johisa

OznačenáOznačenáKristin Cast

17.05.2012

VyhořeláVyhořeláKristin Cast

Docela dobrý díl, pro mě zajímavý jen díky Steve rae a Refaimovi, doufám že to snimi dobře dopadne :)

01.06.2012

Past na SněhurkuPast na SněhurkuKrystyna Kuhn

Miluju knížky Krystyny Kuhn, píše takové nevšední příběhy a záhady napínavé od začátku do konce, a od nikoho nekopíruje. Tahle knížka se mi velmi líbila, moc doporučuju:)

20.06.2012

Aréna smrtiAréna smrtiSuzanne Collins

Moc se mi to libilo, zboznuju Katniss a Peeta. Nemůžu se dočkat až si přečtu další díly. :D

30.03.2013

Zombie blondýnyZombie blondýnyJames Brian

kniha se mi velmi líbila, jenom ten konec me mrzi, protože je otevřený. Jinak velmi dobre :)

29.02.2012

Srdce ze zmrzlinySrdce ze zmrzlinyCathy Cassidy

Ačkoliv mám knížky od C. Cassidy ráda, tahle se mi vůbec nelíbila. Kniha mi připadala až absurdní a dost smutná, jak furt popisuje svou maminku, která pořád pije a nebo jak tam pak umře její babička. A nechápu ten doporučený věk od 9 let. Tuto knihu proto NEdoporučuji.

29.02.2012

V kůži supermodelkyV kůži supermodelkyMeg Cabot

Knížka se mi velmi líbila. Super námět, až jsem se nad tím zamyslela co bych dělala kdyby se to stalo mě. Určitě se těším na další díl. :)

15.03.2012

RozbřeskRozbřeskStephenie Meyer

užasné, moc se mi líbil

POP princeznaPOP princeznaRachel Cohn

výborná kniha, velmi mě bavilo ji číst, doporučuji :-)

11.04.2012

Horory na dobrou noc 2Horory na dobrou noc 2Anthony Horowitz

výborné počtení, obvzlášť doporučuji lidem, co jsou hororově založení :D

26.04.2012

Prokletý maturiťákProkletý maturiťákStephenie Meyer

Super knížka, povídky se mi určitě líbily, některé víc některé míň. Nejlepší je podle Likvidátorčina dcera a Přísně tajné.

09.05.2012

ZrazenáZrazenáKristin Cast

Výborná knížka o upírech,kterou jsem doslova hltala očima, a jsem ráda že autorky nekopírovaly od ostatních (např. Stmívání).U umření Steve Rea jsem se doslova rozbrečela.

17.05.2012

PokoušenáPokoušenáKristin Cast

Tento díl mě velmi potěšil, napínavý a taky smutný, ale nechtěla bych aby to tímhle skončilo, bylo to dost smutné, ale na druhou stranu jsem ráda že Heath už konečně zemřel (já vím, je to ode mě hnusné). Tak aspoň už nebude muset Zoey řešit problémy s tolika kluky :D
Přesto mám ale pocit, že se celá serie strašně táhne a tím mě to trochu nudí, dalo by se to napsat i do míň dílu.

29.05.2012

ProbuzenáProbuzenáKristin Cast

no další díl, pro mě celkem nudný tak nevím, jsem zvědavá na ty další, ale jak už jsem psala, celá serie se strašně tááhne.

10.06.2012

Dívka, 15, milá, ale praštěnáDívka, 15, milá, ale praštěnáSue Limb

Naprosto bezvadná, úžasně vtipná a bezkonkurenční, No prostě stojí za přečtení!!!

18.06.2012

Dívky, 16: Bohyněmi za sedm dníDívky, 16: Bohyněmi za sedm dníSue Limb

18.06.2012

Hořký akord láskyHořký akord láskyHilary Freeman

Musím říct, že po přečtení prvních stránek mě to velmi zaujalo, ale ten konec byl pro mě velmi depresivní. Takže zápletku bych udělala určitě jinou. Ale jinak moc dobré.

12.08.2012

Pomsta bude sladkáPomsta bude sladkáLisi Harrison

Tenhle díl mě hodně pobavil a někdy mi bylo Massie líto. Moc se těším na další díly.

30.08.2012

Poslední oběťPoslední oběťRichelle Mead

Fantastický napínavý poslední díl. Krásné zakončení, a mrzí mě teda že už to končí, Rose s Dimitrijem mi budou chybět.

01.11.2012

Čarodějnice z Hex HallČarodějnice z Hex HallRachel Hawkins

Knížka byla úžasná, zamilovala sem si Sophii i Archera tak uvidíme jak to s nimi v dalších dílech bude. Těším se na další díly ;)

16.02.2013

Vražedná pomstaVražedná pomstaSuzanne Collins

Dobrý děj, ale 1 se mi líbila víc. Konec me trošku naštval chudák Peeta :(

18.04.2013

Síla vzdoruSíla vzdoruSuzanne Collins

Tenhle díl se mi ze všech líbil nejmíň. Byl moc smutný a drsný. Trochu i k zamyšlení. Ale moc se mi líbil konec s Peetou.

06.05.2013

Zrozena z popelaZrozena z popelaPetra Stehlíková

Musím přiznat že nemám ráda české autorky, ale tahle knížka byla opravdu úžasná. Výborně vyprávěná a zaujala mě od začátku až dokonce. Takhle napnutá u knížky už jsem dlouho nebyla. Těším se na další díl :)

04.06.2013

PředtuchyPředtuchyJude Watson

Kniha je velmi napínavá, ale neni to muj typ knižek, takže bych si ji znovu asi nepřečetla.

ScarlettScarlettCathy Cassidy

velmi dobré, doporučuji

29.02.2012

Vzkaz v láhviVzkaz v láhviCathy Cassidy

Taky pěkné, ale víc se mi líbí např Scarlett nebo Lásky jedné rusovlásky.

OšklivíOšklivíScott Westerfeld

Tak v téhle knize jsem se dostala až do strany 70 a poté jsem ji odložila. Neříkám že tahle knížka je blobost, ale velmi jsem se u ni nudila. 3x jsem u toho usla. Nijak mě tedy nezaujala.

05.03.2012

ZatměníZatměníStephenie Meyer

Velmi povedené, moc se mi líbilo.

Nový měsícNový měsícStephenie Meyer

Tenhle díl se mi moc nelíbil. Cela část s Jacobem byla jedna velká nuda a těšila jsem se až tam zase bude Edward.

04.04.2012

Pořád mi pijou krevPořád mi pijou krevKimberly Pauley

Super knížka, oba dva díly se mi líbila, ale u obou dílů nechápu proč tam daly takové titulní obrázky, když sama Mina nemá ráda gotik styl.

11.04.2012