K.a.a - Příspěvky

Jsou světla, která nevidímeJsou světla, která nevidímeA. Doerr

Kniha mne pohltila a bavila od začátku až do konce. Velice příjemně psáno, děj člověka skutečně osloví.

08.02.2017

Padesát odstínů šediPadesát odstínů šediE. L. James (pseudonym)

Když pominu erotiku, je to nesmírrně romantické a hezké čtení :-)

Deset malých černouškůDeset malých černouškůA. Christie

Dlouho jsem se této knížce vyhýbala, protože jsem měla různé předsudky o tak zprofanované autorce a knížce jakou je Agatha Christie a Deset malých černoušků. Nakonec jsem se do ní pustila, byla tenká, řekla jsem si, že to mám hned přečtené. Neuvěřitelně mě knížka bavila a pohltila mě. Je krásně čtivá a napínavá a samozřejmě promyšlená! Fakt paráda!

Zachráníš mě ránoZachráníš mě ránoJ. Fielding

já jsem teda byla velice překvapená, jak to skončilo. Asi jsem měla jiný výtisk, kde vůbec nebylo jasné, kdo je vrahem. A to jsem si na to schválně dala pozor ;)

11.09.2011

Banánové chybičkyBanánové chybičkyH. Pawlowská

není to tak špatná knížka...je to taková oddychovka, čtení "na záchod". Člověk se u toho zasměje, pobaví a uvědomí si, že jeho život je stejný jako životy jiných lidí...

21.02.2011

Obraz Doriana GrayeObraz Doriana GrayeO. Wilde

Dost zajímavá knížka :)

20.02.2011

V pavučině vztahůV pavučině vztahůJ. Fielding

zatím ji začínám číst,ale chytla mě už od první stránky a to nekecám! :))

13.01.2012

Jane utíkáJane utíkáJ. Fielding

Opět super zápletka a rozuzlení :) pro fanoušky i začátečníky ve čtení paní Fieldingové vřele doporučuju :)

08.08.2012

Kde je ta holka?Kde je ta holka?A. Potter

Náhodou, byla fajn....v průběhu jsem teda měla také smíšené pocity, avšak ke konci jsem stránky doslova hltala...i slzičku jsem málem uronila :-) jen mě hroooozně vadily ty PRAVOPISNÉ a STYLISTICKÉ CHYBY!!!!!!!

29.01.2013

Než jsme se poznaliNež jsme se poznaliL. Whitehouse

Napinavé čtení. Nejsem náročný čtenář, ale knížka naprosto splnila mé očekávání. Měla jsem ji u moře a za 2 dny byla přečtená :-)

05.07.2017

Děvčátko Momo a ukradený časDěvčátko Momo a ukradený časM. Ende

Knížka mě opravdu vtáhla, je dobré uvědomit si, že opravdu na všechno moc spěcháme, nemáme čas na radosti a jenom se zabýváme prací a starostmi...bohužel, vyžaduje to doba :(

11.04.2013

Dobrá znameníDobrá znameníT. Pratchett

Naprosto souhlasím s ThePetinka. Zprvu mě kniha zaujala a pohltila, ale docela brzo mě to přešlo. Postav bylo opravdu moc a člověk se v tom, pokud nečetl plynule, ztrácel. Nejsem žádný extra čtenář.

15.01.2017

Dá-li pánbůh zdraví, i hříchy budouDá-li pánbůh zdraví, i hříchy budouH. Pawlowská

Čekala jsem od knihy víc. Pobavila, to ano, ale je to opravdu véééliká oddechovka.

08.02.2017

Sběratel kostíSběratel kostíJ. Deaver