kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Pod maskou Pod maskou Senta Andok

Neviem kolko knih napísala táto naša slovenka ale prečitam si od asu nej aj niečo iné,,Kniha sa mi lubila bolo to dost napinave s nečakaným zaverom,,,,Taká malá zaujimavosť aj moj brat sa volá Patrik Hronec takisto jak pár krat spominaný spevák,,už som len čakal či sa tam neobjavia naše mená ale asi nás osobne nepozná asi to je len náhoda.

09.02.2023 4 z 5

Zabil som Giovanniho Falconeho Zabil som Giovanniho Falconeho Saviero Lodato

Vela mien ktore bol problem pamatat si..Knhy o mafii byvajú dost krvavé a ani táto vraždami moc nezaostávala ,,len sa čudujem kvoli peniazom čo je schopný človek človeku spraviť neskutočne zverstvá.

26.01.2023 3 z 5

Lirael Lirael Garth Nix

Nič moc

19.01.2023 2 z 5

Pevnost devíti věží Pevnost devíti věží Qais Akbar Omar

pomerne zdlhave a ze začatku nudne čitanie potom to nabralo spad ale merať chlpi na cicine to je už vrchol

05.01.2023

Góóól! Góóól! Robert Rigby

Zaujimavy príbeh mladého mexičana ktorý sa stal hviezdou v newcastle united

17.12.2022 4 z 5

Tma Tma Jozef Karika

nejak tomu chýbalo napetie ,,nebola by to určite sranda keby človek oslepol v lese a nikde nikoho,,,pripominalo mi to jeden stary film už neviem nazov odohravalo sa to v mrakodrape sami dvaja ludia vrah a žena tam hrali ale to bolo napinave od začiatku až do konca......Tma ma dosť sklamala

08.12.2022 2 z 5

Ich veličenstvá pyramídy Ich veličenstvá pyramídy Vojtech Zamarovský

zaujimava kniha ale nesuhlasim s jej koncom o danikenovi tak mu dám za 4 hviezdy

28.11.2022 4 z 5

Nitra z neba Nitra z neba Milan Paprčka

nitra toho nemá čo ukazovať čo sa tyka archeologii a architekturi čo je dost smutné na to že sme bli sydlom velkej moravy. Ale dozvedel som sa že v ivanke máme golfove ihrisko čo som do teraz nevedel.

08.11.2022 2 z 5

Žraloci Žraloci Michelle Miller

Bankovnictvo pre mna nebola dobra tematika , zaujal ma názov a aj cena bola celkom lacná tak som si ju kupil. Akcie akcie a sex a vulgarity celkom spokojnost

05.11.2022 3 z 5

Hriech ako motív Hriech ako motív Ester Anaswah (p)

taka slabša detektivka s koncom ktorym som vobec nečakal

17.10.2022 2 z 5

Ztracená kniha Enkiho Ztracená kniha Enkiho Zecharia Sitchin

1Najslabšia zachariho kniha pisana v basničkach ma moc nebavilo 2 Neviem od kade má autor tolko zdrojov odkial vie kto skym sa vypraval kto skym spal určite sumeri nezanechali tolko správ od anunaki 3 neviem ale už asi dalšie knihy od zachariho si nekupim v podstate je to to iste ma to prestava baviť.

11.10.2022 1 z 5

Nejkrutější tyrani v dějinách Nejkrutější tyrani v dějinách Clive Foss

No neviem či já by som zaradil niektorych medzi tyranov asi nie .

22.09.2022 2 z 5

Rozchod s Bohem Rozchod s Bohem Richard Dawkins

Vyborná kniha od najznamejšieho ateistu

05.09.2022 5 z 5

Čierna kniha katolíckej cirkvi ... a neuveď nás do pokušenia Čierna kniha katolíckej cirkvi ... a neuveď nás do pokušenia Michael Hebeis

čakal som od tejto knihy o mnoho viac , já keby že napišem čiernu knihu cirkvi tak to by bol riadny masaker. Malo tam byť viac o obetách ,nkvizicii, križacke vypravy , terorizmus v mene boha zneuživanie deti atd.

22.08.2022 2 z 5

Kroniky Anunnaků Kroniky Anunnaků Zecharia Sitchin

Opakovanie je matka múdrosti sa hovorí v tejto knihe su niektore kapitoli s autorovych predošlích knih.

08.08.2022 4 z 5

Supersenzory Supersenzory Štefan Paulov

Krátka malá knižočka nezaujala ved to bolo v podstate malá encyklopedia pisána ako sci-fi román

19.07.2022 2 z 5

Nejznámější veřejné popravy v dějinách Nejznámější veřejné popravy v dějinách Nigel Cawthorne

Taketo niečo podobné som už čítal ale táto kniha sa mi lubila viac

15.07.2022 4 z 5

Bohové, polobohové a předkové lidí Bohové, polobohové a předkové lidí Zecharia Sitchin

Sme mimozemštania? možno ano možno nie

30.06.2022 5 z 5

Dvanáctá planeta Dvanáctá planeta Zecharia Sitchin

neviem čomu mám veriť čo je mytus a čo pravda ale knižka je velmi dobre napisaná

12.06.2022 5 z 5