaz. Namiesto toho aby pisal o ich zverstvách pisal vlastne ani neviem čo ani rozbor o pedofilii to nebol.

12.09.2020 1 z 5

Zákon krvi Zákon krvi Michaela Ella Hajduková

neviem či to bolo len pre ženy ale prečital som si to lebo išlo o holokaust a to je moja oblubena tema. Ten konec bol dosť čudny ale celkom sa mi to lubilo

08.09.2020 4 z 5

Nejkrutější psychopati v dějinách Nejkrutější psychopati v dějinách John Marlowe

Mam rad psychopatov a knihy o nich ale táto kniha ma mierne sklamala možno preto že už nič nové som sa o nich nenaučil v podstate poznam ich pribehy tak som sa dozvedel par veci. ALE hovori sa že opakovanie je matka mudrosti.

02.09.2020 3 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Dalšia surová jazda maestra cartera . Kde tento Pán spisovatel berie napady to neviem. Zasa to bolo niečo strašne len predstavovať si to nie este to zažiť. BRAVO

26.08.2020 5 z 5

7 a 37 divov sveta 7 a 37 divov sveta Igor Vsevolodovič Možejko

Pán Možejko smekám klobuk..Velmi putavo napisaný cestopis pri ktorom som sa nenudil a mnoho veci ešte naučil...Určite si kupim aj dalšiu knihu o divoch sveta.

14.08.2020 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Prvá kniha od tychto švedskych maniakov bola vyborná až na ten konec ten bol taky čudnýaale určite si kupim od nich aj ostatné knižky

01.08.2020 4 z 5

Na počátku byl Sumer Na počátku byl Sumer Vojtech Zamarovský

Malá encyklopedia sumerskeho národa

18.07.2020 4 z 5

Delikátní Dexter Delikátní Dexter Jeff Lindsay (p)

serial som videl skor tak že už ten príbeh som poznal tak to trošku stratilo cveng

08.07.2020 4 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Boha to bola jazda od začiatku až dokonca furt sa tam niečo dialo proste párada . Druhá knižka čo som čítal a obe boli skvelévBRAVO pán Carter. Doporučujem

19.06.2020 5 z 5

Tyranky Tyranky Helmut Werner

velke sklamanie v podstate som sa nič nove nedozvedel všetko sm v podstate vedel o ženách čo opisal autor tejto knihy.Cakal som niečo o seriovych vražedkyňách.

15.06.2020 2 z 5

Nasledujúcich 100 rokov - Prognóza na 21. storočie Nasledujúcich 100 rokov - Prognóza na 21. storočie George Friedman

Podla mna polsko nebude v buducnosti svetovov velmocou. Asi najlepšia politická kniha čo som čítal aj ked nebolo ich moc a ani nebude, lebo nemám rád politiku . Predpovede tohto pána by som aj já vedel či mu niečo vyjde ale asi sa toho nedožijem.

26.05.2020

Dějiny plné omylů Dějiny plné omylů Stephen Weir

v 2 dieli by mohli byť tieto omyli 1. Matovičova vyhra vo volbách 2.4Ceský hatrick v hokeji a olympijske zlato 3. Zamatova revolucia 1989 to su len namety na bonus čo je aj v tejto knihe

17.05.2020 4 z 5

Veda a náboženstvo. Niekoľko historických pohľadov Veda a náboženstvo. Niekoľko historických pohľadov John Hedley Brooke

Pri čítani tejto knihy som zistil že v biblii je niečo aj o hov,,, to už je riadna stoka tá svatá biblia

28.04.2020 4 z 5

Spasiteľ Spasiteľ Jo Nesbø

ušlo to hole nesklamal

12.04.2020 4 z 5

Komunistické zločiny a CIA (Výbušnina - Operace CIA Splinter Factor) Komunistické zločiny a CIA (Výbušnina - Operace CIA Splinter Factor) Stewart Steven

Skoro do záveru nič moc ale polednych približne 20 strán sa mi lubilo. Ale kto má rád špionáž tomu sa knižka hadam lubiť bude.

24.03.2020 2 z 5

Abeceda okultismu aneb Využití tajných věd v praxi Abeceda okultismu aneb Využití tajných věd v praxi Věra Kubištová-Škochová (p)

Tento krátký návod na bosorku nebol pre mna moc zajimavý. Cakal som že tam bude spomenutá aj čierna magia ale je to len o bielej magii. Takéto už nechcem čítať.

19.03.2020 2 z 5

Dívka pod šibenicí Dívka pod šibenicí Beátrice Saubin

Skor som videl filmm, aj ked to bolo hrozne dávno v hlavnej úlohe Nicole Kiddman možno preto to už trošku stratilo glanz. ALE nebolo to až také zle

13.03.2020