JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Zajímavé, dalo se to, ale že by mě to nějak úplně nadchlo a knihu bych nemohla odložit, to ne.Takový průměr.

06.08.2021 3 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Knihy od Třeštíkové mě nikdy moc nezaujaly, takže tuto knihu jsem vůbec neměla v plánu číst.... nicméně kamarádka byla neodbytná, přesvědčovala mě, ať si knihu přečtu, že to stojí za to.Noooo, to teda opravdu "stálo za to"!Co to jako mělo být????Pro mě ztráta času,skoro až utrpení knihu číst :-D, v postavách jsem se ztrácela, Vladěna neskutečně protivná,brrr, vůbec jsem nechápala o co jako jde..... Dávám jednu hvězdičku pouze za vzhled knihy a proto, že je mi hloupé dávat ODPAD, ale s touto autorkou už jsem definitivně skončila.

01.08.2021 1 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Četla jsem všechny knihy od této autorky, všechny se mi líbily a tak jsem se těšila i na tuto.Byla jsem velice, velice zklamaná.Co to jako mělo být? Několikrát jsem měla nutkání knihu odložit, ale vydržela jsem, i když jsem se do čtení vyloženě nutila.

18.06.2021 2 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Moc hezký příběh, i když samozřejmě takové nereálné, ale nad tím člověk nemůže moc přemýšlet.
Kniha byla čtivá a Epilog mě teda dostal!

23.05.2021 4 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Moc nerozumím takhle velkému (obrovskému) hodnocení.
Mně osobně se mnohem víc líbila kniha V mysli vraha a těšila jsem se na tento 2.dil a pro mě trochu zklamání a divný konec.
Ode mne si tedy kniha nezaslouží víc než 3*

12.05.2021 3 z 5

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

Kniha byla čtivá, napínavá, i když od půlky dost předvídatelná.Ale musím ubrat hvězdu za ten konec.....ten mi fakt nějak nesedl.

28.04.2021 3 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Kniha mohla mít klidně méně stran, přišlo mi to celé zdlouhavé a chvílemi jsem se úplně ztrácela a nudila.
První díl byl rozhodně lepší.

18.04.2021 3 z 5

Štvanice Štvanice Lucy Foley

Nebylo to vůbec špatné.Ja tento typ knížek a la "Deset malých černoušků" miluju....samota, parta lidí, mrtvola, někdo z nich je vrah.I tato kniha se mi líbila, je zvláštně psaná, ale souhlasím s některými komentáři, že mohla mít klidně méně stran.Do konce knihy nevíte (i když všichni čtenáři určitě hned tuší)kdo je tím mrtvým/mrtvou a do konce netušite kdo je vrah a proč (opravdu jsem nevěděla).
Za přečtení rozhodně stojí!

07.04.2021 4 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Kniha čtivá, ale za mně trochu slabší.A už mi začíná vadit nesmrtelná Kate.Konec vždy takový stejný.

15.03.2021 3 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Zase konečně ten " starý" Martin Servaz.
Super napínavá kniha, musela jsem číst do rána. Pachatelec jsem neuhodla, pro mě překvapivé rozuzlení.

12.03.2021 4 z 5

Cesta domů Cesta domů Sebastian Fitzek

Bohužel půjdu proti proudu.Za mně nejslabší kniha tohoto autora.Vůbec jsem se nemohla začíst a přišlo mi vše hrozně moc překombinované (vím, že Fitzek takto píše, ale u téhle knihy mi to vůbec nesedlo).Jsem zklamaná.

06.03.2021 3 z 5

Zemři se mnou, sestřičko Zemři se mnou, sestřičko Karen Sander (p)

Od této knihy jsem nic nečekala a pořád ji odkládala a nakonec jsem byla příjemně překvapená.Kniha je dobře psaná z pohledu více lidí a to mě na tom moc bavilo.Doporučuji!

22.02.2021 4 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Parádní!Velice čtivé a ke konci jsem si málem okousala všechny nehty!:-D Těším se na další díl.

18.02.2021 4 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Za mně takový průměr.Neurazí, nenadchne.

16.02.2021 3 z 5

Nezavírej oči Nezavírej oči Holly Seddon

Kniha nemá nálepku bestseller, vůbec jsem o ní neslyšela a do ruky se mi dostala náhodou a přitom za mě pecka!!! Nechápu takové nízké hodnocení.Mně kniha vtáhla do děje hned od prvních stránek a ještě že jsem v karanténě, že jsem mohla číst do 3 hodin do rána a nemusela jsem ráno vstávat :-D A ten konec?To jsem nečekala.

10.02.2021 4 z 5

Útočiště Útočiště Jérôme Loubry

Jako co ten konec?To snad ne!Kniha byla zajímavá, plná zvratů, ale kvůli konci pro mě úplně ztratila význam a to "kouzlo" a dost mě to teda naštvalo.Autor udělal ze čtenářů pitomce, s prominutím.Takhle to aspoň tedy vnímám já.

23.01.2021 3 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Už Lazar mě teda dost zklamal, protože to bylo už hodně přitažené za vlasy a ani Zrcadlový muž to teď nevylepšil, některé části mě už nudily a bylo tam spousta nelogického chování.Konec mě teda překvapil, ale podle mně Kepler umí psát mnohem lépe (viz Hypnotizér, Svědkyně ohně, Paganiniho smlouva). Souhlasím s komentářem od jromovic, že se kvalita knih snižuje.

15.01.2021 3 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Kniha byla čtivá, napínavá, bavila mě, ale pořád si stojím za tím, že série s Erikou je lepší a mám ji pořád radši než Kate.

09.01.2021 3 z 5

Maniak Maniak Martina Cole

Já tedy půjdu hodně proti proudu.
Kniha drsná, chvílemi opravdu nechutné popisování všeho a oproti tomu červená knihovna(Kate a Patrick), což na mě působilo hrozně rušivě a přeskakovala jsem stránky.Kniha byla na můj vkus i zbytečně dlouhá a natahovaná.
Souhlasím s komentářem od uživatelky Katerina5544, která vše vystihla úplně přesně.Knihu pošlu dál a jiné od této autorky už číst dál nebudu.

31.12.2020 2 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Chris Carter je prostě úžasný! Můj největší oblíbenec.Na tuto knihu jsem se taaak těšila.Byla čtivá, napínavá a Robert a Garcia opět skvělí, já je žeru :-D, ale něco mi tu pořád tak nějak chybělo, proto dávám 4* a už teď se těším na další jeho knihu!

29.12.2020 5 z 5