Kandy Kandy komentáře u knih

Vlčí léto laponského mlynáře Vlčí léto laponského mlynáře Arto Paasilinna

Arto, kde jsi byl celý můj život?!! Takže opet děkuji ČV za objeveni milé, vtipné a dokonalé knihy...

05.06.2018 5 z 5

Modlitba za Černobyl Modlitba za Černobyl Světlana Alexandrovna Alexijevič

Hmmm... tak tohle bylo něco, co budu vstřebávat hodně dlouho. Ano, všichni víme co znamená Černobyl. Videla jsem hodně dokumentů, přečetla si články..., ale nikdy jsem o tom nepřemýšlela z pohledu obyčejných lidí. Lidí s “diagnózou Černobyl” a strašně se za to stydím...Děkuji za tuhle knihu a slibuji, ze ji budu doporučovat všem koho znám!
PS: A doufám, že soudruzi za tuhle hrůzu zažijí v dalším živote minimálně stejné peklo jako lidé z této knihy!

10.05.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Smutně krásná, nebo krásně smutná kniha....Každopádně za plný počet hvězd. Děkuji za zážitek!

30.01.2018 5 z 5

Autismus & Chardonnay Autismus & Chardonnay Martin Selner

Obdivuhodný Martin Selner....kdo přečetl alespoň pár článků jeho blogu, ví o čem mluvím. Takže za sebe i všechny “ jeho “ děti mu děkuji!

30.01.2018 4 z 5

Michaela - Události v klášteře svatého Anděla Michaela - Události v klášteře svatého Anděla Miloš Urban

Kniha mnou nepochopená...alespoň 1⭐️ za gradování děje.

30.01.2018 1 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Dobře tedy...kniha prečtená vrámci ČV2018, jinak bych po ní asi v knihkupectví nesáhla, ale musím přiznat, že mě čtení bavilo. A nejvíc asi představa, že by “legenda” mohla být pravdivá. Takže dávam 3 ⭐️ za pocit úzkosti, který zanechala. Kdybych neměla až nezdravý vztah ke Kingovi a jeho hororům, tak bych dala i čtvtou hvězdu...

30.01.2018 3 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Nejsem cílová skupina této knihy, takze by moje kritické hodnocení bylo asi neobjektivní....Číst ji ve třinácti letech, byla bych nadšená.

17.12.2017 2 z 5

Zabiják Zabiják Émile Zola

Příběh, který se nečte úplně jednoduše ... příbeh, který budu nosit v hlavě jěště nějakou tu chvíli.

26.11.2017 4 z 5

Mlhy na Blatech / Vypovězen Mlhy na Blatech / Vypovězen Karel Klostermann

Krásne počteníčko na dlouhý večer. Ďěkuji pane Klostermanne.

14.01.2016 5 z 5

Pustiny Pustiny Stephen King

Tak nevím, myslela jsem si , že mě King už nepřekvapí...jak já byla naivní. Nádherně přehnané, čtivé, napínavé...už se těším na další díl.Díky Kingu!

01.06.2015 5 z 5