Jita160 Jita160 komentáře u knih

Boss Boss Marcy Jell

Boss pro mě patří rozhodně k těm knížkám, která byla osvěžující a velmi vtipná,slovní přestřelky létaly vzduchem.
Zoe je jedna z těch silných žen, která si s boxerského zápasníka nesedla na zadek ,protože ho držela pevně za koule. Při jelo zápasech byla jeho kotvou, uklidňovala jeho spurnou povahu a když byla poblíž neztrácel kontrolu. Zane jí naprosto propadl ,přesto že jejich vztah začal smlouvou aby Zoe předstírala jeho falešnou snoubenku za pěkně tučnou odměnu.Prostě příjemná a předvídatelná romantika kde mě nic nechybělo.
Při čtení se mě vybavil Uragán ze série V ringu, která taky patří k mým oblíbeným.

15.04.2024 5 z 5

Šašek Šašek Devney Perry

Tahle motorkářská banda mě neskutečně přirostla k srdci.
Po jedné žhavé noci se Leovi a Cassandře převrátil život vzhůru nohama. Oba museli rychle dozpět ,Leovi drsňákovi ,který střídal holky a propíjel noci to samozřejmě trvalo o dost déle. Casie houževnatá studentka vzala zodpovědnost do svých rukou a pomalými krůčky ukazovala Leovi ,že díky ní najde své šťastné místo po jejím boku.
Velice povedený příběh o lásce ,bojí a přátelství ,které nezná hranic.

14.04.2024 5 z 5

S ďáblem v ráji S ďáblem v ráji Elizabeth O´Roark

SKVĚLÉ!!!!
Kdo jste přečetl předešlý díl a líbil se tak tenhle si nenechte rozhodně ujít.
Příběh měl neskutečnou energii a čtivost.
Jediné co mohu vytknout je název,protože Josh rozhodně nebyl žádný ďábel.
Drew je zpívající kráska, která je uvězněná ve světě showbyznysu.
Josh sexy doktor,který pomáhá raněným v nebezpečném Somálsku.
Chcete vědět jak ti to dva rozdílní lidé našli společnou cestu do ráje?
Neváhejte za mě rozhodně doporučuji.

11.04.2024 5 z 5

Ne že bychom to nečekali Ne že bychom to nečekali Meghan Quinn

Paní spisovatelka má velký talent psát tyto neoriginální příběhy velmi humornou formou.
Jejím cílem byl tentokrát nejmladší z bratrů Breaker. On nestojí o vztahy a lásku ,protože má tu nejlepší dlouholetou kamarádku ,která mu naprosto stačí... do té doby než Liu uvidí jak si zkouší svatební šaty, v tu chvíli se mu zhroutí svět.
Díky svým bratrům a jejich ženám ,kteří mu svými radami a jemným povzbuzováním pomohou najít cestu k jejímu srdci.

09.04.2024 4 z 5

Srdce v plamenech Srdce v plamenech Casey Jones

(SPOILER) Tento určitě silný a emotivní příběh měl pro mě velmi pomalý a nezáživný rozjezd.
Nedokázala jsem ani odhadnout, kteří dva budou hlavními hrdiny. Po půlce to, ale nabralo na obrátkách. Rozjíždí se nelehký, ale vášnivý vztah mezi hasičem a studentkou, která si přivydělává v baru. Damon je velmi osamělý a komplikovaný, své povolání hasiče vnímá jako poslání a trest zároveň.
,, Žádný soud na světě by ho neodsoudil tak jak se dokázal odsoudit on sám".
Faith začínající psycholog se v něm snaží číst a pomoci mu se poprat se svými démony a začít někomu věřit.
Musí přijít požár, velké neštěstí, bolest aby to co je mezi nimi dostalo ten správný název.... a šup, je tu bleskurychlý konec, škoda.

