jewarix jewarix komentáře u knih

Náš Tradinář: Kronika rodinných tradic, svátků a radostí Náš Tradinář: Kronika rodinných tradic, svátků a radostí Monika Kindlová

Skvělá interaktivní kniha.

09.03.2021 5 z 5

Vítr z hor Vítr z hor Andy Wildwood

Kniha se mi líbila. Je psaná čtivým a nesmírně poutavým stylem, který nás neustále nutí čist dál a odhalovat nová tajemství děje. Přestože fantazy není zrovna mým nejvyhledávanějším žánrem, publikaci jsem si oblíbila a určitě se k ní v budoucnu opět vrátím. I přes občasné chybičky si myslím, že je dílo zdařilou prvotinou autora, která si své čtenáře zcela jistě najde. Mnohokrát děkuji autorovi za poskytnutí E-knihy k recenzi.

04.12.2020 4 z 5

Restartujte svého psa Restartujte svého psa Pat Miller

Osobně si myslím, že je to naprosto revoluční kynologická publikace, která dává šanci mnoha nešťastným a nepochopeným psům prožít plnohodnotný život plný lásky. Víc se dozvíte v přiložené recenzi...

01.06.2020 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Od prvních stránek mě kniha zcela pohltila, bohužel její konec (i když se stočil trochu jiným směrem než jsem očekávala) mi přišel poněkud rychle ukončený a celkem zhuštěný. Vše se náhle vyřešilo jako mávnutím kouzelného proutku, což na můj vkus bylo poněkud uspěchané, proto dávám o jednu hvězdičku méně. Jinak pro mě osobně byla kniha velmi emotivní i tím, že jsem v tomtéž roce zažila podobný zážitek jako hlavní hrdina s Marge.

24.05.2020 4 z 5

Jak investovat sám a bez bank - Český investiční průvodce Jak investovat sám a bez bank - Český investiční průvodce Pavel Bambásek

Kniha se mi velmi líbila. Dobře se čte a obsahuje mnoho zajímavých informací. Velice mě zaujaly osobní zkušenosti samotného spisovatele, které nám názorně ukazují, že investování má smysl. Dále jsem také ocenila malé tabulky, které se v díle nacházejí a přehledně shrnují úroveň možného rizika jednotlivých investic i případné zhodnocení, investiční horizont či minimální investice. Titul celkově působí přehledně a čtenář se v něm snadno orientuje. Publikaci bych doporučila určitě všem lidem, kteří se chtějí dovědět něco víc o penězích a investování.

14.04.2020

Hororová čítanka - I.díl Hororová čítanka - I.díl Jan Nejedlý

Upřímně mohu říct, že jsem četla pouze malou část této knihy a na další jsem už neměla odvahu ani chuť. Dle mého názoru kniha rozhodně není vhodná pro děti. Některé části mi přišly nechutné až perverzní. Osobně bych si knihu nekoupila.

24.02.2020 odpad!

Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii Pět domácích prostředků nahradí celou drogerii kolektiv autorů

Velmi zajímavá a praktická publikace

10.12.2018 5 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Skvělá klasika

28.08.2018 5 z 5

Obři, trpaslíci, vodníci a skryté poklady Obři, trpaslíci, vodníci a skryté poklady David Růžička

Zajímavé pověsti známých míst. Některé jsou dobře známé jiné skoro pozapomenuté, ale stojí za to.

13.08.2018 4 z 5

Životní úklid Životní úklid Margareta Magnusson

Upřímně musím říct, že jsem čekala něco úplně jiného, ale i tak jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.

27.07.2018 3 z 5

Legendy Camelotu Legendy Camelotu Filip Jahoda Jahyron

Pěkné příběhy

10.07.2018 4 z 5

Deník uštvané matky Deník uštvané matky Suzy K. Quinn

Naprosto perfektní kniha, ještě teď se směji. Četla jsem ji jedním dechem.

24.06.2018 5 z 5

"Četla" jsem ji pouze jako audioknihu, ale i tak je skvělá

08.06.2018 5 z 5

Dělej to po mně Dělej to po mně Claudia Fugazza

Velmi zajímavá kniha i DVD

08.06.2018 5 z 5

Jak zahojit truchlící srdce Jak zahojit truchlící srdce Doreen Virtue

Velmi specifická a léčivá kniha

04.06.2018 5 z 5

Poznejte stromy podle listů Poznejte stromy podle listů Meike Bosch

velmi užitečná kniha

24.03.2018 5 z 5

Zlatá brána otevřená Zlatá brána otevřená Adolf Zábranský

Naprosto perfektní kniha pro děti

20.03.2018 5 z 5

Tygr Tygr Jeff Stone

Četla jsem ji jako malá a milovala jsem ji i všechny její pokračování :)

08.03.2018 4 z 5

Svět bez stížností Svět bez stížností Will Bowen

Kniha je velmi pěkná a má potenciál změnit vám život. Bez vašeho úsilí to však nepůjde.

06.03.2018 5 z 5