Jarmila97 Jarmila97 komentáře u knih

Šeptající mrtví Šeptající mrtví Darcy Coates

co se týče této knihy, tak bych neřekla že to je úplně horor. celkově příběh který byl v knize se mi hrozně líbil ale nespala bych to s hororem protože úplně strach jsem o knihy neměla. přesto byla kniha famózní. Líbilo se mi celkové pojetí příběhu a celkový děj musím říct že se velmi těším na další knihu v sérii

02.03.2024 5 z 5

Stínová šifra Stínová šifra Laura Ruby

musím říct že mi chvíli trvalo než jsem se do této knihy začetla. Asi do nějaké strany 100 to bylo takový zdlouhavý ale od ní už pak jsem to hltala jedním dechem. nakonec musím říct že mě v celku kniha zaujala Líbilo se mi pojetí knihy a celkově luštění té šifry protože do poslední chvíle se nedalo předpokládat která bije. co mě štve je otevřený děj na konci To znamená že budu muset koupit další díl abych věděla jaký bude dovršení celého toho příběhu

24.02.2024 5 z 5

Příběh čarodějnictví Příběh čarodějnictví Chris Colfer

tahle ta kniha se mi hrozně líbila už po předchozí sérii ze mě příběhu která mě velmi zaujala mě i tato série knih opravdu chytla Myslím si že to je velmi super na odreagování a vypnutí hlavy protože normálně čtu horory Tak tohle je takový odpočinek Jinak si myslím že jako nejsem úplně kategorie že to je spíše pro mladší generace kolem 12 let ale jsou to opravdu krásné knihy

20.02.2024 5 z 5

Muzeum divů Muzeum divů Ransom Riggs

tahle kniha se mi hrozně líbila super doplněk k sérii slečny Peregrinove.velmi se mi líbí detailní popis všeho ze světa podivných

15.02.2024 5 z 5

Vražda ve vlaku Hvězda safari Vražda ve vlaku Hvězda safari Maya Gabrielle Leonard

knihu jsem měla jako oddechovku po hororech a musím uznat že byla vážně skvělá.Jednoduchy příběh s pěknou zápletkou.M9c se mi líbí jak je kniha psaná a bývají v ní nádherné obrázky

12.01.2024 5 z 5

Kill Creek Kill Creek Scott Thomas

Tahle kniha se mi začal líbit až ke konci. Asi do 200 stran se nedala číst několikrát jsem jí Odložila nakonec jsem si ji před nedávnem vzala a nějaké 250 strany to konečně začalo být zajímavé. Myslím si že v knize by mohl být ten začátek úplně vynechaný Protože v něm vlastně nejsou informace které by mě nijak Zajímaly Jinak musím říct že konec knihy a ten střed byl opravdu dobrý to se mi líbilo ale ten začátek k tomu hodně kazí tu recenzi. Takže bych asi řekla že to byl velmi dobře vybraný námět na knihu jen by to chtělo asi méně stran dat a nebo více rozvinout střed děje.

09.01.2024 2 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Darcy Coates

niha mě velmi zaujala.Děj byl jednoduchý ale propracovaný. Moc se mi líbilo pojetí které bylo o hodně jiné než obvykle Darcy píše hlavně to prostředí oceánu.
za mě jako vždy 5 hvězd protože Darcy je moje srdcovka a ještě mě žádnou knihou nezklamala

04.01.2024 5 z 5

Hrůza na Šibeničním vrchu Hrůza na Šibeničním vrchu Darcy Coates

Jako vždy nemohu hodnotit jinak než 5 hvězd . Kniha mě naprosto uchvátila. STRACH A NAPĚTÍ bylo to co mě celou dobu provázelo. Musím říct že Darcy mě ještě nikdy nezklamala ale musím říct že takhle kniha že série domu je jedna z těch nejlepších. Celý příběh je skvělé popsán a celkově se mi hrozně líbilo pojetí daného prokletí takže já budu teď jen čekat až mi vyjde další kniha

