kackajh kackajh komentáře u knih

Píseň válečníka Píseň válečníka Catherine Coulter

Mě se kniha moc líbila i přesto, že hlavní hrdinka byla zvláštní a dost mi lezla na nervy. Takový sebestředný, nevyzrálý spratek, obyčejný chvastoun, absolutně odtržený od reality a Jerval s ní měl teda trpělivost neskutečnou. Až realita křížové výpravy jí trochu srazila hřebínek. Ale celkově děj, popis doby a života, úžasný. Opravdu to není žádná slaďárna jak píše Havrmoni, ale je to středověk a ta surovost knize přidává na kouzlu. Mě třeba nepohoršilo ani to znásilnění, spíš jsem litovala Grealama, protože se chytil do vlastní pasti a pak musel dostát svému slovu.

15.08.2017 5 z 5

Temná vášeň Temná vášeň Arnette Lamb

Krásný příběh.

13.08.2017 5 z 5

Utajená krása Utajená krása Teresa Medeiros

Tak to jsem si spravila chuť. Krásná kniha. Moc se mi příběh líbil.

05.08.2017 5 z 5

Osudová noc Osudová noc Susan Johnson

Tohle nezaujalo. Romantiky jen okrajově a erotika doprovázena dialogy jako z béčkového porna. Nesedl mi ani hrdina a hrdinku bych zadupala do země. Prostoduchá hysterka.

03.08.2017 3 z 5

Nevěsta Bílého lva Nevěsta Bílého lva Tina St. John

Další nádherná středověká romantika :o) řadím do oblíbených.

27.07.2017 5 z 5

Království snů Království snů Judith McNaught

100* by mi nestačilo. Nádherný příběh, krásná kniha, úžasný hrdina!!!!

24.07.2017 5 z 5

Srdce plamene Srdce plamene Tina St. John

Tato kniha mi přišla ze všech tří nejslabší, protože hrdina byl podivín, nemohla jsem mu nějak přijít na chuť, ale i přesto se mi moc líbila. Zachraňovali to zmínky o Breadonovi a Arianě.

20.07.2017 4 z 5

Holubičí srdce Holubičí srdce Tina St. John

Krásná. Rand byl chlap jak má být a Serena se mi taky líbila, přímá milá holka. Super.
Trochu jsem se bála, že chybí 4 díl, ale vůbec to nevadí, jelikož se všechno vyřešilo na konci trojky, nevím o čem by chtěla autorka ještě psát?

20.07.2017 5 z 5

Srdce Lovce Srdce Lovce Tina St. John

Jednim slovem nádhera! Moc jsem si to užila. Já ty rytíře miluju. Těším se na další díl.

16.07.2017 5 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Skvělá. Dlouho jsem se tak nepobavila.

12.07.2017 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Krásná. Tahle autorka mě začíná bavit! Těším se na další sourozence.

02.07.2017 5 z 5

Králův dar Králův dar Nicole Jordan

Mooooc hezká. Normanské rytíře já můžu v jakémkoli provedení.

26.06.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Nějak nevím co si o knize myslet, na můj pokojný maloměstský život to bylo trochu moc komplikované a já si chci u knihy odpočinout a vypnout, né přemýšlet jestli to autorka jako fakt myslí vážně.

22.06.2017 3 z 5

Ztracený syn Ztracený syn Heather Grothaus

Fakt krásná trilogie, sice mě trochu mrzelo, že tato kniha už nebyla tak propojena s předchozími díly, ale konec mě naprosto odrovnal. Jednim slovem nádhera!

06.06.2017 5 z 5

Krásná Francouzka Krásná Francouzka Heather Grothaus

Další skvělá kniha. Krásný příběh, napínavý až do konce. Těším se na poslední část trilogie.

04.06.2017 5 z 5

Králova přízeň Králova přízeň Heather Grothaus

Krásná. Opravdu moc hezké čtení plné romantiky, lásky, trochu tajemna. Já tyto středověké romance můžu.

04.06.2017 5 z 5

Horský vavřín Horský vavřín Jude Deveraux (p)

Jéééé, to byla slaďárna, Ring byl skvělej. Od této autorky nezvykle milej, romatickej, vtipnej prostě úúúúžasnej chlap.

23.05.2017 5 z 5

Vábivý jako hřích Vábivý jako hřích Susan Johnson

No páni, podle komentů jsem tušila, že to bude ostřejší, jako porno v románech pro ženy jsem si představovala tak Prokletou nevěstu od RB, ovšem toto byl zdaleka jiný kalibr. Ale četlo se to dobře, to zase jo. Jen si další knihu od autorky budu muset lépe načasovat, né když je manžel služebně pryč :o)

12.05.2017 4 z 5

Ohnivé dvojče Ohnivé dvojče Jude Deveraux (p)

Moc hezký, tady se mi líbil i hrdina, Lee s Blair měl svatou trpělivost. Neskutečné jak stejná situace vypadá odlišně jinýma očima.Je vidět jak moc záleží na úhlu pohledu. Holky byly úžasný.

11.05.2017 5 z 5

Ledové dvojče Ledové dvojče Jude Deveraux (p)

Skvělá, skvělá, těším se na Blair. Kane jako každej Judin hrdina na ránu, ale ty její hrdinky, skvělý.

10.05.2017 5 z 5