Kamienkova33 Kamienkova33 komentáře u knih

Den, kdy se to stalo Den, kdy se to stalo Nuala Ellwood

Pre mňa veľké sklamanie, čakala som po prvej knihe od autorky viac. Zbytočne rozvláčne a ani vysvetlenie v závere ma nenadchlo.

15.03.2019 2 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Čakala som niečo viac

11.03.2019 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Jednotka super, pri dvojke som bola trošku sklamaná, ale stará dobrá Lou je späť :-)

08.03.2019 5 z 5

Atomka Atomka Franck Thilliez

Super ako vždy!

07.02.2019 5 z 5

Syndróm E Syndróm E Franck Thilliez

Jedna z najlepších krimi, aké som kedy čítala!

05.11.2018 5 z 5

Priepasť Priepasť Jozef Karika

Za mňa absolútne sklamanie.. Karika je jeden z mojich top autorov, ale toto mu podľa mňa veľmi nevyšlo...

25.10.2018

Nenalezená Nenalezená Remigiusz Mróz

Tak toto bola paráda! Spočiatku som sa bála už trošku otrepaného námetu - niekto sa stratí, zľahne sa po ňom zem a z ničoho nič sa na scéne opäť objaví. Bála som sa zbytočne, nenudila som sa ani jednu jedinú stranu, veľmi oceňujem, že kniha nie je zbytočne rozťahaná a nie je tam ani veta navyše.

04.10.2018 5 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

Začiatok ma tak vtiahol do deja, že som ani nevedela spať, možno to bolo tým, že bola noc a bola som sama doma :-) Na mieste hlavnej hrdinky by ma rovno vyrútilo... Trochu mi liezli na nervy policajti, ktorí všetko samozrejme brali na ľahkú váhu.... Ale inak fajn zápletka.

27.09.2018 4 z 5

Šlabikár šťastia 4 - Strachy, vzťahy, sloboda Šlabikár šťastia 4 - Strachy, vzťahy, sloboda Pavel Hirax Baričák (p)

Myslím, že z tejto knihy si každý niečo zoberie, ak sa zaujíma o takéto témy, za mňa super :-)

27.09.2018 4 z 5

Tisíc dnů v Toskánsku Tisíc dnů v Toskánsku Marlena de Blasi

Veľmi pekný pohľad na Toskánsko, ich zvyky, ľudí... ale niečo mi tam chýbalo, možno trošku zápletka.

24.09.2018 3 z 5

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Michelle Sacks

Pre mňa bol tento thriller sklamanie... Našla som naňho množstvo dobrých recenzií, kúpila si knihu a považujem to za vyhodené peniaze. Začiatok bol fajn, ale postupne, ako sa to rozmotávalo, ma to bavilo menej a menej.

24.09.2018 3 z 5

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Zbožňujem film, tak mi kniha nemohla uniknúť :-) Aj napriek negatívnym recenziám za seba môžem povedať, že sa mi román páčil a určite sa dám aj na druhú časť.

24.09.2018 5 z 5

Jak se vyléčit bez léků Jak se vyléčit bez léků Andreas Winter

Čakala som niečo úplne iné, v podstate som sa nič nové nedozvedela.

21.08.2018 2 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Kníh o rôznych únosoch je veľa, ale málo z nich sa zaoberá tým, čo sa deje potom. Policajtka Jude sa po 3 ročnom väznení podarí ujsť, avšak vonku to nie je také, ako si predstavovala.... Doma už nie je doma, v práci sa na ňu pozerajú cez prsty a miestami sama nevie, či jej naozaj ,,nepreskočilo". Thriller sa mi páčil, aj ke)ď záver sa mi zdal trochu zrýchlený, ,,len aby bol už koniec".

21.08.2018 4 z 5

Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření Radkin Honzák

Veľmi dobre napísaná knižka- trošku odborné, trošku ľudsky:) Myslim, že každému, kto sa zasekol a ma všetkého plne zuby, to aspoň trochu pomôže:)

16.08.2018 5 z 5

Bez filtru Bez filtru Kristýna Dolejšová

Veľmi milá kniha a verím, že mnohým ženám/dievčatám pomôže...

01.08.2018 5 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Liz Lawler

Pre mňa to bola strašná nuda, rozťahaný dej, nesympatické postavy a útočníka som vypátrala asi v polke knihy, čo sa mi často nestáva, vlastne skoro nikdy... V závere ešte nedotiahnuté veci, no z môjho pohľadu škoda času.

01.08.2018 2 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Čo ja viem... celý čas som mala taký zvláštny pocit, niečo mi tam chýbalo a niečoho sa mi zdalo až veľa. Hlavná myšlienka ma zaujala, ale aj tak sa mi to zdalo také nemastne, neslane

23.07.2018 3 z 5

Pasažier 23 Pasažier 23 Sebastian Fitzek

Výborný autor a výborná kniha ako vždy :) Lode ma vzdy desili, taketo obrovske obzvlášť... klobuk dole pred zápletkou a nezabudnite- aj po podakovani ešte niečo nasleduje;-)

23.07.2018 5 z 5

Slepí Slepí Alex F. Brady

Veľmi dlho som na túto knihu čakala a oplatilo sa :-) podľa mňa to bolo wow! Nešlo ani o samotnú zapletku- psychologicka dostane na starosť pacienta, ktorý je iba ticho a odmieta hovoriť o tom, prečo sa vôbec ma liečiť, jeho dokumentácia je zvláštna a nejasná. Išlo skôr o celé vykreslenie hlavnej postavy - Samantha, ktorá je jednotkou a najlepšou lekárkou na psychiatrickej klinike, je zároveň sama pravdepodobne šialena. Je to vobec možné? Dá sa to pred inými doktorom utajiť? Pravdepodobne ano, veď sama najlepšie vie, čo ma tajiť. Ma dokonalý vzťah, po čase sa ale dozvedáme, čo ju tento vzťah stojí, najlepšieho kamaráta a množstvo spletitych myšlienok. Nechcem veľa prezrádzať, ale pre mňa bola každá strana zážitok a aj napriek tomu, že kniha bola relativne dlha, nechcela som, aby skončila. Za mňa fakt skvelých 5* :-)

26.05.2018 5 z 5