KaileyBlot KaileyBlot komentáře u knih

Losing it Losing it Cora Carmack

Za mě v pohodě knížka. Naivní a jednoduchá, ale tak proč si jednou za čas nepřečíst přesně něco takového? Žádný literární skvost, jen pouze knížka, která neurazí a umožní nám se na chvíli vžít do krásného nekomplikovaného příběhu.

13.06.2017 4 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Oba dva díly byly moc krásné. Taková ochutnávka té vize dokonalého vztahu, který by chtěl každý zažít. Bylo to milé čtení, při kterém jsem se musela neustále usmívat.

11.06.2017 4 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Krásný, milý, vtipný, dojemný příběh. Chybělo tomu už jen málo k road tripu. Celkově jinak fajn pohodové čtení, které vám občas vezme dech. Docela mě teď zajímá o čem bude pokračování, takže se do něj hned pustím.

07.06.2017 5 z 5

Slovník lásky Slovník lásky David Levithan

Nic nápaditějšího jsem snad ani nečetla! Začínám tohoto autora zbožňovat, protože má absolutně úžasné a krásné knihy. Tohle byla fakt pecka - jednoduché ale zároveň tak geniální!

02.06.2017 5 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Ne. Tak tuhle knížku nedočtu, takže ani nebudu hodnotit. Dočetla jsem ji do půlky a pak už mi to přišlo hrozně nudný, moc natahovaný, nezajímavý a prostě jsem neměla chuť ani pokračovat dál.

31.05.2017

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Moc pěkná knížka na níž bylo zajímavé to, že ji psali dva rozdílní autoři. Víc se mi líbil styl psaní Davida Levithana, ale oba společně​ vytvořili něco krásného. Určitě je lepší ji číst v době Vánoc, ale já si ji užila i teď v letním počasí.

30.05.2017 5 z 5

Audrey se vrací Audrey se vrací Sophie Kinsella (p)

Tato kniha oplývá humorem - a to jako fakt hodně. Získala si mě hned u první stránky - nejen zajímavým stylem psaní ale i zpracováním. Je to zas takové to, co vás nutí číst dál, protože není řečeno, co se stalo a vy to chcete vědět co nejdřív. Možná tam byla trocha naivity, ale to nevadí. Zklamal mě jen ten konec, když nepřišlo co jsem čekala, ale jinak to bylo milé a příjemné čtení.

27.05.2017 4 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Fakt skvělé zakončení této úchvatné série. Zůstalo pár nezodpovězených otázek, ale jestli to tak autorka chtěla, pak to tak být má a je to v pořádku. Jsou tím ty knihy aspoň zajímavé. V tomto díle se konečně rozvinul vztah, v který jsem celou dobu doufala a opět nebyla nouze o zvraty, napětí a vtip. Všechny tři díly se mi moc líbily a můžu je jen doporučit!

25.05.2017 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Tak, konečně jsem tuto knížku dočetla. Po asi půl roce, co jsem ji odložila kvůli celkem nudné pasáži jsem usoudila, že bych ji chtěla mít přečtenou. A když teda pominu tu menší pauzu celkově to bylo docela zajímavé čtení. Nic extra ale propadák to taky nebyl.

22.05.2017 3 z 5

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong

Druhý díl opět super! Fakt tuhle sérii žeru - když nepočítám tu obálku je to skvělý, vtipný, napínavý, pořád mě to hrozně baví a těším se na poslední díl! Škoda, že nejsou tyhle knihy víc známé, protože by si to kvalitou zasloužily! (Ehmm tady opravdu platí nesuď knihu podle obalu! :D)

21.05.2017 5 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Ze začátku jsem vůbec nevěděla, co od této knížky čekat, ale nakonec mě mile překvapila a fakt se mi líbila. Bylo to tajemné, děsivé, napínavé, vtipné - prostě super. To tajemno vás nutí číst dál a dál a rozhodně se při ní nebudete nudit!

