Jitka93 Jitka93 komentáře u knih

Mých prvních 100 zvířat Mých prvních 100 zvířat kolektiv autorů

Z této naučné publikace, jsme velmi zklamaní, očekávali jsme mnohem více, nelíbilo se nám celkové zpracování, čtverečková forma neupoutala, bohužel to nezachránily ani veselé barvy, vzhledem k tomu, že je tato knížka určená nejmenším dětem, škoda, že neobsahuje nádherné ilustrace skotačivých zvířátek, nýbrž pouze nepěkné fotografie, působící strašně umělým dojmem, navíc některá zvířata jako například komár, rejnok, mandelinka atd, vyvolala obrovský strach, v takto útlém věku, dle našeho názoru stačí, když má kniha obecnější pojetí, určeno malým chlapečkům, kteří tuto knížečku zavrhli, do knihovničky ji zařadit v žádném případě nechtěli, při podrobnějším prohlédnutí se jim vůbec nedivíme.

16.03.2020 odpad!

Pohádky do postýlky Pohádky do postýlky Walt Disney

+ kniha je vázaná, se třpytivým efektem, působí od pohledu velmi lákavě
+ vyšší počet stran, což u knížek určených pro velmi malé děti není obvyklé

- ovšem z hlediska zpracování obsahu vybraných pohádek nás bohužel čekalo velké zklamání, konkrétně se jedná o Lvího krále, srnečka Bambiho a pak také Hledá se Nemo, tyto dětské příběhy mají daleko hezčí pojetí, nicméně v této knize se výtvarným stylem opravdu nepovedly, navíc pohádková sbírka kupodivu obsahuje dost málo obrázků, ( většina z nich je hodně malých, což je skutečně dost překvapující, určeno pro malé chlapečky kteří nebyli až tolik nadšení, nicméně alespoň některé pohádky se doopravdy moc líbily, a tak tento produkt nakonec přeci jen zařazujeme do dětské knihovničky

na doporučení, to ale opravdu není, existují mnohem pěknější knížky pro malé děti

12.03.2020 2 z 5

Disney - Mickeyho nejkrásnější pohádky Disney - Mickeyho nejkrásnější pohádky Walt Disney

+ kniha je vázaná, s vysokým počtem stran, což u pohádek určených malým dětem není obvyklé

- nicméně naše očekávání produkt vůbec nesplnil, byli jsme velmi zklamaní, těšili jsme se na pohádkovou knížku plnou nádherných obrázků ( od začátku až do úplného konce), bohužel se ale jedná o směsici většinou nepovedených ilustrací, (hezkých je bohužel opravdu vyloženě pár) jedná se o znázornění Mickeyho jako takového, od počátku jeho vývoje, nemile překvapí dost černobílých obrázků, ale i tak zařadíme do dětské knihovničky

určeno pro malé chlapečky, kteří nebyli až tolik nadšení, existují daleko lépe zpracované dětské pohádkové knížky, nemůžeme doporučit

12.03.2020 1 z 5

Penny Girl - školní diář 2014/2015 Penny Girl - školní diář 2014/2015 kolektiv autorů

Musím konstatovat, že tento diář se mi bohužel téměř vůbec nelíbil, Celkové grafické zpracování se nepovedlo, daleko hezčí a propracovanější byl jednoznačně na rok 2013/2014.

13.06.2016 1 z 5

Penny Girl Školní diář 2013/2014 Penny Girl Školní diář 2013/2014 Charlotte Frennesson

Dle mého názoru po grafické stránce, nejpovedenější diář s koňskou tématikou.

13.06.2016 5 z 5

Tipy z koňského světa Tipy z koňského světa kolektiv autorů

Praktický barevně zpracovaný průvodce světem koní, s tipy, radami, základními pravidly. Některé recepty jsou totožné jako v koňském deníčku : Já a můj kůň taktéž od bývalého Pony Clubu.

