kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Scotland Yard zasahuje Scotland Yard zasahuje Václav Pavel Borovička

Encyklopedia scotlanyardu,,pán Borovička opisuje niektore pripady

12.06.2021

Tajemství karet encyklopedie tarotu Tajemství karet encyklopedie tarotu Bohumil Vurm

taroky sú veštecké karty ale z tejto knihy som sa nenaučil veštiť

26.05.2021 1 z 5

Dobrodružství u kanibalů Dobrodružství u kanibalů Arne Falk-Rønne

mohli prezradiť aj nejaký kanibalský recept ked už opisoval ako chuti ludské maso. Knižka bola krátka ale bavila ma každá stranka dávam plný počet hviezdiček.

19.05.2021 5 z 5

Príbeh mojej Ľudmily Príbeh mojej Ľudmily Margaréta Cervanová

Radšej ste mala ludku vymeniť ked boli babetká keby ste vedela čo sa stane ešte by asi žila. Muselo to byť pre vás strašne písať túto knihu a znova tym prejsť od začiatku: Zas spominať na nitrančanov vrahov vašej dcery ktorí aj po rokoch tvrdia že su nevinní ale dokazi su všetky proti mím: Mimochodom aj ja som z nitry.

11.05.2021 3 z 5

Můj příběh Můj příběh Alex Ferguson

Podla pána fergusona je toto utlá kniha , no dajme tomu potom si neviem predstaviť hrubú knihu. Tento pán musí mať užasnu pamať ked si každy zápas pamatá kto hral v zostave a kto jaký výkon podával alebo si robil zapisky po každom zápase. Kniha sa čitala dobre bolo tam síce dosť men ale človek ich už pozná ked sleduje už roky futbal.

02.05.2021 3 z 5

Sesterstvo špionů. Ženy z OSS Sesterstvo špionů. Ženy z OSS Elizabeth P. McIntosh

najlepšia knižka o špionáži čo som čítal aj ked zas ich moc nebolo

17.04.2021 3 z 5

Mafia na Slovensku - Osudy bossov Černákovej éry Mafia na Slovensku - Osudy bossov Černákovej éry Gustáv Murín

Zaujimave osoby sa spolčili s mafiani niektore som tam nečakal. Niektore osudy som už poznal ale aj som sa dozvedel pár nových vecí tak že spokojnosť.Pán murín ešte si prečítam určite niečo od vás ste dosť aktívny.

02.04.2021 3 z 5

Svet deväťdesiatich minút 1. diel Svet deväťdesiatich minút 1. diel Igor Mráz

Knihu som nedočital lebo je neskutočne dlhá a fotbal ma už nebere jak za mlada ked sa na to dalo kukať A takisto začiatky fotbalu nemusim skorej som na 70 a 80 roky minuleho storočia. Druhá časť bude určite premna zaujimavejšia.

26.03.2021 2 z 5

Kramerová versus Kramer Kramerová versus Kramer Avery Corman

ked pride joana kramerova pre syna billiho začne boj o neho. Asi tak by som ohodnotil knihu.

23.03.2021 3 z 5

Ztracený kmen: cesta novoguinejskou džunglí Ztracený kmen: cesta novoguinejskou džunglí Edward Marriot

velké očakavanie ked to bolo o kanibaloch čakal som to dramatickejšie ale bola ti taká pomalá lahká jazda

12.03.2021 2 z 5

Otrokyní v 11 letech Otrokyní v 11 letech Fatima Boscaro

taká rychle napisaná kniha autorke sa to asi nechcelo opysovať čo zažila

28.02.2021 2 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

5 hvezdiček je velice málo dal by som aj 100 keby sa dalo.Vela čitatelov písalo že je to najlepšie dielo dávam im za pravdu. Bravo Maestro Carter zmekam klobuk. Dej pri ktorom som sa nenudil vobec . Co sa týka hlasovania ja by som určite nehlasoval.

23.02.2021 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

hned od začiatku ma tento pribeh nebavil , poslednych 30 strán bolo zaujimavšie ale celkový dojem z tejto knihy je sklamanie na celej čiare.

10.02.2021 2 z 5

Tušení stínu Tušení stínu Ludvík Souček

Po rokoch čital som to druhý krát už ma to až tak nenadchlo jak volakedy

31.01.2021 3 z 5

Historie organizovaného zločinu Historie organizovaného zločinu David Southwell

celkom spokojnosť

19.01.2021 3 z 5

Žena dvou mužů Žena dvou mužů Jožo Nižnánsky

neskutočná blbosť škoda to bolo aj čítať . Velke sklamanie a ten koniec nič prekvapivé.

31.12.2020 1 z 5

Triky Triky Evan Hunter (p)

celkom slušná ktiminalka

22.12.2020 3 z 5

Byla jsem svědkyní vraždy ze cti Byla jsem svědkyní vraždy ze cti Nourig Apfeld

celkove druhá kniha kde sa mi viac lubil doslov ako samotný príbeh. Nebolo to zlé ale ani nič vynimočné podla toho nazvu som čakal krvavejšiu jazdu ale nebolo tam nič. Zeny to maju v tychto islamských krajinách velice ťažké vlstne dcéry vraždia kvoli cti ale aká je to česť? . Píše sa rok 2020 treba nastoliť sekularny štát a bol by pokoj

27.11.2020

Zachráň ma Zachráň ma Jano Hargaš

Pan Hargaš takýto nezmysel som od vás nečakal absolutne nezajimavý blábol ktorý nemá ani hlavu ani patu. Prvotina od vás sa mi dosť páčila tak som si povedal že ešte niečo si prečitám od vás ale po tomto už radšej nie.

19.11.2020 2 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Pán Carter trošku slabšia kniha, ale nebolo to žiadne sklamanie a ten koniec bol dosť prekvapujúci nečakal som to. Troška mi to pripomínalo príbeh Ludmili Cervanovej asi bol autor tímpríbehom inšpirovaný.

06.11.2020 5 z 5