kaja3190 kaja3190 komentáře u knih

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Tento žánr knih obvykle nečtu. Tuto knihu jsem objevila čistě náhodou bez toho, aniž bych tušila, o čem bude. Nakonec jsem ji přečetla jedním dechem a moc se mi líbila.

12.01.2022 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Četla se jedním dechem, za odpoledne jsem ji měla přečtenou. Prostě taková jednohubka na hodinku-dvě.

16.07.2020 5 z 5

Nejsem sériový vrah Nejsem sériový vrah Dan Wells

Super čtení. Nejvíce se mi líbilo prostředí márnice a detaily kolem toho. A navíc jsem se v hlavním hrdinovi našla.

12.07.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Od knihy jsem měla trochu jiné očekávání, ale i tak se mi to moc líbilo, jen to pro mě bylo dost předvídatelné, ale ten konec bych vůbec neodhadla, to byl pro mě asi jediný moment překvapení, jinak jsem vždy věděla, co se bude dít.

12.07.2020 4 z 5

Malé pikantní vraždy Malé pikantní vraždy Jussi Adler-Olsen

První povídka mě vůbec nebavila, ale ta druhá byla skvělá.

09.07.2020 3 z 5

Holanďanka Holanďanka Ellen Keith

Kniha mě bavila hodně, obzvlášt' kvůli tomu, že pojednávala o tom, jak v období druhé světové války fungovaly nevěstince. Nejdříve jsem nechapala, proč jsou v knize kapitoly o Lucianovi, ale na konci knihy to do sebe zapadlo a já to pochopila.

08.07.2020 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Kniha byla dobrá, dobře se mi četla, i když jsem občas měla problém pochopit děj. Nepřišla mi nějak zvlášt' drastická, takže nechápu poznámku na přebalu, že je pro silné povahy. Myslím, že by tam mohlo být klidně takových scén více. Trochu mi vadilo, že jsem se na konci nedozvěděla, jak příběh dopadne, tak jsem se hned pustila do druhého dílu a doufám, že bude alespoň stejně tak dobrý jako ten první.

08.07.2020 4 z 5

Pro spravedlnost šel se bít Pro spravedlnost šel se bít Jiří Wolker

Nebylo to špatné čtení, ale ani tak dobré, abych si to někdy chtěla přečíst znovu.

06.07.2020 2 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

Výborná kniha. Nemohla jsem se odtrhnout od začátku až do konce.

03.07.2020 4 z 5

Projekt ideálna manželka Projekt ideálna manželka Graeme Simsion

Kniha mě bavila, protože v ní byly různé vtipné momenty a v hlavním hrdinovi jsem se mnohokrát našla a to hlavně v těch jeho rituálech.

03.07.2020 5 z 5

Moje frnda Moje frnda Věra Dumková

Nebylo to špatné čtení. Celkem zajímavé, vtipné a z části i poučné.

03.07.2020 3 z 5

V pasti V pasti Josh Malerman

Příběh mě zaujal svým nápadem a docela mě příjemně překvapil. Sice bych u některých věcí čekala, že se stanou jinak, ale i tak to byla dobrá kniha. Až na ten konec, ten mi připadal moc nereálný.

28.12.2018 3 z 5

Bowie: Ilustrovaný životopis Bowie: Ilustrovaný životopis Fran Ruiz

Dobře napsaný životopis, zachovává Bowieho tajemnost a obohacují jej krásné ilustrace.

27.12.2018 5 z 5

Chaos Chaos Rachel Ward

Tenhle díl mi přišel ještě lepší než ten první a ten konec mi vyrazil dech.

26.12.2018 5 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Sice to nebylo nějak extra děsivé, ale hlavní je, že mě to bavilo a docela dobře se to četlo.

04.11.2018 5 z 5

Moonwalk Moonwalk Michael Jackson

Tahle kniha jen dokazuje, že Michael byl úžasný člověk. Četla jsem ji jedním dechem a doporučila bych ji každému, kdo Michaela měl rád.

04.11.2018 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Bavila mě od začátku do konce a měla jsem problém se od ní odtrhnout. Navíc tam byla zapojená část historie a to mě na tom bavilo asi nejvíc.

30.10.2018 5 z 5

Erotické romány většinou nečtu, ale tohle mě zaujalo a dokonce mě to i bavilo. Některé popisy byly sice už trochu moc, ale přežít se to dalo.

30.10.2018 4 z 5

Deník Deník Anne Frank

Kniha mě velice zklamala, čekala jsem něco úplně jiného než bylo v knize. Do čtení jsem se musela nutit, nakonec jsem ji s přemáháním dočetla.

30.10.2018 1 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Tohle byla druhá kniha, kterou jsem od L. Keplera četla, ale nevtáhla mě do děje tolik jako kniha Stalker, což mě docela zklamalo.

30.10.2018 2 z 5