05.06.2016 3 z 5

Já a můj kůň Já a můj kůň kolektiv autorů

Celkem hezky zpracovaný koňský deníček s tipy a radami z koňského světa. Jediné co mi opravdu velmi vadí, jsou černé stránky, tím pádem nemůžete zapisovat.

05.06.2016 2 z 5

Listopad plný průšvihů Listopad plný průšvihů Nikki Tate

Při poslechu této audioknihy jsem měla pocit, že právě čtu naučnou publikaci pro začátečníky, příběh neměl vůbec žádnou dějovou linku, jen stále dokola samé poučování a opakování jmen.

02.05.2016 odpad!

Sněhurka Sněhurka Deb Loughead

Byla jsem velmi překvapená tím, že spisovatelka má dost malou slovní zásobu, některá slova se neustále opakovala, opět musím zmínit jednoduchou zápletku s množstvím nesmyslů, příběh nebyl dostatečně rozvinutý

02.05.2016 odpad!

Když bílé lži zešednou Když bílé lži zešednou Eli Toresen

Opět musím konstatovat, že příběh byl velmi zdlouhavý s opakujícími se pasážemi. Zápletka hodně jednoduchá, V konečné fázi téměř naprosto stejný námět jako u audioknihy Dárek pro Mandy.

01.05.2016 odpad!

Léčba divočinou Léčba divočinou Anita Daher

Ačkoli jsem milovnicí koní tento počin, musím hodnotit záporně. Příběh je šíleně zdlouhavý a téměř naprosto nezáživný. Popis krajiny opravdu zbytečně dlouhý, našlo se i pár nesmyslných pasáží, část o józe skutečně nebyla poutavá. Překvapivě audiokniha pojednávala o koních jen velmi okrajově.

30.04.2016 odpad!

Kreslíme a malujeme koně Kreslíme a malujeme koně Milja Holländer

Praktická, přehledná brožura, pro milovníky koní, se zájmem o kreslení.

30.04.2016 5 z 5

Dárek pro Mandy Dárek pro Mandy Lurlene McDaniel

Celkově hodnotím tuto audioknihu kladně, až na jednu dost velkou nesrovnalost, a také to, že se v příběhu mohlo stát o dost více napínavých situací.

06.03.2016 3 z 5

Ozvěna z minulosti Ozvěna z minulosti Eli Toresen

Tuto audioknihu nemohu bohužel hodnotit kladně, ba právě naopak. V příběhu je spoustu totálních nesmyslů. Určité pasáže se opakují pořád dokola, překvapivě se téma koně objevuje opravdu jen velmi zřídka. Příběh je nesmírně zdlouhavý a troufám si říci téměř nudný. Kdyby vyšel v normální knižní podobě, ani bych ho nedočetla. Nemohu doporučit, musím konstatovat, že je to ztráta času.

06.03.2016 odpad!

Jar medzi koňmi Jar medzi koňmi Christiane Gohl

Bohužel slovensky. :(

30.03.2014

Zázrak Winston Zázrak Winston Anita Daher

Jedná se o samostatný příběh, ale velmi by mě v budoucnu potěšilo volné pokračování.

15.09.2013 5 z 5

Divoká jízda Divoká jízda Patricia Leitch

Tuto knižní sérii zbožňuji. Plno dramatických situací. Už teď se moc těším na třetí díl.

31.08.2013 5 z 5

Duch z moře Duch z moře Eleanor Jones

Děj, který se odehrává v této knížce mě pohltil. V některých částech opravdu hodně překvapil. Mimo jiné pozitivně hodnotím detailní popis krajiny.

29.06.2013 5 z 5

Jezdec v mlze Jezdec v mlze Eleanor Jones

Ani tato knížka mě nezklamala.Není nouze o velmi napínavé chvíle.

22.06.2013 5 z 5

Pro lásku ke koním Pro lásku ke koním Patricia Leitch

Nádherný, čtivý příběh, plný napínavých okamžiků. Nemohu se dočkat dalších dílů.

16.06.2013 5 z 5