ještěrka38 ještěrka38 komentáře u knih

Gump: Jsme dvojka Gump: Jsme dvojka Filip Rožek

Nenadchne, neurazí...

11.04.2024 3 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Klasická slaďárna, ale nakonec se mi to líbilo víc než Kavárna v Kodani. Ale od začátku víte, kdo se do koho zamiluje a jak to skončí.

11.04.2024 4 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Co napsat k této knize...autorka měla dobrý nápad,ale styl, jakým to podala a to hlavně první část knihy je pro mě nepřípustná.. až mi nebylo dobře z toho, jak sprosté to bylo.. mám pocit, že dneska, když není v něčem aspoň pár sprostých slov, tak to není in... Takže ubírám jednu hvězdu za tu první část.

04.04.2024 4 z 5

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Upřímně...dlouho jsem nečetla tak blbou detektivku a ten závěr?? Úplná fantasy a překombinovaná...

28.03.2024 2 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Docela spletitý příběh, který mě bavil. Historické knihy autorky se mi moc nelíbí. Tohle se četlo samo...

26.03.2024 4 z 5

Fake over - Konec lžím Fake over - Konec lžím Nereida Carrillo

Určitě doporučuji přečíst. Kniha je určena dětem,ale dospělí by si ji měli přečíst taky

25.03.2024 4 z 5

Poslední slib Poslední slib Kathryn Hughes

Trošku zklamání. Do strany 130 jsem si říkala, že to je vlastně hrozná slátanina, ale pak se to jako trošku rozjelo, ale i tak mi příběh přišel hrozně překombinovaný. Od autorky jsme už četla lepší knihy.

20.03.2024 3 z 5

Motýlek motýl Motýlek motýl Petr Horáček

Pěkná kniha pro nejmenší.

19.03.2024 4 z 5

Jak pohlídat dědečka Jak pohlídat dědečka Jean Reagan

Milá kniha, vtipná a kdo nepochopil, je to o tom, jak děda přijede na návštěvu hlídat vnuka a vnuk si hraje na to, že hlídá dědečka vlastně on... :-)

14.03.2024 5 z 5

Buřtík a Špejlička: Cesta do Žatce Buřtík a Špejlička: Cesta do Žatce Zdeněk Svěrák

Tak tohle je zklamání.

14.03.2024

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Přečteno jen díky výzvě. Tohle není můj šálek kávy.

12.03.2024 3 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Nemastné, neslané. Takové motaní se v kruhu. A vlastně konec pro mě neuzavřený..

08.03.2024 3 z 5

Tajemství osudu Tajemství osudu Miriam Thun-Hohenstein

Zajímavé čtení hlavně proto, že pocházím z Ostravy a spoustu míst znám. Nejvíc mě bavila asi 3.část.

01.03.2024 4 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Do poloviny knihy hrozná nuda. Říkala jsem si, kde je nějaká mrtvola. Ale pak to nabralo trošku obrátky, takže nakonec se to dalo. Ale kdo je zvyklý na zahraniční detektivky, tak toto je velmi slabé.

01.03.2024 3 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Za mě trošku slabší než předešlé knihy. Takové utahané mi to přišlo.

23.02.2024 4 z 5

Ale co kdyby Ale co kdyby Ester Fischerová

Tak toto je za poslední dobu fakt pro mě odpad.. Knihu jsem si vybrala jen proto, že se mi hodila do výzvy. Tohle nemá s poezií nic společného. Věty, které ani nedávají smysl, myšlenky, které může napsat každý a toto se považuje za poezii?? Hrozné!!!

18.02.2024 odpad!

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

První část knihy neskutečně smutná až depresivní. Nakonec se vše obrátilo a i když to někdy v životě vypadá, že už nikdy nebude dobře, nakonec se vždy najde cesta, jak se zase smát.

15.02.2024 4 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Nějak jsem se nemohla začíst. Za mě určitě je lepší film. Přišlo mi to takové nemastné, neslané. Takové nepropracované. Sparks má určitě lepší knihy.

13.02.2024 2 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

První stránky knihy mě úplně nenadchly, ale nakonec jsem se začetla na konci jen byla v šoku. Vůbec jsem neznala tuto historickou tragédii. Paní spisovatelka je prostě skvělá a doporučuji přečíst i další pokračování.

09.02.2024 5 z 5