15.05.2017 5 z 5

Šampion Šampion Marie Lu

Wow. Celá série byla prostě jedno velký wow. Za celé ty tři díly se všechny postavy postupně měnily a přebýhaly z jedné strany na druhou - i co se chování týče. Přišly mi tak nějak labilní - ale nestěžuju si. Dalo se to s nimi vydržet :D. A ty zvraty - já už fakt nevěděla co od další kapitoly čekat! Ale jsem ráda za to, jak to skončilo. Žádné klišoidní, ale prostě milé a hezké zakončení (ikdyž bych teda na June ráda zařval, ale na druhou stranu to chápu). No prostě krása krása krása co víc připsat. Doporučuju!

09.05.2017 5 z 5

Fenomén Fenomén Marie Lu

V druhém díle mě začala příšerně štvát Tess - prostě se z té milé holčičky z prvního dílu stala manipulátora, která Dayovi pořád tloukla rozumy do hlavy. Vlastně se změnily všechny postavy a přišlo mi, že vlastně nikdo neví, co teda chce. První díl byl o chlup lepší, ale za tento konec, který mi vyrazil dech, musím dát plný počet hvězdiček.

02.05.2017 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Super knížka! Bylo to zajímavé a čtivé, protože se pořád něco dělo a tudíž se nešlo od knihy odtrhnout. Jediné co mi na tom nesedělo byl věk hlavních hrdinů. Nojo ale tak co čekat od dystopie že?

29.04.2017 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Moje druhá přečtená knížka od této autorky mě znovu přesvědčila o tom, že tohle ona prostě umí! Možná se mi S hlavou v oblacích líbilo o trošku víc, ale tahle knížka stojí samozřejmě taky za přečtení! Autorčin styl psaní je jedinečný, čtivý a zábavný a navíc jako bonus byla kniha doplněna o recepty - no a co víc si od knížky přát? Zápletku jsem sice už dopředu podvědomě prokoukla, ale to mi vůbec nevadilo. Za mě prostě super jednoduchá oddechovka, při které se dostanete náhle k poslední kapitole a ani o tom nevíte!

25.04.2017 5 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Když tuto knížku dočetla kamarádka a byla z ní nadšená, neměla jsem jinou možnost, než si ji také přečíst. A proboha! Tohle je tak dokonalý! Prostě tam se nedá ničemu věřit. Naprosto mě tento příběh dostal - super promyšlený a tak poutavý... no prostě aww.

20.04.2017 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Pěkný a dost poutavý příběh. Upřímně jsem nečekala, že se mi bude knížka až tak líbit, ale je to dobře napsané, takže se to hezky četlo. Navíc je to kraťoučké - ideální do povinné četby!

16.04.2017 5 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Už když jsem viděla tuhle knížku poprvé, věděla jsem, že ji budu zbožňovat. A nepletla jsem se. Ten příběh je tak krásný, dojemný no prostě nádhera. Mimo samotný příběh o tučňákovi autor také popisuje Argentinu se vším všudy - tamní flóru, faunu a domorodé obyvatele. Poukazuje na krásu Země a života, ale také na nespravedlnost a chamtivost lidské rasy. Prostě mi tato kniha dala něco, o čem je dobré zapřemýšlet a uvědomit si priority v životě. Naprosto úchvatná kniha která v sobě skrývá mnohem víc, než je na povrch vidět.

15.04.2017 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Jakože cože? Až takhle moc zvratů jsme nečekala, ale naprosto mě to všechno dostalo. Je mi líto, že je zase konec tak skvělé série! Všechny díly se mi vryly do paměti - nejvíc ale samozřejmě Xemerius, bez kterého by byla nuda :D. Oslovil mě poutavý autorčin styl psaní a určitě si s chutí přečtu i její další knihy.

13.04.2017 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Druhý díl a další dávka zmatených události a naprosto šílených informací, které vám zamotají hlavu ještě víc, než jste ji měli po prvním díle. To prostě čtete a vůbec nechápete proč se co děje a to se mi na tom líbí nejvíc. Nevím, co víc říct k tomuto zamotanému příběhu, než jen že je naprosto úchvatný! (Stejně jako Xemerius :D)

05.04.2017 5 z 5