KaileyBlot KaileyBlot komentáře u knih

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Nebyla to špatná knížka, ale asi jsem díky recenzím a komentářům čekala víc. Bylo to hezké, ale nepřišlo mi to jako něco wow. První polovina knihy byla pro mě celkem nudná, ale druhá polovina mě chytla a konečně jsem se pořádně začetla. Rozhodně mi to ale nedá nepřečíst si další díly.

14.04.2018 3 z 5

Už jsem normální?!? Už jsem normální?!? Holly Bourne

Tahle kniha - wow! Opravdu mě mile překvapila, vůbec jsem nečekala, že se z ní vyloupne takováhle pecka. Bylo to zajímavé a zaujaly mě hlavně pěkné myšlenky, které tato kniha předává. Nejen o tom, jak je to v dnešní době s psychickým onemocněním, ale také myšlenky feminismu mi přišly příhodné a rozhodně s nimi souhlasím. Doporučuju tuto knihu. Mě dala pár věcí k zamyšlení.

08.04.2018 5 z 5

Stačí jen chtít Stačí jen chtít Joelle Charbonneau

V této knize nemůžete ničemu ani nikomu věřit. Bylo to záhadné a dost mě to bavilo. Jediný co mi vadilo bylo to, že jsem se často ztrácela ve vedlejších postavách, jelikož jich tam bylo celkem dost, ale celkově to bylo zajímavé čtení neochuzené o překvapivé zvraty - hlavně na konci. Kniha má dobrou myšlenku a je trošku kritická k dnešní závislosti na sociálních sítích a o tom, co jsme schopni udělat kvůli něčemu, co chceme. Co bysme mohli udělat.

30.03.2018 4 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Moc pěkná knížka. Bavila mě a pobavila.

25.03.2018 5 z 5

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

První polovina knihy byla taková nudnější a slabší, ale ten konec to aspoň zachránil. Bylo to dost jednoduché a předvídatelné čtení, ale bavilo mě to. No a co musím ocenit bylo shrnutí všech postav na konci to mi přišlo originální a hezké. Celou sérii bych ohodnotila jako lepší průměr.

18.03.2018 3 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Pěkná knížka, která mě držela napnutou až do konce, jelikož jsem knihu vůbec neprokoukla a to mě na tom bavilo. Bylo to opravdu zajímavé a poutavé čtení s překvapivým koncem. Můžu jen doporučit.

10.03.2018 5 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Moc pěkná jednoduchá knížka. Děj znám už ze školy, ale bylo milé si přečíst samotnou knihu. Je kraťoučká takže se dá přečíst během chvilky.

04.03.2018 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Další super díl série! Byl plný zvratů a akce - když se dlouho nic neděje, musíte počítat s tím, že se to za pár stránek změní. V tomto díle jsem si překvapivě oblíbila Lorcana a Manon, které jsem do nynějška moc nemusela. A ten konec byl epický! No co vám budu povídat - Maas je skvělá a odpovídají tomu její knihy! Hlavně tato série je opravdu vydařená.

04.03.2018 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Milá a příjemná knížka. Nejvíc se mi líbila první povídka, ale celkově to bylo skvěle vymyšleno - děje všech tří povídek se proplétaly a navazovaly na sebe. Rozhodně je tohle knížka čtivá a na oddych ideální.

18.02.2018 4 z 5

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Tohle byla moc milá knížka. Nenáročná, vtipná a prostě taková odpočinková. Hodně jsem si oblíbila Janu a G. Autorkám se kniha opravdu povedla.

15.02.2018 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Hned první co bych vyzdvihla je že je kniha psána ich formou oproti skleněnému trůnu mi to vyhovovalo víc. Ale co se děje týče nebylo to tak šíleně čtivé a nemělo to dlouhou dobu spád, jak tomu tak je právě u skleněného trůnu. Opravdu mě to chytlo někdy kolem strany 300. A asi nejvíc jsem si oblíbila Rhysanda. Nebyla to špatná knížka, ale až zas tak mě neoslovila.

03.02.2018 3 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

Tak to byla jízda. Když pominu, jak je to naprosto nereálné, tak to bylo taky dost zhuštěné. Vlastně celá zápletka a vyvrcholení děje této série byla nacpána do půl knížky. Bylo toho fakt moc, co se stalo, což mi přišlo dost neúměrné k předchozím dílům. Ale četlo se to fajn.

