kaja5622 kaja5622 komentáře u knih

Koruna Koruna Kiera Cass

Lepší než Dcera o tom žádná. Eadlyn byla příjemnější, ale konec mě zklamal. :( Tolik jsem doufala, že bude s Kylem. Nemuselo to být z lásky, ale tím, že to skončilo tak pohádkově, to u mě docela kleslo. Co se dá dělat. Zajímaly by mne spíš ještě nepřeložené knížky vztahující se k této sérii.

01.08.2017 3 z 5

příběh Járy Cimrmana v zahraničním vydání

30.07.2017 5 z 5

Zvěrolékař a psí historky Zvěrolékař a psí historky James Herriot (p)

Kočky trochu lepší, ale stejně dokonalá :)

20.01.2017 5 z 5

Zvěrolékař a kočičí historky Zvěrolékař a kočičí historky James Herriot (p)

Dokonalá!

Divergence Divergence Veronica Roth

Nejlepší z celé série, byla vážně úžasná, což se o zbytku říct úplně nedá.

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Možná to bylo tím, že jsem měla trochu pauzu, před tímto dílem, ale byl nepatrně slabší než ty předchozí a přesto naprosto úžasný.

Rose Rose Holly Webb

Naprosto dokonalá. Moje srdcovka už od dětství. Ani nemůžu říct, která je nejlepší .. miluju je všechny

Bohyně Bohyně Josephine Angelini

Jak už někdo psal, v této knížce toho bylo trochu moc. Takový lepší průměr. Bylo celkem jasné jak to dopadne, spíš jde o to, jak se k tomu konci autor dopracuje.

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

Oproti prvnímu dílu je o dost slabší. Ve chvíli čtení mi to nijak extra nevadilo a byla jsem velmi zvědavá, jak to celé dopadne. Bohužel zpětně to tak dobrá knížka není. Na jednu stranu jsem ráda, že jsem si jí přečetla a zjistila, jak příběh Helen pokračuje, ale obávám se, že mi trochu zkazila dojem z prvního dílu, který byl jednoznačně mnohem lepší.

Proroctví Proroctví Josephine Angelini

Rozhodně nejlepší z těch tří. Přečtená jedním dechem. Vážně úžasná knížka.

Létající celnice Létající celnice François Place

Četla jsem ji již dříve. Musím říct, že dlouho trvalo, než jsem se do knížky začetla a že děj začal odsejpat až později, ale když se tak stalo byla to úžasná knížka s nečekaným koncem.

Násobky sedmi Násobky sedmi Holly Goldberg Sloan

Knížka je nádherná. Určitě mohu říct, že jistým způsobem změnila můj pohled na svět. JNavíc je velmi motivující.

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

všech deset knížek (včetně Bohové Olympu) absolutně užasný těším se na Trial of Apollo

17.11.2016 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

nejlepší z těch tří, ale absolutně zbožňuji celou trilogii

17.11.2016 5 z 5