kaca kaca komentáře u knih

Krásný příběh, obyčejně neobyčejné příběhy, vše krásně plyne, lehké čtení o velmi nelehké době, natolik mě to vtáhlo, že bych se na Normanské ostrovy jela moc ráda někdy podívat...doporučuji, stojí za přečtení...

26.10.2017 5 z 5

Dárek na rozloučenou Dárek na rozloučenou Teresa Driscoll

Pokud si vás knížka najde ve správný čas, tak jak to ostatně většinou knížky dělají, určitě vás dostane. Je to smutné, ale i nadějné. Často jsem se zlobila na jednání jednotlivých hrdinů, ale právě to mi dávala podnět zamyslet se a uvědomit si, že oni nemají ten nadhled, jako já - čtenář, oni se každý sám potýkají se svými osudy a pocity, hlavně pocity, které zpracovávají v danou chvíli jak nejlépe umí a mohou....a to je na tom nejpodnětnější, nesoudit ale raději naslouchat...je to krásná kniha, doporučuji.

27.05.2017 5 z 5

Nevěra Nevěra Paulo Coelho

Přečetla jsem jí jedním dechem...její situace je k naštvání, stěžuje si a nemá proč...jenže tuhle "nespokojenost" lze převést do jakýchkoliv podmínek dnešního "západního stylu" života...dost mi pomohla uvědomit si vlastní "štěstí" mého 15-ti letého manželství a našla jsem i pár odpovědí na vlastní "krizi středního věku". Knihy dávají odpovědi a Coelhovi zvlášť...A je na nich krásné, oproti všem filmům, že dávají prostor pro fantazii a přenos do různých situací...doporučuji!!!, ale asi pro lidi, který už mají kus života odžitýho než pro ty s hlavou ještě plných pseudo-ideálů :)

24.01.2016 5 z 5