07.04.2024 3 z 5

Pravidla randění Pravidla randění Vi Keeland

Ano, to je přesně ten druh příběhu ,který jsem momentálně potřebovala a taky dostala.
Milý ,romantický bez velkých záporáků nebo nebezpečí. Přeskočí jiskra a už se v tom oba plácají :,-)
Talentovaná umělkyně tetování a její sexy domácí ,který je sám na výchovu své malé dcerky.
Už to vám musí napovědět že to bude klidná a láskyplná knížka u které se budete jenom usmívat.

05.04.2024 4 z 5

Zbouchnul jsem Satanovu dceru Zbouchnul jsem Satanovu dceru Carlton Mellick III

Toto je již má druhá knížka od tohoto bizarro spisovatele,takže jsem už nebyla tak šokovaná.
Šla jsem do ní s otevřenou myslí a čekala co do mě pustí za vyšinutosti.
A přesto opět překvapil a nezklamal... Satanova dcera, bezbožné pekelné stvůry,lidské páteře zavěšené jak lustry, kostičky z Lega ,černý penis,nepochopitelná láska...
Takže ano, kokotina jako prase ,protože Mellick překračuje svými příběhy všechny hranice normálnosti a fantazii ,kterou čerpá... Jako fakt nechci vědět odkud.
Pokud potřebujete úplně vypnout a odpoutat se od normála tak si dejte tuto magorovinu, kterou spisovatel označil za romatickou komedii....to jako vážně Mellicku?

03.04.2024 3 z 5

My (navíc novela Epic) My (navíc novela Epic) Elle Kennedy

Po přečtení epilogu jsem přesvědčená ,že by si zasloužil samostatné pokračování.
Žíši .... taková žhavost ,láska a oddanost jakou mezi sebou má Wesley a Jamie je závidí hodná., protože láska na ledu tu dostala tu pravou nálepku.
Z kamarádů přes milence až po manželé a ty nejlepší může,kteří kvůli lásce k sobě jsou ochotni překopat své dokonalé životy.

03.04.2024 5 z 5

Posvátné místo Posvátné místo Audrey Carlan

Tak ,když už jsem dala jógu v prvním díle i když jí neholduju tak tantru jsem nemohla vynechat :-D.
Spojení náboženství ,víry ,tantry,čakrů a posvátnost panenství k sobě moc nejde... to se moc nepovedlo.
Dash,mistr ve svém oboru a Amber silně věřící mu slíbí, že mu bude nápomocná jako asistentka na kurzech tantry.
Příběh měl velmi rychlé vzplanutí,kterému jsem nějak nemohla uvěřit.
Ale jako relaxační kniha proč ne.

02.04.2024 3 z 5

Věčná vášeň Věčná vášeň Audrey Carlan

Jak se říká protiklady se přitahují.
Trent je frajírek a známá celebrita,který se zranil při zápase.
Genevieva je instruktorka jógy..taková šedá myška s těžkým životem.
Příběh z prostředí rehabilitace a jógy byl určitě originální a zajímavý s vůní sexu.
Takový jednoduchý ,roztomilý ,sladký, krátký a předvídatelný ,akorát tak aby se člověk nezačal nudit.
Trent hodil udičku a Viv se chytla :-D:-D:-D

02.04.2024 4 z 5

Povolání domina Povolání domina Lenka Blažejová (p)

Tato knížka je zřejmě určená těm, kterých se týká tento neobvyklý sexuální životní styl BDSM, potom těm ,kteří se nebojí opustit svojí komfortní zónu normálnosti a chtějí třeba nahlédnout nebo si i snad prožít svůj tajný sen a nakonec... zvědavcům....za kterého se považuji já.
Ale koneckonců kde je v sexu hranice normálnosti a nenormálnosti?
Paní spisovatelka nám bez obalu naservírovala skutečné příběhy ze své praxe Dominy. Obeznámý nás ze sexuálními deviacemi o kterých mnozí z nás ani netuší, že jsou. Masochismus je totiž součástí jejich osobnosti ,není to nemoc. Pro tyto lidi je totiž velice těžké najít si svého životního partnera. Stydí se ,trápí a tají svoji orientaci před světem, vždyť i oni si potřebují najít své místo v životě.
Když nic jiného tak tato kniha mě v určité míře šokovala ,pobavila a rozšířila obzory.
Není to má první a ani poslední kniha od této neobyčejné ženy,která se dokázala veřejně přihlásit ke své orientaci.

