kacaba72 kacaba72 komentáře u knih

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

film je film

09.01.2016 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Cynthia Harrod-Eagles

no koment kazdy dil je vynikajici jen skoda ze se musi na kazdy dalsi dil tak dlouho cekat nez ho vydaji

08.01.2016 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

náááááááááááádherna kniha doporucuji vsem precist krasa

25.08.2014

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

nadherna kniha chvilku mi trvalo nez jsem se naucila cist v pritomnosti a minulosti zaroven ale bylo to uchvatne a kniha Dum u jezera jeste lepsi ted se chystm koupit Tajemstvi letniho odpoledne

25.08.2014 5 z 5

Dům u jezera Dům u jezera Kate Morton

nadherna kniha

27.04.2014

Chvilky s Itálií Chvilky s Itálií Miroslav Horníček

Kniha plná černobílých fotografií Pavla Koppa byla zajímavou výzvou pro básnivou imaginaci Miroslava Horníčka. Ke každé momentce napsal text, ve kterém se zamýšlí, co mohlo "dějově" předcházet stisku spouště a co může, ale také nemusí následovat.

28.05.2012

Božská láska Božská láska Alexandra Ripley

Velice dlouhá knížka, kterou jsem však přečetla za pouhých pár dní. Velice mě zasáhla. Dokázala mi poutavě přiblížit, jak to vypadalo v různých koutech Světa kolem roku 0:)

Zakladatelka rodu Zakladatelka rodu Cynthia Harrod-Eagles

mam prectene 31 dilu na 32 druhy se chystam az tato saga skonci budu ronit slzy tak zaujate napsany vlastne dejiny anglie jsem nikdy necetla kazdy dil zajimavy od zacatku do konce vsem doporucuji a ve vsem se shouduji s xxiixxi

26.05.2012

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

ze zacatku mi mi trvalo nez jsem si uvedomila ze je kniha psana ve 3 casovych linii obcas jsem se musela ze zacatku vratit o kousek zpatky ale pak jsem knihu hltala jednim decem tesim se na dalsi knihy od teto spisovatelky vsem doporucuji

Tajemství deníku Tajemství deníku Josephine Cox

velice pekne cteni nemuzu se ani odtrhnout

Vlk a holubice Vlk a holubice Kathleen E. Woodiwiss

vyborna kniha jedna z jejich nejlepsich a Popel ve vetru clovek se vubec nemohl odtrhnout od ni skoda ji prodavat take jsem nejake prodala ale tyhle nikdy fakt krasne

21.05.2012 5 z 5