JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Jedno malé prasátko Jedno malé prasátko Rob Ashman

Tak to byla dobrá "prasárna' :-D
Líbil se mi i styl psaní (Roz a vrah).
Už se těším na další díl

28.09.2022 4 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Lanczová....moje nej autorka od mých 12 let:-D Teď mi zpříjemnila cestu letadlem, přečteno opravdu přesně za 4,5 hodiny :-D
Kniha oddechovka, úplně ideální na dovolenou a na cesty.

19.07.2022 4 z 5

První musí zemřít První musí zemřít James Patterson

Přečteno za 4 dny na dovolené, úplně náhodou jsem knihu objevila ve čtečce a byla jsem příjemně překvapená, kniha se mi moc líbila, i hlavní postavy sympatické, už se těším na další díl.

19.07.2022 4 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Tak já půjdu proti proudu.....nemohu dát víc než dvě hvězdy, za mně neskutečná blbost, vůbec mě to nebavilo a divím se, že jsem to vůbec dočetla.
Souhlasím s komentářem od Racík

08.07.2022 2 z 5

Sleduji tě Sleduji tě Michael Robotham

Kniha byla zajímavá, přečetla jsem ji celkem rychle, ale Robotham má rozhodně lepší knihy, umí psát mnohem lépe.Tady jsem se i prvních 150 stran celkem nudila, bylo to takové rozvleklé než se to pořádně rozjelo, což u ostatních jeho knih nebývá.

07.07.2022 3 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Angela a "její"Kim se svým týmem opět nezklamali.Skvělá kniha, napínavá, téma pro mne velice zajímavé, nemohla jsem knihu odložit.
Už aby vyšel zase nový díl :-D

26.06.2022 5 z 5

Bez tváře Bez tváře Rob Ashman

Perfektní!!!Přečteno za 2 dny, nemohla jsem se odtrhnout!
Doufám, že brzy vyjde další díl s Roz....je skvělá!

11.06.2022 4 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Neurazí, nenadchne.Čekala jsem trochu víc, ale i tak to nebylo špatné.

09.06.2022 3 z 5

Kdo seje vítr Kdo seje vítr Hans Rosenfeldt (p)

Ach, zase takový napínavý konec, jako vždy.Už se těším na další díl :-)

30.05.2022 4 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Mně tyhle knihy od Darcy hrozně baví, i když je to takové laciné, jednoduché čtení a za chvíli člověk pořádně neví o čem že to bylo, ale přesto se mi tyto duchařiny dobře čtou a mám je ráda.

06.05.2022 4 z 5

Zpřetrhaná pouta Zpřetrhaná pouta Linda Castillo

Tak za mně nejslabší díl......mám přečtené všechny a vždy mě hrozně bavily, ale tato kniha mi moc nesedla.Malo Amišů, málo napětí a téma korupce mě moc nebere.
Dávám (s bídou)3* a těším se na další knihu.

24.04.2022 3 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Mně kniha moc bavila, i když se občas některé postavy (včetně Alice)chovali nelogicky a děj byl prostě těžko uvěřitelný, konec přitaženy za vlasy, ale bylo to napínavé, opravdu mě zajímalo kdo za tím vším je, podezírala jsem úplně všechny :-D
Paris mám ráda, těším se na její další knihu.

23.04.2022 4 z 5

Cos to udělal? Cos to udělal? Matthew Farrell

Takový průměr, řekla bych, že to bylo i celkem předvídatelný ...Dala bych 3 hvězdy, ale ubírám jednu za ten šílený překlad.

21.04.2022 2 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Tak tahle kniha mě teda pořádně bavila!Musela jsem číst až do rána, nedokázala jsem se od knihy vůbec odtrhnout.Pořád jsem si říkala, co za tím vším je.Opravdu originální zápletka.
Doporučuji všem!

18.04.2022 5 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

No wow! Mám dalšího oblíbeného detektiva -Robert Kett je úžasný.
Moc hezká kniha... zajímavá, napínavá zápletka a líbil se mi humor (holky byly skvělé, hlavně Evie s jejím kakáním :-D). Těším se na další díl!
!!!!!!!!!!POZOR SPOILER!!!!!!!!!!
Jsem zvědavá, jak to bude s Billie, doufala jsem, že se na konci najde :-(

15.04.2022 4 z 5

Bez viny Bez viny Charlotte Link

Charlotte je prostě skvělá!Opět úžasná kniha, zajímavá zápletka, moc mě to bavilo od začátku do konce.

29.03.2022 4 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Bože můj! Já tak ráda čtu tyto knihy s Lottie a přitom tu Lottie tak nesnáším!Je mi hrozně protivná :-D ale zápletka zajímavá, napínavá, vůbec jsem netušila kdo a proč za tím vším je.
Jednu hvězdu ubírám za Grace, naštvalo mě, jak se zachovala v určité situaci, jak mohla být tak naivní.
Závěr: Lottie nesnáším, ale už se těším na další díl :-D

28.03.2022 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Wow!Ten konec!Nad knihou budu ještě dlouho přemýšlet!
Četla se úplně sama, bylo mi až líto, že už jsem u konce.

17.02.2022 4 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Od knihy jsem nic nečekala a také mi nic nedala.
Nesedl mi styl psaní, postavy všechny divné, včetně vyšetřovatelů.Od půlky jsem i přeskakovala některé strany, jak mě kniha nudila.Dávám pouze 2* a to za začátek knihy, který vypadal slibně.Jsem ráda, že jsem si knihu nekoupila, pouze půjčila v knihovně.

11.02.2022 2 z 5

První krev První krev Angela Marsons

To bylo skvělé!Nejdřív jsem si říkala, že to bude asi divné, číst takhle úplně od začátku, když už člověk všechny z týmu zná, ale bylo to úžasné!Moc mě to bavilo.Pecka!Angela Marson je TOP, už se těším na další díl, doufám že vyjde brzy!:-)

07.02.2022 5 z 5