Jessica007 Jessica007 komentáře u knih

Písmo slavných osobností Písmo slavných osobností Sheila Lowe

Velmi pěkná a zajímavá kniha o grafologii, slavné osobnosti a jejich rukopisy, kniha je i hezky graficky upravená.

21.11.2019 5 z 5

...a je čas zabíjet ...a je čas zabíjet John Grisham

Výborná kniha, vůbec jsem se nemohla odtrhnout, četla jsem, jak to jen šlo. Napínavé, zajímavé, tedy i ty různé praktiky - to je "spravedlnost". Navíc na to, že je to autorova prvotina, tak opravdu skvělá, moc se mi líbila.

20.11.2019 5 z 5

Táňa a dva pistolníci Táňa a dva pistolníci Jan Zábrana

Knížku jsem četla v dětském věku a líbila se mi.

20.11.2019 5 z 5

Co číhá za humny Co číhá za humny Ivanka Devátá

Oddechová knížka, u které jsem se zasmála. Není to moje první knížka od autorky, jiné se mi líbily více.

02.11.2019 4 z 5

Denik Ostravaka 1 Denik Ostravaka 1 Ostravak Ostravski

Docela jsem se zasmála, je to vtipné. Nářečí mi nevadilo - naopak, sem patří. Ale raději mám jiné knížky.

02.11.2019 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Vůbec jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Moc se mi knížka líbila, napínavé čtení a nečekaný závěr.

26.10.2019 5 z 5

Název knížky je moc pěkný. Moc ale knížce neodpovídá. Vzhledem k tomu, že jsem toho ale od knížky moc neočekávala, tak mě docela překvapila. Líbila se mi. Četla se rychle a dobře.

24.10.2019 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Moc pěkná knížka, moc se mi líbila. Doufám, že teď už se Eleanor bude mít už jen a jen skvěle.

29.09.2019 5 z 5

Artemis Artemis Andy Weir

Ke knize Artemis jsem se dostala díky knize Marťan, která se mi moc líbila. Nebýt Marťana, Artemis bych nečetla. Na rozdíl od Marťana, z kterého jsem byla naprosto nadšená, se mi tato kniha nějak moc nelíbila. Neměla jsem nějaká velká očekávání - vzhledem ke komentářům, takže ta neveliká očekávání se splnila..

17.09.2019 3 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Psychologický thriller pro ženy. Kniha mě bavila, byla napínavá, nemohla jsem se odtrhnout.

09.09.2019 5 z 5

Vánoce Hercula Poirota Vánoce Hercula Poirota Agatha Christie

Klasická detektivka od Agathy Christie. Byla to oblíbená autorka už mojí babičky (ročník 1906). Mám ji též ráda a tento detektivní příběh se mi také líbil. Není první od autorky, který jsem četla a myslím, že ani ne poslední. Četla jsem v létě, v horku.. Tak další třeba o Vánocích?

31.08.2019 5 z 5

Vyvolávač deště Vyvolávač deště John Grisham

Kniha se mi hodně líbila. Napínavý, zajímavý a hlavně lidský příběh z právnického prostředí. Hlavnímu hrdinovi jsem fandila celou dobu.

26.08.2019 5 z 5

Pí a jeho život Pí a jeho život Yann Martel

Knihu jsem si vybrala kvůli čtenářské výzvě. Byla pro mě místy hodně drastická. Zajímavý závěr.

20.08.2019 3 z 5

Kouřová clona Kouřová clona Dick Francis (p)

Hezká klasická detektivka.

04.08.2019 4 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Moc hezká kniha. Silný příběh. Hodně k zamyšlení.

21.07.2019 5 z 5

Kocour Bob Kocour Bob James Bowen

Knížka se mi velmi líbila - i proto, že byla podle skutečnosti. James pomohl kocourovi a ten zase jemu. Moc milá knížka. Navíc jsem se dozvěděla i dost informací o kočkách, kočku jsem nikdy neměla, vždycky pejska. Doporučuji.

14.07.2019 5 z 5

Cesta na sever Cesta na sever Karel Čapek

Krásně napsáno. Ráda jsem s panem Čapkem "cestovala". Krásně popisuje země, místa, přírodu i lidi. V knížce jsou i moudré myšlenky a postřehy. Moc se mi líbila, mám z ní hezký pocit.

14.07.2019 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Když u nás začal Harry Potter vycházet, byla dcera věkově přesná cílová skupina, knížky jsem jí postupně nakoupila a jí se moc líbily. Tuto první dostala k Vánocům - 1. vydání u nás a měla velkou radost a hned četla. Tehdy jsem si přečetla jen začátek. Teď už je dcera dospělá a já se dostávám - dospělá už dávno - k Harrymu P. A je to hezké čtení. Tato první knížka se mi moc líbila - a pro cílovou skupinu to musí být zážitek ještě lepší. Filmy jsem tedy viděla s dcerou.

25.05.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Moc hezky napsané, čtivé. Ale smutné.. Konec rychlý, ještě by to chtělo nějak dopsat, takto si můžeme domýšlet, ale - mně tam prostě ten konec chybí. Na knížku jsem se těšila a ráda jsem si ji přečetla.

17.05.2019 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Dobře popsaná nemoc. Nečekaný závěr - ten už jsem prostě musela rychle dočíst.

16.05.2019 5 z 5