Kamilajznik Kamilajznik komentáře u knih

Historky z Tinderu Historky z Tinderu Lucie Macháčková

Tohle byla super knížka...jeee jak já se nasmala nahlas:-)
Mohu jen doporučit!

04.09.2023 5 z 5

Dravec Dravec Marek Epstein

Pro mě tohle bylo první seznámení s autorem a myslím, že z nás budou přátelé . Velice těžká a silná kniha. A přitom se četla tak dobře. Líbilo se mi i, že byl příběh popsán z pohledu téměř všech hlavních hrdinů. Mohu jen doporučit.

08.05.2023 5 z 5

Tohle není žádná lovestory Tohle není žádná lovestory Mary Hargreaves

Knihu jsem zvolila jako oddechovou četbu a musím říct, že ze začátku jsem si teda ale vůbec neoddechla . Naopak, hlavní hrdinka mě tak strašně štvala, že se mi ani nechtělo pokračovat dál. Ale zvědavost zvítězila..chtěla jsem vědět, zda bude tak nesnesitelná az do konce. A musim říct, že na konci mi byla i sympatická a přece jen si z knihy něco odnáším .

26.04.2023 3 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Příjemná milá a vtipná oddychovka, jako vždy Julie nezklamala

16.04.2023 5 z 5

Kniha se mi chvílemi četla dobře, chvílemi jsem se ztrácela a nevěděla o čem čtu. Každopádně si člověk uvědomí, jak dobře se vlastně má...

25.01.2023 3 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Robert Bryndza prostě nikdy nezklame. Napětí od začátku až do konce. Za mě prostě parádní čtení!

22.01.2023 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Tohle bylo velice milé, zábavné a romantické čtení.

16.03.2021 5 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Já teda musím říct, že se mi kniha líbila. Začátek super, potom u mě trošku ztráta pozornosti, ale pak se to slušně rozjelo. Ale! Posledních pár kapitol jsem jako teda nepochopila, jako pochopila jsem o co jde, ale proč to tam muselo být zrovna takto. To mě trošku zklamalo. A konec... Asi se netřeba zmiňovat, že tento druh konce, se mi zdá poněkud nešťastný :-)

12.03.2021 4 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Další objev roku, alespoň pro mě. Je pravda, že jsem si musela ze začátku zvyknout na autorčin styl psaní, ale tohle byl velice silný a emotivní příběh, který neustále, stránku za stránkou, gradoval.
Autorku řadím mezi oblíbence a s chutí se vrhám na její další knihy.

05.03.2021 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Tak tohle bylo úžasný!
Na jednu stranu mi to přišlo jako hrozná blbina a hlavní hrdinka....panebože to bylo "střevo" :-)
Ale snad nikdy jsem se u knihy takhle nesmála nahlas a hlavně téměř pořád. Proto všema deseti doporučuju na zlepšení nálady!

05.03.2021 5 z 5

Noci běsů Noci běsů Kateřina Šardická

Já nějak nevím, co si o této knize myslet. První autorčina kniha mě velice mile překvapila a nadchla a i proto jsme sáhla po její další knize. Ale bohužel jsem tak "pade na pade" :-) Začátek mě nadchl, ale pak to bylo jako na houpačce... Chvilku super, napětí, pak nuda, pak zase super a napětí... A konec. Já nevím, asi sem čekala jiné rozuzlení.

05.03.2021 3 z 5

Daleko od stromu Daleko od stromu Robin Benway

Tak tohle byla emocionální smršť. Myslela jsem si, že se bude jednat o oddechovou knihu a opak byl pravdou. I když jsou hlavními hrdiny tři mladí lidé, tak řeší velice vážná témata.
Kniha se mi velice líbila, a jsem celkem překvapená, že je tak málo čtená a prezentovaná. Za mě velké doporučení.

28.02.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Jako vždy skvělý Robert B.

18.02.2021 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Člověk občas potřebuje číst takové knihy. Takže za mě JO, bavilo mě to. Asi si přečtu i jiné díly ze série.

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Tohle bylo dobré psycho... Daphne jsem fandila od začátku až do konce. A Amber... Boží mlýny melou :-) za mě ano ano ano :-)

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Tohle mě bohužel nechytlo. Já nevím, čekala jsem nějaký moment překvapení, zvrat, i když ano, konec překvapil, ale nešokoval.

02.07.2020 3 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Tak tohle byl mazec. Kniha se mi hrozně líbila a strašně dobře se četla. Úžasné příběhy tři žen, každá jiná. Každý příběh mě svým způsobem nějak chytl a dlouho jsem nad ním přemýšlela. Kdyby šlo, dám mnohem více hvězdiček.

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Tady mě hodně zaujala obálka a anotace nezněla špatně. A já byla velmi mile překvapená. Kniha mě chytla hned od začátku. Je pravda, že v půlce jsem trošku tápala, ale pak se to zase rozjelo a jsem moc ráda za ten konec, že to nebylo takové klasické "klišoidní" :-)

02.07.2020 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Co dodat, Colleen je Colleen a tohle bylo ale psycho! Název knihy vlastně vystihuje celý děj... Za mě obrovské ANO a doporučuji!

Má sestra a další lháři Má sestra a další lháři Ruth Dugdall

Tohle se mi moc nelíbilo, i když konec byl šokující a téma děsivé, ale to prostředí a styl knihy mi moc neseděl.

02.07.2020 3 z 5