27.01.2018 3 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Co jsem četla Dědičku ohně je to už asi rok a půl takže mi ze začátku trvalo si vybavit vše, co se dosud stalo - a že toho nebylo málo - ale nakonec mě to opět vtrhlo do děje. Ani jsem netušila jak moc mi chyběly Aelininy ďábelské plány, Chaol, celý ten úchvatný svět a v podstatě jen jednoduše Sarah J. Maas. Její knihy mají tu vlastnost, že buďto je čtěte a nebo o nich přemýšlíte. Nic jiného neexistuje a dost značně vás rozptylují. Nestěžuju si ale! Opět nebyla nouze o napětí, zvraty a někdy jsem nemohla nic než jen zírat s otevřenou pusou co se to teď sakra stalo. Moc jsem se tento díl užila a už se těším na další!

15.01.2018 5 z 5

Poslední začátek Poslední začátek Lauren James

Skvělý, úžasný, dokonalý! Tato kniha je povinnost pro všechny, co četli první díl, protože bez tohoto dílu to vlastně nedává smysl a až po dočtení poslední stránky to všechno do sebe tak krásně zapadne. Knihy jsou hrozně čtivé a nutí číst dál a dál, protože prostě potřebujete zjistit jak se to vše vyřeší. Bylo to taky hodně poučné a zajímavé. Prostě na uvědomění si, že jen malý detail může ovlivnit celou budoucnost. Zkráceně - bylo to mocný! Jedna z nejlepších sérii, co jsem kdy četla!

07.01.2018 5 z 5

První konec První konec Lauren James

Tato knížka byla o Kate a Mattovi, Kate a Mattovi a opět Kate a Mattovi a naprosto mě dostala - byla stejně krásná jako její název i zpracování uvnitř, myslím časovou osu a všemožné ozvláštnění. Úžasně vymyšlených několik proplétajících se dějových linií a poutavý, zajímavý děj. Přišlo mi to absolutně geniálně promyšlené a díky originalitě se mi to strašně líbilo. Nebylo to nic moc oddychového, je potřeba trošku u toho přemýšlet jinak bych se v tom ztratila. Vůbec mi to nevadilo a moc jsem si čtení této knihy užila. Jsem nadšená! Doporučuju! (Ehm ano jsem si vědoma toho, že jsem právě tuto knížku vychválila za pomoci mnoha přídavných jmen a příslovcí nejméně do nebes, ale ona si to zaslouží).

01.01.2018 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Boží! Moje druhá knížka od této autorky a opět nezklamala. Fakt originální nápad s tou knihovnou. Bylo to moc pěkné a čtivé a jen mě to utvrdilo v tom, že tato autorka je prostě skvělá a psát umí! Přečteno za den takže asi nemusím nic víc dodávat.

30.12.2017 5 z 5

Dospelosť je mýtus Dospelosť je mýtus Sarah Andersen

Dokonalý a super výstižný komix! Pobaví a zabaví. Moc se mi to líbilo.

27.12.2017 5 z 5

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Nádherná knížka. Kdo je NN jsem sice prokoukla hned nějak na straně 30, ale ono to bylo tak hezké a sladké, že mi to nevadilo. Dobře se to četlo a celkově to bylo takové odpočinkové a hrozně mě to chytlo a uchvátilo, že jsem to měla přečtené ani ne za dva dny. Nešlo se od toho odtrhnout - většinu knihy jsem přečetla na jeden zátah. Moc doporučuji všem!

26.12.2017 5 z 5

Dievča z kalendára 2 - apríl, máj, jún Dievča z kalendára 2 - apríl, máj, jún Audrey Carlan

Slabší odvar předešlého dílu. Taky jsem zaznamenala malé nesrovnalosti v textu, často se tam vyvracela tvrzení dříve řečená. A z Mii se vlastně stala taková dohazovačka. Nebylo to špatné, dalo se to číst, ale žádná pecka prostě.

25.12.2017 3 z 5

Mě se to líbilo. Bylo to místy takové snové a vztahy mezi postavami dost nereálné, ale tak komu to vadí. Čtivé to bylo. Nejvíc mi sedl Wes - prostě dokonalost sama a konec března byl fakt krásnej a dojemnej. Určitě se těším na pokračování této série.

17.12.2017 4 z 5