jezda159 jezda159 komentáře u knih

Pistolník Pistolník Stephen King

Kniha mě zaujala svou krutou nepřímostí, a tak magickým světem, který je ovšem postavený na vzdáleně povědomích pilířích toho, co je kolem nás každý den. Je to dílo pro člověka, co rád vnímá skulinky reality, a dychtivě hledá kusy tajemna. Skvěle mě vtáhla a vyvrhla, během jediného dne, připraveného dočíst celou sérii.

17.08.2017 5 z 5

Projekt Kronos Projekt Kronos Pavel Bareš

Nejsem člověk co by celý rok ležel v knihách, jakmile ale nastoupí prázniny tak se neznám. Tato kniha byla letos mou první a srdečně doufám že ji nic nepřekoná. Autor má osobitý a nestálý styl, který dohromady dává skvělé dílo. Hraje si však s chronoligií děje, což, uznávám, je v pár případech flustrující. (stačí ale nebýt idiot a počkat si ;) )
5/5 chci pokračování!

05.07.2017 5 z 5

Spalující nenávist Spalující nenávist Markus Heitz

Již po dočtení prvního dílu jsem se těšil na oblíbené postavy, a dostal jsem ještě nějaké navíc!

31.08.2016 5 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Cože? To je vše? Žádná další stránka? Takhle by ale kniha končit neměla... Zanechá neúplný pocit prázdnoty a zděšení. Mistrně psané a živé dílo.

04.07.2016 5 z 5

3001: Poslední vesmírná odysea 3001: Poslední vesmírná odysea Arthur Charles Clarke

Čtvrtá část mě zprvu nezaujala, párkrát jsem měl dokonce v plánu knihu odložit a nechat být ovšem posledních 50 stránek jsem hltal s nadšením!

01.02.2016 3 z 5