27.03.2024 4 z 5

Strasti vánočních svátků Strasti vánočních svátků Lenka Hnátová

Jsem velká fanynka gay romancí,ale to už o mě určitě vite :-*.Mám takové kamarády s kterými jsem už pár lásek a zklamání prožila. Chápu je obdivuji je a moc jim fandím.
Kdo z nás nebyl někdy platonicky zamilovaný?
Max to měl hodně těžké... ztrátu otce ,odcizení od ženy ,která ho vychovala a k tomu ještě propadl lásce k mnohem staršímu muži,který o jeho citech neměl vůbec ponětí.
Ale díky tomu všemu velmi rychle dospěl našel v sobě odvahu aby se přiznal ke své homosexualitě a dal najevo city k Bertovi.
Super počteníčko po předešlé knížce,protože tady ta mě potěšila a zahřála na srdci.

26.03.2024 5 z 5

Ďáblův deník Ďáblův deník Adrian Bednarek

(SPOILER) Již má druhá knížka od tohoto spisovatele.
Ta první ,,Ona" byla nejdivnější jakou jsem četla a tato??? Děsivá a bestiální. Temná, krutá a zvrácená duše muže, který nás nechá nahlédnout do procesu sériového vraha nazývaný ,, řezník neviňátek".
Každý máme nějaké potřeby, Kubova potřeba je zabíjet aby uspokojil a nakrmil své vnitřní démony. Zdroj jeho hněvu, smutku a šílenství se v něm probudil již v raném dětství po brutálním napadení ,které prožil v rodinném pekle. Stává se z něho ďábel a psychopat ,který nachází ráj v neobvyklých ,chladnokrevných a promyšlených vraždách mladých žen.Ukájí se pachem smrti a čistým a neředěným strachem oběti.
Strhující čtení o bestiálních činech vůči jiným lidem, které vám nějakým zvráceným způsobem nutí číst pořád dál ,protože potřebujete vědět že spravedlnosti by mělo býti učiněno za dost???

26.03.2024 5 z 5

Twisted Lies: Lži na ostří nože Twisted Lies: Lži na ostří nože Ana Huang

Kdyby tato série pokračovala ještě dál tak by mi to vůbec nevadilo. Držela mě neustále v napětí,očekávání se zdravou dávkou strachu.
Stella a Christián ,,anděl a hříšník ".
Ona měla tu nejčistší duši ,byla blogerka na sociálních sítí. Starala se jak mohla o svojí nemocnou chůvu která jí nahrazovala mámu.
On měl duši černou ,byl nebezpečný a děsivý, proto úspěšně vedl svoji bezpečnostní agenturu.
Jejich vztah začal lží ,ale přesto Stella byla tou ženou, která rozbila Christiánuv krunýř ,,nevěřím na lásku".
Obrátila mu život vzhůru nohama a on díky ní porušil svá vlastní pravidla.
Tak jako předešlé díly byl i tento plný jiskření ,vzájemné chemie, sexu,zrady a spousty tajemství a lží, které se neobešly bez odloučení a krvelačné pomsty.

24.03.2024 5 z 5

Až do konce Až do konce Kendall Ryan

Je to taková milá knížečka plná romantiky z předvídatelným dějem ,kterých je všude jak hub po dešti.
Owen je úspěšný hokejista ,ale především profláklý děvkář ,který v ženě vidí jen kus masa.
Becca je jeho kamarádka, která si proužila traumatizující napadení. Owen jí pomáhá získat zpět sebedůvěru a to tím že se z nich stávají kamarádi s výhodami. Platonické přátelství mezi mužem a ženou k sobě jde asi jako voda a elektřina takže je vám jasné jak to všechno skončí.

