jindrusa jindrusa komentáře u knih

Tutanchamon Tutanchamon Andreas Schramek

Důstojné zakončení celé trilogie!!!

28.12.2015 5 z 5

Léčka Léčka Åke Edwardson

To se nedá!!!! Odkládám...

27.11.2015 odpad!

Oltář z kostí Oltář z kostí Philip Carter

Napínavý děj, moc se mi líbilo.

24.11.2015 5 z 5

Velké milostné příběhy Velké milostné příběhy Barbara Wood

Zbytečná kniha!!!! B. Woodová je bezkonkurenční půjčit si , ale zbývající 2 knihy brak!!!!

11.11.2015 2 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Lepší než díl první, ale stejně jsem asi čekala víc.

11.11.2015 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Další výborný autor detektivek, mělo to spád, napětí,....

10.11.2015 5 z 5

Věčná sláva Věčná sláva Michelle Moran

Škoda, že se začátek tak nesnesitelně táhl, kniha mne začala bavit až od poloviny .

05.11.2015 4 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Super!!!

22.10.2015 5 z 5

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Nenáročná povídka na 2 hodiny. Neurazí, nenadchne!Tohle bych si teda ale sama nekoupila, to bych byla pěkně naštvaná. Ještěže existují knihovny :-)

13.10.2015 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Super knížka ze života!!!!

13.10.2015 5 z 5

Sedmá hrobka Sedmá hrobka Valerio Massimo Manfredi

Tahle kniha nebyla špatná, ale už jsem od autora četla lepší.

06.10.2015 3 z 5

Hrůza, hnus a to si ještě myslím, že vše řečeno nebylo!!! :-(

28.09.2015 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Ano, není to Larsson, ale rozhodně se nemá autor za co stydět!!! Sakra dobrý!!! A jelikož mně docela mrzelo, že jsem trilogii dočetla a přitom vybízela k pokračování, tak jsem ráda, že si někdo na pokračování troufl a opět přivedl zpět mé oblíbené postavy. Doufám, že bude i další pokračování!

14.09.2015 5 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Asi jsem od knihy očekávala víc, než mi dokázala nabídnout. Ovlivněna všemi komentáři jsem čekala příběh, který mně strhne. Bohužel se tak nestalo. Samotný příběh Sofie je silný, ale vyprávění Stinga mi přišlo chvílemi dost nudné..Četla jsem podstatně lepší knihy. Hodnotím 3 z 5.

07.09.2015 3 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Děsná blbost, zkusila jsem číst při cestě do práce, ale to se nedalo :-(

24.08.2015 odpad!

Stařík mně bavil víc.

16.08.2015 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

To, že bych si knihu pořídila mně napadlo až nedávno v době, kdy opakovali Show Jana Krause a P. Hartl tak byl jako host. Rozhodně nelituji, měla v sobě jak trochu peprný humor, tak i spoustu lidskosti. Určitě zůstane v mé knihovně.

07.08.2015 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Už předchozí díly jsem četla jen při cestě mhd jako oddechovku, ale tento poslední díl byl extrémní blbost. Příběh dvou psychicky a emočně nevyzrálých jedinců.... i ty erotické pasáže byly o ničem...Tak snad už další pokračování nebude!!!!

29.07.2015 odpad!

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

Trochu zklamání, slabší než celá sága.

29.07.2015 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Knížka se mi líbila o mnoho víc než první díl, ten mně chvílemi dost nudil.

26.07.2015 5 z 5