Kagya Kagya komentáře u knih

Každé řešení má svůj problém Každé řešení má svůj problém Kerstin Gier

Tuto autorku mám velmi ráda, bohužel tato kniha pro mě nebyla tím, co jsme od ní čekala. Čtivá byla, to ano, jen mi moc nesedla po dějové stránce, hodně jsem se musela nutit pokračovat ve čtení. Až v druhé polovině to šlo samo od sebe, ale i tak. Člověk se hold nemůže chtít vracet ke každé knize, některé je lepší odložit a jít dál.

27.05.2019 3 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Kniha, která v člověku zanechá spoustu emocí. Nechápu, jak lidi mohou být tak zlí. Nechápu, co je tohle za svět a nejhorší je, že se to děje dnes a denně :(

03.02.2019 5 z 5

Kořeny růže Tudorovců Kořeny růže Tudorovců Mari Griffith

Kniha se sama o sobě četla velmi dobře. Bohužel mi vadily pasáže, které si mnohdy byly v rozporu.

28.03.2016 4 z 5

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Sherry Argov

Bohužel kniha mě nijak zvlášť nezaujala a ani moc nerozesmála. Zhruba od jedné třetiny jsem si přála, abych ji měla už konečně přečtenou a mohla se tak vrhnout na jinou knížku. Autorka na můj vkus stále opakovala jedno a to samé.

05.01.2014 1 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Alexander Stainforth (p)

Zajímavý příběh, dle mého názoru by se dal mnohem více rozpracovat. Bohužel autor mnohé pasáže odbyl, což mě velmi zklamalo.

27.06.2013 2 z 5

Trest pro hříšné Trest pro hříšné John Saul

Úžasné a ten konec, k tomu nemám slov, toto jsem opravdu nečekala.

27.06.2013 5 z 5

Utrpení neviňátek Utrpení neviňátek John Saul

John píše skvělé knihy, i když u této knihy jsem očekávala trochu jiný konec. Ale jinak určitě palec nahoru :)

19.05.2013 4 z 5

Pirátská nevěsta Pirátská nevěsta Shannon Drake (p)

Skvělé na odreagování :)

14.05.2013 5 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Patricie mě opět nezklamala :)

11.04.2013 5 z 5

Záležitosti kolem umírání Záležitosti kolem umírání Simon Kernick

Skvěle napsaná detektivka, začátek se trochu táhl, ale posléze se děj pořádně rozjel a četl se jedním dechem :)

22.03.2013 5 z 5

Cena mého života Cena mého života Tina Okpara

Knihu jsem měla přečtenou za chvíli, je hrozné vědět, že se toto někdy - někde odehrávalo a ještě horší, že tomu není ani deset let zpátky.
Knížku určitě doporučuji.

15.02.2013 5 z 5

Očistné plameny Očistné plameny Marie-José Brunel

Na této knize je smutné už jen to, že byla vydaná v roce 2008 a pokud se v 21. století stále dějí takové věci (a já bohužel věřím, že dějí) pak k tomu nemám co víc říct :(

15.02.2013 4 z 5

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Musím říct, že jsem té knize nevěřila, ale nakonec mě velice krásně překvapila a bylo mi líto, když jsem ji musela odložit, jako přečtenou. Opravdu krásný příběh. :)

14.02.2013 5 z 5

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Tuto knihu jsem si vybrala jako povinnou četbu k maturitě, nejprve jsem si myslela, že svého rozhodnutí budu litovat, ale následně jsem s ním byla spokojená. Kniha je velmi vtipně napsaná, příběhy jsou krátké, svižné a také poučné. :)

13.02.2013 5 z 5