Kakajko Kakajko komentáře u knih

Vůně medu Vůně medu Susan Wiggs

Pokračování Jabloňového sadu se tuze povedlo, dozvěděli jsme se více z Magnusovy minulosti a závěr slibuje, že bude pokračování.

30.09.2022 5 z 5

Pohádky Pohádky Václav Řezáč (p)

Jedny z mých nejoblíbenějších pohádek! A také jedny z prvních “moderních” pohádek, které se ke mně dostaly.

13.03.2022 5 z 5

Cukrárna U Šilhavého Jima Cukrárna U Šilhavého Jima Marek Toman

Na knihu jsem se těšila od zhlédnutí dramatického zpracování kdysi na Světu knihy. jako, jo, dobrý, ... ale kdo je vlastně cílová skupina? Na děti to bude asi příliš těžké a dospělí nevím, jestli zabloudí do dětského oddělení.

09.03.2021 3 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Škoda, že jsme na střední neměli povinnou četbu. Takhle jsem se ke knize dostala poněkud později.

07.03.2021 5 z 5

Princezna čarodějka Princezna čarodějka Petr Kopl

Chytrý humor, poučení a nádherné ilustrace!

24.01.2021 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Jako knihovnice nemohu dát méně než pět hvězdiček!

24.01.2021 5 z 5

Travič Travič Sharon J. Bolton

Rakvář i Travič se hlavně musí číst hned po sobě, protože s odstupem půl roku jsem se dost ztrácela.

17.10.2020 2 z 5

Dobrodružství v Zemi nikoho Dobrodružství v Zemi nikoho Jaroslav Foglar

Pro mě nejlepší foglarovka!

18.08.2020 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Zajímavé téma, ale něco mi tam chybělo, dokonce jsem i přeskakovala text, což se mi stává zcela výjimečně.

03.05.2020 3 z 5

Sesterstvo ve Snové říši Sesterstvo ve Snové říši Lucie Hlavinková

Zdařilé pokračování, těším se na další díly.

03.05.2020 5 z 5

Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola Lucie Hlavinková

Po dlouhé době milá knížka pro dívky, s chutí jsem si přečetla i já,.

03.05.2020 5 z 5

Dívka z Brooklynu Dívka z Brooklynu Guillaume Musso

Po trochu slabší knize "Dívka a noc" opět další skvělá kniha.

14.04.2020 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Nuda, nuda, rozvláčné, natahované ... Fantasy ano, ale detektivky raději ne.

01.01.2020 1 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Touto knihu mě autor teda dost naštval, zejména tím, koho nechal zemřít tentokrát!!! Ale četlo se to jedním dechem, to zas jo :)

10.11.2019 5 z 5

Městečko Lážoplážo - Zlatá velryba Městečko Lážoplážo - Zlatá velryba Tereza Pařízková

Už jsem se dlouho nesmála tak, že bych brečela smíchy :) Otázky na konci každé kapitoly byly skvělé k procvičení pochopení a zapamatování textu.

04.09.2019 5 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Příběh nádherný, ale neskutečně mě iritovala nespisovnost... Zde se to vůbec nehodilo.

03.09.2019 5 z 5

Mrtvá a živá Mrtvá a živá Daphne du Maurier

Konečně jsem ji dočetla. Příliš mě nebavila, rozvláčný děj, neuměla jsem se začíst.

14.04.2019 2 z 5

Nikdy nezapomenu Nikdy nezapomenu Michel Bussi

Celá kniha mi přišla hrozně zmatená a překombinovaná, ale musela jsem číst, abych věděla, jak to dopadne. Konec mě teda naštval :(

18.03.2019 5 z 5

Blb na výletě Blb na výletě René Melichar

Pro mě teda nezáživná nuda.

18.03.2019 2 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Zajímavé téma, na konci knihy jsem si i poplakala...

11.03.2019 5 z 5