kachnat kachnat komentáře u knih

Inkoust a pečeť Inkoust a pečeť Kevin Hearne

Zajímavý námět, čtivě psané... Přečteno za jeden večer. A asi nejsilnější dojem na mě udělala hláška: "Tma jako v prdeli anakondy"... Stejně jako železný druid má tento příběh své vtipné i méně vtipné pasáže, ale jako celek se mi fakt líbila.

01.01.2022 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Opět úžasný příběh, skvěle napsaný, nemohla jsme se od něj odtrhnout.

28.12.2021 5 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Jodi je mistr dramatu ze života.... Opět velmi diskutabilní téma, opět pro mě velmi dobře zpracované. Přečetla jsme za jeden večer (noc), nedokázala jsem knihu odložit.

27.12.2021 5 z 5

Stínová hůlka Stínová hůlka Laurie Forest

Opět skvěle napsané. Teď budu netrpělivě očekávat další díl... Hodí se do výzvy roku 2022, hrdinka je na útěku :-)

20.12.2021 5 z 5

Rybář Rybář John Langan

Kromě první části knihy, kterou jsem se musela prokousat lehce z donucení... Byl příběh parádní. Skvělý námět, dobře napsané.

20.12.2021 4 z 5

Domeček pro panenky Domeček pro panenky Phoebe Morgan

Dobře se četlo, Corrine mi tedy neseděla, ale do příběhu skvěle pasovala... Konec tedy nepřekvapil. Odpočinková, rychlá, zajímavě postavený děj - tedy, jak se prolíná současnost s minulostí.

05.12.2021 4 z 5

Ďáblovo dílo Ďáblovo dílo Lotte Petri

Příjemný a napínavý příběh. Pro mě skvěle napsaný. Zhltla jsem jak malinu.

04.12.2021 5 z 5

Adept Adept Adam Przechrzta

Dlouho jsme se odhodlávala ke čtení.... Ale stálo to za to! Úžasně napsané, skvělý příběh.

03.12.2021 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Skvěle napsáno. Konec mi přišel trochu překombinovaný, ale i tak jsem byla opět nadšená a těším se na další díl, který na mě už čeká.

29.11.2021 5 z 5

V temnotě V temnotě Robyn Thurman

Příjemná fantasy, výborně se četla, nemohla jsem se odtrhnout.

29.11.2021 5 z 5

Maska smrti Maska smrti Mads Peder Nordbo

Dobře se četlo, doslova jedním dechem. Skvělé vyvrcholení.

25.11.2021 5 z 5

Dívka na kolejích Dívka na kolejích Heather Gudenkauf

Dobře se četlo, příběh mě pohltil.

23.11.2021 5 z 5

Vládci popela Vládci popela Scott Reintgen

Prvních pár kapitolem jsem se ztrácela... Ale pak se děj rozjel, já vstřebala děj z pohledu 3 hlavních postav a byla to tedy jízda!

17.11.2021 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Další skvělý příběh. s každou další knihou mi přijde lepší a lepší. Pro mě odpočinkové čtení, od kterého se neodtrhnu.

10.11.2021 5 z 5

Graciino tajemství Graciino tajemství Jill Childs

Velmi zajímavý příběh. Nemám slov. Jenom mám dceru....

10.11.2021 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Jako vždy, skvěle napsané, přečteno za 2 večery. Děj má spád, jedná se o odpočinkové čtení, které mě naprosto pohltilo.

08.11.2021 5 z 5

Město knih Město knih Akram El-Bahay

Krásná YD fantasy. Mě se tedy moc líbilo, přečetla jsem jedním dechem, příběh byl velmi zajímavý, rozhodně se těším na pokračování. Postavy měly pro nás Evropany složitá, cizí jména, ale neřekla bych, že by byly ploché.

20.10.2021 5 z 5

Stříbrná čarodějnice Stříbrná čarodějnice Paula Brackston

Příjemné čtení, hezký děj. Rozhodně lepší než první díl série. Dějem nijak nenavazuje.

13.10.2021 5 z 5

Strach Strach Dirk Kurbjuweit

Musím říct, že jsem odkládala čtení díky hodnocení zde. Ale když jsem si řekla, že je čas, nedokázala jsem knihu odložit a šla spát až pozdě v noci, abych ji dočetla. Zdání zmateného psaní je autentické - tedy má to působit, jakoby skutečně psala hlavní postava svůj příběh a kdykoliv si na něco, co by mohlo být důležité vzpomněla, přidala to do textu. Velmi dobře napsaný příběh rodiny, lásky rodiče k dětem.

10.10.2021 5 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Velmi příjemné čtení, napínavé, tajemné, přečteno jedním dechem.

09.10.2021 5 z 5