Juliette Juliette komentáře u knih

Polibek Polibek Anna Todd

Tak toto by se dalo shrdnout velmi krátace. Prostě "50 odstínů" pro náctileté. Nevim, kdo mě štval více jestli hlavní hrdinka nebo hrdina....

08.06.2021 1 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Tato kniha pobavila. Byla vtipná, romantická a velice mile a čtivě napsaná ;-)

22.04.2020 3 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Knihy od této autorky se velice dobře čtou a mají i hezké dialogy v rámci v daného žánru. Ovšem tato kniha byla slabší. Od začátku byla předvídatelná.

22.04.2020 2 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Nejslabší kniha z celé série. Vlastně vůbec nikam neposunula děj ani postavy.

07.03.2019 2 z 5

Trochu jiná kniha o upírech, která je zas až tolik neromantizuje. Takže celkem osvěžující.

07.03.2019 3 z 5

Sedm dní spolu Sedm dní spolu Francesca Hornak

Velmi pěkně napsaná kniha o rodinných dramatech, která vyplavou na povrch v době, kdy spolu musí všichni trávit jeden týden ve společném domě.

07.03.2019 3 z 5

Poslední číslo Poslední číslo Hayley Barker

Velmi dobře napsaná kniha o děsivých věci, které jsou schopni udělat jenom lidé lidem a ještě něco navíc. Díky krátkým kapitolám kniha utíká velmi rychle. A po dočtení jste zvědaví, jak to bude s hlavními postavami dál.

07.03.2019 5 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Tak ani poslední díl mě nepřesvědčil o kvalitě hrdinky. Její neustálé se "skládání" a "rozkládání" mě hodně iritovalo. Na to jak to byla nerozhodná osoba, pak vykonala velké věci. No nevím, nevím...

02.04.2018 1 z 5

On, a žádný jiný On, a žádný jiný Katherine O'Neal

Čtu hodně romantické knihy, ale tohle bylo děsivě děsivé. Hlavní hrdinové přežili neuvěřitelné věci! No, autorka má opravdu hodně bujnou fantazii, které občas chybí alespoň malý dotek skutečnosti.

13.02.2017 2 z 5

Odvážná a sexy Odvážná a sexy Jill Shalvis

Tak ani tento díl nezklamal. Je v podstatě stejně jednoduchý jako ten první.

14.01.2016 2 z 5

Mapa Anny Mapa Anny Marek Šindelka

Poeticky napsané povídky, které se velmi rychle a snadno čtou. Jejich propojení lehké a nenásilné.

05.11.2014 4 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Velmi útlá kniha s ještě útlejším dějem. Příslo mi to jako by byl děj odvyprávěn heslovitě. Anotace je celkem zajímavá, ale děj odvyprávěn velmi mizerně.

27.03.2014 2 z 5

50 odstínů vášně 50 odstínů vášně Laura Elias

Pouze "návod" na milostná dobrodružství. Pro někoho to může být i inspirativní :-)

03.03.2014 2 z 5

Nech minulost spát Nech minulost spát Elizabeth Lowell (p)

Styl psaní i dynamika příběhu. Vše je takové, jak to u této autorky známe. Napínavý příběh prokládaný romantikou a trochou historie. I když mi přišlo, že těch popisných pasáží je tam o trošku více než v jiných jejích knihách.

03.12.2013 4 z 5

Dívka jménem Summer Dívka jménem Summer Julie Garwood

Velmi jednoduchý příběh. Příjde mi to jako autorčina prvotina nebo jako pokus psát pro mladé slečny.

22.07.2013 1 z 5

Poslední poctivá žena Poslední poctivá žena Nora Roberts

Na to, že to patří do edice Harlequin, to není vůbec špatná. Celá serie je celkem povedená. Hezky se to čte a není to úplně plytké.

03.07.2013 3 z 5

Spojeni osudem Spojeni osudem Nora Roberts

Druhý díl byl o trošku lepší než první. Lépe autorka rozehrála zápeltku dobra a zla a také příběh hlavních hrdinů. Díky tomu se i těším na ten třetí díl. I když mi přijde, že její knihy nejsou, co bývaly. Poslední její knihy mi přijdou po příběhové stránce tak trochu "ploché". Začíná to být moc podle šablony, je to více vidět. Snad se to ještě někdy zlepší.

03.07.2013 3 z 5

Slavnost Johna Saturnalla Slavnost Johna Saturnalla Lawrence Norfolk

Úžasná kniha, která potěší na duši. Není to jen o vaření úžasných a honosných pokrmů, ale i o budování vztahu. Při výrobě pokrmů se musí dobře vybrat přísady a mít trpělivost. To samé platí o budování vztahu. Na dobrém základě se dá dobře stavět jídlo i život. A to vše se odehrává za vlády a pádu Karla I. v Anglii.

31.05.2013 4 z 5

Elegantní výmluva Elegantní výmluva Christina Dodd

Romanťárna, která má hezký děj a humor. I když "přerod" hlavního hrdiny, který je plný cynismu a tvrdý podnikatel, na muže, jenž dokáže vyjádřit své city, byl dost rychlý a tak trochu k neuvěření.

24.04.2013 3 z 5

Začátek sezóny Začátek sezóny Linda S. Howington

Tak tato kniha nejen, že má pěkný děj, ale je též humorně napsaná. Sice začátek se trochu pomaleji rozjíždí, ale pak vše nabere pěkně rychlý spád a člověk se od knihy nemůže odrtrhnout.

22.04.2013 3 z 5