Jindřiška Jindřiška komentáře u knih

Až se tě život zeptá Až se tě život zeptá Cecelia Ahern

Až na vyjímku asi 3 knížky, se mi nestalo, že bych knihu nepřečetla, ale tady to byla nuda, nezajímavé, divně psané, tak jsem ji prolistovala a nic mi to nedalo.

23.05.2015

Kočka, která měla 60 vousků Kočka, která měla 60 vousků Lilian Jackson Braun

Knížky o kočkách se mi velmi líbily, bylo to oddychové čtení. Teď se chystám ještě na poslední dvě, které jsem našla v naší knihovně. Ještě jsem objevila další knížky o kočkách od Lydie Adamsové, ale je to úplně jiné počtení, nebude to tak pěkné.

27.01.2015 5 z 5

Urgentní péče Urgentní péče CJ Lyons

Kniha se mi líbila, ale ve všech zahraničních knihách z lékařského prostředí je stejný scénař, jako kdyby Ti spisovatelé od sebe opisovali.

06.11.2014 5 z 5

Kočka, která žila na vysoké noze Kočka, která žila na vysoké noze Lilian Jackson Braun

Přečetla jsem 21 knížek od Lilian Jackson Braun. Více jsem jich v naší knihovně nenašla. Je to příjemné oddychové čtení. příběhy Quilla a jeho siamských koček jsou roztomilé a nechybí tam zápletky, ani vraždy. Doporučuji.

16.09.2014 5 z 5

Kočka, která hrála domino Kočka, která hrála domino Lilian Jackson Braun

Náhodou jsem v knihovně narazila na tuto spisovatelku, zaujaly mě názvy s kočkou a ta velká spousta knih. 3 jsem si vypůjčila a přečetla. Docela příjemné čtení, takové oddychové. Jsem zvědavá, jestli se mi podaří přečíst všechny.

08.03.2014 5 z 5

Královská hrdost Královská hrdost Philippa Gregory

Knihy Královská hrdost a Královský slib se mi moc dobře četly. Určitě si od této spisovatelky v naší knihovně vyhledám další.

20.10.2013 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

přesto, že na tohoto spisovatele slyším a čtu jenom samou chválu mě kniha moc nezaujala, doufám, že ostatní se mi budou líbit víc.

18.09.2013 4 z 5

Hry ve třech Hry ve třech Pelham Grenville Wodehouse

PŘEČETLA JSEM VŠE CO OD NĚHO MAJÍ V NAŠÍ KNIHOVNĚ, VŘELE DOPORUČUJI KAŽDÉMU, JEHO NEPŘEKONATELNÝ SLUHA JEEVS JE URČITĚ SATURNIN, TAKY PĚKNÉ ČTENÍ.

Čaroděj Čaroděj Wilbur Smith

číst tuto knihu mě bavilo, bohužel nečtu díly postupně, ale jak je najdu v knihovně. ZATÍM SE MI LÍBILO VŠE, CO JSEM OD TOHOTO SPISOVATELE ČETLA.

Diamantová cesta Diamantová cesta Wilbur Smith

kniha se mi líbila, bylo to drsné, a napínavé

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

vynikající čtení na pobavení a odreagování, přečetla jsem ji s velkou radostí a nechce se mi ji ani vracet do knihovny, musím ji sehnat do své knihovny. ˇSkoda, že toho tento spisovatel nenapsal více.

08.07.2012 5 z 5

Špinavá hra Špinavá hra Sandra Brown

několik knih od ní jsem už přečetla, všechny jsou dobře psané. Je tam napětí a člověk jen nerad knihu odkládá.

Hiram, stavitel chrámů Hiram, stavitel chrámů Bernard Lenteric

Jelikož strašně ráda čtu knihy o Egyptě, tak se mi kniha moc líbila, pěkně napsané, napínavé.

Sloupy věčnosti Sloupy věčnosti Tanja Kinkel

I když jsem prvně viděla dokument o Belzonim v televizi, četla se mi kniha o to lépe, že jsem si mohla vybavit a představit co jsem v ní viděla. Moc hezky a zajímavě napsaná kniha..

Pompejan Pompejan Philipp Vandenberg

Moc hezky napsaná kniha, otatně jako skoro každá od tohoto spisovatele.

Bronzové stíny Bronzové stíny Lindsey Davis

Moc hezky napsáno, velmi dobře se čte.

19.03.2012 5 z 5

Paměti Kleopatry II Paměti Kleopatry II Margaret George

Oba díly jsem přečetla velice rychle, výborně napsané, nyní čtu o dětech Kleopatry, které Octavianus po její smrti, jako zajatce odvezl do Rˇˇíma, je to od Moran Michel a jmenuje se Urozená vězenkyně, také moc pěkné počteníčko.

03.03.2012

Cheops a Sluneční pyramida Cheops a Sluneční pyramida Guy Rachet

náhodou jsem spisovatele Guye Racheta objevila v knihovně, půjčila jsem si celou pentalogii a po přečtení prvního dílu, bude pravděpodobně zařazen mezi oblíbené, škoda, že toho nenapsal více.

23.11.2011 5 z 5