22.03.2024 3 z 5

Mizera Mizera L. J. Shen

L.J. Shean je určitě posedlá padouchy ,protože je umí úžasně popsat... že by vlastní zkušenosti :-D:-D:-D ?
Mizera je zdárný příklad zmetka a ďábla v lidské podobě. Je to muž neschopný citu, emocí ,vášně a oddanosti je chladný, nemilosrdný a vším přesycený.
Přeze všechno si Phersephone myslí, že přestože Cillian není schopen milovat tak si lásku zaslouží.
Ona je jeho pravý opak je čistá,vznešená a nemá žádnou přetvářku.
Ona potřebuje peníze aby vyplatila dluh za svého exmanžela a on potřebuje manželku a ploditelku dětí... vlastně ne,potřebuje hračku a rohožku po,které bude dupat. Jenomže tohle manželství mu dalo obrovskou lekci.
Pojďte prožít obrat vyšinutého muže za někoho kdo je ochotný pro svoji květinovou dívku z nebe očesat hvězdy.

21.03.2024 5 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Nádherně božííí... příběh se ze začátku tváří jako klasická mafiánská love story,ale bylo to jiný, svěží, napínavý,vtipný a originální.
Když už si myslíte ,že víte jak to bude dál tak ejhle...
Liam ji vnímá jako včelí královnu,která nedává med zadarmo a Tru mafiána přezdívá vlku,pořád vrčí a je jí stále v patách.
Tru je prostě romantická duše,která se ztratila v mafianových smutných očích a on v ní našel světlo ve své temnotě.

19.03.2024 5 z 5

Pokušení Pokušení Ivy Smoak

Studentka a její profesor.
Mladá, nezkušená a naivní Penny podléhá ďábelský sexy a majetnickému profesoru komunikace.
Rozjíždí se hříšný, nebezpečný ,zkažený a toxický vztah. James má na ni špatný vliv a přesto se s ním Penny cítí v bezpečí cítí ,že konečně žije. Oba před sebou něco skrývají a to jejich vztah vede do záhuby.
Příběh měl docela dobrý začátek ,ale postupem to bylo docela utrpení a konec,tím ho pro mě paní spisovatelka zabila... snad se to vylepší pokračováním????

18.03.2024 3 z 5

Srdcové eso Srdcové eso Morgane Moncomble

Touha po pomstě, touha po vítězství a samozřejmě po penězích spojí Leviho a Rose.
On je ruský profesionální hráč pokeru a potřebuje vyhrát světový turnaj v Las Vegas aby pohřbil konečně své démony minulosti a pomstil svoji rodinu. Rose je italská kráska, kterou vnímá jako svoji tajnou zbraň. Ona je mistryně v přetvářce a lží. Učí Leviho psychologii a řeči těla při hře a hlavně poker face. Jenže ona je svobodomyslná ,nespoutaná,nezávislá ,vášnivá a hlavně komplikovaná ,která ukrývá své tajné zbraně. Začíná hra a nejen ta karetní, vystupují tajemství a odhalují se nová ,která zamíchají všemi kartami. Oba jsou sobci,manipulátoři a strašně labilní. Přesto spalující touha mezi nimi je nevyhnutelná oba se brání aby každý chránil svoji rodinu, ale lásce a vášní se poručit nedá.
Naprosto originální příběh, který mě nadchl hned ze začátku i když nejsem žádná fanynka pokeru. Bylo to napínavé, zajímavý, čtivý ,svižný jiskřivý, vzrušující a tak krásný ,že mě mrzí že už je po všem.
Moc doporučuji, protože tady si přijde každý na své.
Pevně doufám že se dočkáme pokračování.

17.03.2024 5 z 5

Ženy ve vášni 1 Ženy ve vášni 1 Andrej Miro

Bohužel nedočteno.
Já nevím prostě to bylo divný,nebylo nic co by se mě na tom líbilo a nějak mě nadchlo.
Možná třeba někdy v budoucnu se vrátím ....

14.03.2024