Jasina Jasina komentáře u knih

Návrat odnikud Návrat odnikud Libor Hörbe

Velmi vydařené povídky. Každá jiná, každá s překvapivým koncem. O lidech, jejich činech a jejich svědomí. Ještě mám slzy v očích.

23.02.2020 5 z 5

Mimo dosah Mimo dosah Samanta Schweblin

Tak toto určitě není kniha na dobrou noc. Začala jsem číst a nedokázala přestat. Příběh o křehkosti lidského života , pomíjivosti a slábnoucí naději. Vyprávění, které hluboce zasekne osten obav a strachu.

12.05.2019 5 z 5

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

Velké zklamání. Ze začátku byla kniha zajímavá. Především popisem místa, kde lidé stále zpracovávají přírodní materiály tradičním způsobem a umí mistrně ovládat tkalcovské stavy.
Konec naprostý propadák, to už snad ani horší být nemohlo. Červená knihovna + béčkový film.

25.04.2019

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Velmi dobré. Prostředí i postavy přesně jako v reálu. Jen to hoření, z toho jsem měla pocit, že už někde bylo popsané. Přečteno za dva dny. Těším se na další knihy.

25.04.2019 5 z 5

Umenie pretekať v daždi Umenie pretekať v daždi Garth Stein

Výborné čtení.

07.01.2018 5 z 5

Pes Jejího Veličenstva a jeho mise Pes Jejího Veličenstva a jeho mise David Michie

Poslouchám audioknihu. A protože welsh corgi cardigan je můj psí věrný kamarád již sedm let, oceňuji laskavost, lidskost a celý psí a královský příběh. Díky za laskavé vyprávění. Moc se mi celé vyprávění líbilo.

19.09.2017 5 z 5