K.a.a K.a.a komentáře u knih

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Dost mi připomínala Hanu od Mornštajnové. Opravdu mne chytla za srdce.

08.03.2024 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Tak já nevím, ale moje očekávání bylo asi mnohem větší a o to větší bylo zklamání nad touto knihou. Vlastně ani nevím, čím mne kniha zklamala, protože se mi četla pěkně a děj byl napínavý, ale celkový dojem nic moc. Možná bych dala 3,5 hvězdiček. Asi porovnávám se sérií knih s Harry Holem, který mi k srdci velmi přirostl, a očekávala něco podobného.

Vlastně naprosto souhlasím s komentářem Julinka679. Napsala jste to skvěle.

04.03.2024 3 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Tak já nevím - přes půlku knihy mi to vuuuubec neutíkalo a děj mne nebavil a přišel mi předvídatelný. Závěr mne ale nadchnul. Tak nakonec dávám ****.

22.02.2024 4 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Knížky čtu v pořadí, takže Spasitel byla moje 6. kniha. Při čtení jsem se nenudila, to rozhodně ne. Řekla bych, že zde nastala spousta zvratů, nicméně mě kniha nějak extra neoslovila. Závěr byl, jako vždy u Harryho Hola, strhující a napínavý, ale i tak váhám mezi 3* a 4*. Nicméně to nevzdávám a s radostí se vrhnu na 7.díl

24.09.2023 4 z 5

Mefisto Mefisto Klaus Mann

Za mě jedna z nejlepších knih, které jsem četla. Neuvěřitelně košatá slovní zásoba autora a jeho strhující a barvité vyprávění mne dostaly.

16.01.2023

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Během četby knížky jsem prožila několik životů od války,přes komunistický režim až do současnosti. Kniha je psaná poutavě, takze jsem ji přečetla téměř jedním dechem.

07.07.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nemám slov... Kniha ve mně ještě doznívá a pomalu se ve mně rozpouští právě jako kousnutí do zmíněného věnečku s nadýchanou šlehačkou.

16.04.2019 5 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Krásná a něžná knížka i navzdory tématu. Hezky se mi četla. Po jejím dočtení jsem musela i trošku přemýšlet a to bylo fajn :-)

02.02.2019 5 z 5

Nemezis Nemezis Philip Roth

Knížka byla velice čtivá a poučná. Vede čtenáře (k již zapomenutým hodnotám) k odhodlání, obětování a kázni. Název knihy vypovídá o ledasčem...

29.01.2019 4 z 5

Knížka se četla velice hezky. Takový Harry Potter v dívčím provedení. Jen škoda některých pasáží - autorka je mohla rozebrat více dopodrobna.

06.01.2019 4 z 5

Sedmero zastavení u klíčové dírky Sedmero zastavení u klíčové dírky Max Kašparů (p)

Milá, čtivá knížka. Doporučila bych ji hlavně nesezdaným párům, neboť je dost o manželství a jeho strastech.

03.01.2019 5 z 5

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Napínavá kniha. Ze začátku mu vadila dětská mluva Jacka, když jsem to ale překousla (a jsem za to. ráda), přečetla jsem knihu takřka jedním dechem.

03.01.2019 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Dlouho jsem se této knížce vyhýbala, protože jsem měla různé předsudky o tak zprofanované autorce a knížce jakou je Agatha Christie a Deset malých černoušků. Nakonec jsem se do ní pustila, byla tenká, řekla jsem si, že to mám hned přečtené. Neuvěřitelně mě knížka bavila a pohltila mě. Je krásně čtivá a napínavá a samozřejmě promyšlená! Fakt paráda!

02.08.2018 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Když pominu erotiku, je to nesmírrně romantické a hezké čtení :-)

21.01.2018 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Napínavé, dobrodružné, super!

18.07.2017 5 z 5

Než jsme se poznali Než jsme se poznali Lucie Whitehouse

Napinavé čtení. Nejsem náročný čtenář, ale knížka naprosto splnila mé očekávání. Měla jsem ji u moře a za 2 dny byla přečtená :-)

05.07.2017 4 z 5

Dá-li pánbůh zdraví, i hříchy budou Dá-li pánbůh zdraví, i hříchy budou Halina Pawlowská

Čekala jsem od knihy víc. Pobavila, to ano, ale je to opravdu véééliká oddechovka.

08.02.2017 2 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Kniha mne pohltila a bavila od začátku až do konce. Velice příjemně psáno, děj člověka skutečně osloví.

08.02.2017 5 z 5

Dobrá znamení Dobrá znamení Terry Pratchett

Naprosto souhlasím s ThePetinka. Zprvu mě kniha zaujala a pohltila, ale docela brzo mě to přešlo. Postav bylo opravdu moc a člověk se v tom, pokud nečetl plynule, ztrácel. Nejsem žádný extra čtenář.

15.01.2017 3 z 5

Děvčátko Momo a ukradený čas Děvčátko Momo a ukradený čas Michael Ende

Knížka mě opravdu vtáhla, je dobré uvědomit si, že opravdu na všechno moc spěcháme, nemáme čas na radosti a jenom se zabýváme prací a starostmi...bohužel, vyžaduje to doba :(

11.04.2013 4 z 5