JIC JIC komentáře u knih

Jezuité: misie, mýty a dějiny Jezuité: misie, mýty a dějiny Jonathan Wright

Zajimave tema v dobre napsqne knizce. Zaujala mne.

04.04.2018 4 z 5

Kvantová teorie nikoho nezabije Kvantová teorie nikoho nezabije Marcus Chown

Pekna knizka, dobre se cte, nezasvecene seznami s obsahem kvantove fyziky a s obecnou teorii relativity. Doporucuji!

02.04.2018 5 z 5

Kvantová teorie nikoho nezabije Kvantová teorie nikoho nezabije Marcus Chown

Paradni kniha, hezky se cte a ctenar se hodne dozvi. Doporucuji!

31.03.2018 5 z 5

Zářivý anděl Zářivý anděl Nelson DeMille

Knizka mne bavila az na ten konec, ktery se mi zdal ponekud od autora zanedbany.

28.12.2017 5 z 5

Čas zemřít - série brutálních vražd ve stínu Vatikánu Čas zemřít - série brutálních vražd ve stínu Vatikánu David Hewson

Kniha se mi celkove libila, ikdyz nedosahla urovne knihy Zlocin 1!

05.11.2017 5 z 5

Zlatý řez Zlatý řez David Hewson

Prvni cas knizky mne velmi bavila, pak jsem docital knizku vice mene s povinnosti. Celkove jsem cekal vice , pote co jsem si precetl Zlocin 1, ktery byl naprosto skvely!

05.11.2017 3 z 5

Zločin I Zločin I David Hewson

Vynikajici, neskutecne skvele napsana kniha. Vsem doporucuji k precteni!

14.10.2017 5 z 5

Poslední dítě Poslední dítě John Hart

Skvele napsana knizka s tajenkou pachatele az do sameho konce! Vsem doporucuji ke cteni!

01.09.2017 5 z 5

Evangelium podle Piláta Evangelium podle Piláta Éric-Emmanuel Schmitt

Skvela knizka, doporucuji ke cteni!

17.04.2017 5 z 5

Tíha nenávisti Tíha nenávisti John Hart

Skvela kniha ! Vsem ctenarum doporucuji!

02.04.2017 5 z 5

Vesmírná galerie Vesmírná galerie John D. Barrow

Skvela kniha! Vrele doporucuji !

20.03.2017 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Velmi zajimave cteni, povedena kniha, ktera ctenare potesi, ikdyz po pravde, predchozi autorovy knihy si mi o neco malo libily vice! Rozhodne knizka stoji za precteni!

20.03.2017 4 z 5

Panter Panter Nelson DeMille

Od knížky jsem čekal více, trochu mne nudila, četl jsem již od autora lepší tituly !

17.06.2016 3 z 5

Válka o černé díry Válka o černé díry Leonard Susskind

Skvele napsana kniha, vsem ctenarum,zajimavi se o tuto oblast, vrele doporucuji.

07.03.2016 5 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Skvela kniha, nemohl jsm se od knihy odtrhnout, doporucuji k precteni vsem pratelum Liesbeth Salanderove!:-))

03.03.2016 5 z 5

O penězích a trhu: Svobodný trh a jeho úskalí pohledem slavného wallstreetského finančníka O penězích a trhu: Svobodný trh a jeho úskalí pohledem slavného wallstreetského finančníka Henry Kaufman

Velmi dobrá kniha o vývoji finančního systému Wall Street !

05.02.2016 5 z 5

Informace: Historie. Teorie. Záplava Informace: Historie. Teorie. Záplava James Gleick

Vyborne, ale nelehke cteni, pri kterem si ctenar moc neodpocine, ale hodne se dozvi.

04.02.2016 5 z 5

Nádherná teorie: Sto let obecné teorie relativity Nádherná teorie: Sto let obecné teorie relativity Pedro G. Ferreira

Vyborna knizka, doporucuji!

Skrytá realita Skrytá realita Brian Greene

Vynikajci kniha ! Vsem doporucji tuto knizku si precist! Fascinujici pojednani o multivesmirech, skryte realite a holografickych projekcich procesu odehravajicich za hranici naseho poznani s dopady na vnimani na nase byti. Jsme soucasti Matrixu ci jde o jen o jednu z mnoha fyzikalnich hypotez ?:-))) Preji vsem vnimavym ctenarum hezke rozjimani u teto knizky !!!

Druhý věk strojů Druhý věk strojů Erik Brynjolfsson

Výborná kniha, otevřenou mysl čtenáře jistě potěší.

22.01.2016 5 z 5