johisa johisa komentáře u knih

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Dobrý a celkem poutavý příběh :)

07.10.2013 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Knížka byla velmi napínavá, ale na mě tam bylo až moc masakru. Nechápu proč autorka musela každou dobrou postavu zabít. Celkem smutné :( Jinak se mi knížka moc líbila, ale první díl byl o trochu lepší. A potom, sem vůbec nepochopila o čem jsou ty informace na konci. Asi chyba ve mně :-D Dávám 4*

30.08.2013 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Krásný příběh,ze začátku se mi do toho moc nechtělo, ale později mě to úplně vtahlo do sebe. Jen konec byl opravdu masakr. Jinak opravdu skvělá knížka!

09.08.2013 4 z 5

Krásné zlo Krásné zlo Rebecca James

Zajímavé, a taky smutné.

17.06.2013 4 z 5

Zrozena z popela Zrozena z popela Petra Stehlíková

Musím přiznat že nemám ráda české autorky, ale tahle knížka byla opravdu úžasná. Výborně vyprávěná a zaujala mě od začátku až dokonce. Takhle napnutá u knížky už jsem dlouho nebyla. Těším se na další díl :)

04.06.2013 5 z 5

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

Začátek knížky byl velmi zmatený, pletly se mi všechny pojmy a bylo tam opravdu hodně postav(podle mě zbytečně moc). Jinak příběh byl vcelku dobrý, taková oddechovka. Ale další díly už si asi nepřečtu.

25.05.2013 3 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Tenhle díl se mi ze všech líbil nejmíň. Byl moc smutný a drsný. Trochu i k zamyšlení. Ale moc se mi líbil konec s Peetou.

06.05.2013 3 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Nuda! Asi u stránky 100 jsem to odložila a zacla číst něco jiného.

18.04.2013 2 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Dobrý děj, ale 1 se mi líbila víc. Konec me trošku naštval chudák Peeta :(

18.04.2013 4 z 5

Zakletá Ella Zakletá Ella Gail Carson Levine

Moc hezká knížka, pěkně napsané, ale film se mi líbil víc.

06.04.2013 3 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Moc se mi to libilo, zboznuju Katniss a Peeta. Nemůžu se dočkat až si přečtu další díly. :D

30.03.2013 5 z 5

Isola Isola Isabel Abedi

Souhlasím s Teru. Začátek byl dobrý, ale ten konec byl strašně zamotaný takže ani nevim jestli jsem to celé dobře pochopila.

10.03.2013 3 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Druhý díl byl stejně dobrý jako první :-)

01.03.2013 5 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Knížka byla úžasná, zamilovala sem si Sophii i Archera tak uvidíme jak to s nimi v dalších dílech bude. Těším se na další díly ;)

16.02.2013 4 z 5

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Druhý díl se mi taky líbil, ale bylo to trochu nudne. Hlavně to zachranovani Soni. Mam radši VA a Dimitrije. Ale už se těším na další díl ;))))

12.02.2013 4 z 5

Zuby nehty (19 povídek) Zuby nehty (19 povídek) Ivona Březinová

Knížku jsem četla asi v 10 letech a velmi jsem si ji užila. Miluju hororové příběhy, takže jsem se u toho hezky bála. Nepamatuju si už jak se povídky jmenovaly, ale nejlepší byly asi Operátor, Chi chi chi a Medvídek :)

03.02.2013 5 z 5

Pekelný flirt Pekelný flirt Beatrix Gurian

Taková oddechová pauza. Nepotěší, ale ani neurazí.

30.01.2013 3 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Nemohla jsem odolat a celou sérii jsem si přečetla ještě jednou. Musím říct, že napodruhé je to ještě lepší, všímala jsem si více detailů a více to prožívala. A určitě si to celé přečtu ještě několikrát. Tato serie je podle mě opravdu nejlepší jakou jsem kdy četla. A slyšela jsem že tento rok se to má celé nějak sfilmovat, už je i vybraný režisér a herci :-)

30.01.2013 5 z 5

Líbej mě Líbej mě Cecily von Ziegesar

Přečetla jsem jen první díl, ale už jsem zkoukla skoro celý seriál, a musím říct že seriál je o moooc lepší jak kniha. Proto už další díly číst nebudu :)

22.01.2013

Zadáno pro Blížence Zadáno pro Blížence Lenka Lanczová

Tenhle díl se mi taky líbil, ačkoliv mi prostě nejde narozum jak se sedmnáctiletá holka může vdát, protě je to strašně brzo, ještě k tomu mít v šestnácti dítě. Ale jinak krásná láska :)

18.11.2012 4 z 5