31.12.2023 5 z 5

Krádež ve vlaku Skotský sokol Krádež ve vlaku Skotský sokol M. G. Leonard (p)

co se týče této knihy Tak je velmi pěkná jediné co mi tam chybí je malinko děj rozvést ale jinak bych řekla že je knížka se mi hrozně líbila i přesto že je vlastně děcka. Musím říct že vzhledem k To můžeš tu samého horory tak tahle kniha byla náramně skvělá od dechovka u které jsem si trošku odpočinula

28.11.2023 4 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

k téhle knize bych řekla že přímo jako děj knihy mi nějak nevadil a byl zcela zajímavý Hrozně mi to připomíná knihy od Karla Čapka. co mi vážně vadí na té knize je že za prvé by potřebovala mít minimálně o 100 stran více a také více rozvinutý celý děj. co se týče konce tak ten mě docela naštval protože bych čekala trošku dohru toho konce takhle mi to přišlo spíše otevřené jako bych Očekávala ještě další díl. Takže tři hvězdy dávám za to že je dílo je velmi zkrácené ději je nerozvinutý takže se dozvídáme hrozně málo o tom všem co se tam odehrává

29.10.2023 3 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

takže kniha mě velmi překvapila.behem dvou večeru jsem ji měla přečtenou.
příběh má opravdu skvělí průběh a musím říct že ten konec jsem vůbec nečekala. takže za mě to byla zase jedna Topka

17.10.2023 5 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Na to že mám Karla Čapka jako spisovatele velmi ráda a už jsem četla od něj pár knih a líbily se mi tak tahle mi nesedla. Kniha je strašně špatně pochopitelná a vlastně doteď mi určitý části nedávají smysl takže tuhle Knihu bych znovu nečetla Raději bych si od něj přečetla znovu válku Smoky třeba která mi sedla více.

30.09.2023 3 z 5

Mezi světlem a stíny Mezi světlem a stíny Anca Sturm

Tahle kniha byla stejně úžasná jako ta předešlá. Musím říct že tento příběh mě velmi zaujal. V hodně recenzích jsem se dočetla že je to jako Harry Potter ale mně to spíš přijde jako takový polární expres. Přijde mi že kniha má od každého něco ať už je to trochu romantiky nebo dětského v příběhu. Takže určitě knihu Můžu doporučit protože mě se velmi líbila a byla skvělá k tomu aby člověk utekl od reality a myslel taky na něco jiného než na haldu problémů

29.09.2023 5 z 5

Magický expres Magický expres Anca Sturm

Úžasná kniha, Která mě zaujala už od začátku. Musím říct že na to že je to prakticky za to dětská kniha tak i v mém věku mě velmi zaujala a hrozně se mi líbí pojetí příběhu. Dalo by se říct že to je taková napodobenina Harryho Pottera ale přesto je tak nějak velmi dobrá takže za mě určitě pět hvězd

20.09.2023 5 z 5

Ticho ve tmě Ticho ve tmě Darcy Coates

tahle kniha mi přišla o dost lepší než dva předchozí díly. Líbí se mi jaké bylo konečně rozuzlení celého toho příběhu. Hlavně se mi líbí pojetí toho ticha. u posledních 200 stran už jsem nemohla přestat ani číst protože jsem jenom čekal a prostě jak to skončí posledních pár stran bylo tak hrozně napínavý že se od toho nedalo ani odtrhnout a musím říct že to pro mě bylo velký překvapení ten konec

18.09.2023 5 z 5

Šepot v mlze Šepot v mlze Darcy Coates

musím říct že tento díl mě velmi nadchl.mel více napínavých části a celkově ten příběh mě zaujal. líbí se mi celé pojetí pandemie.Celou knihu jsem hltala jen abych věděla co bude s Beth a s Dorianem,šílený napětí.nakonec se chystám i na poslední díl aby konečně věděla jak to celé skončí

09.09.2023 5 z 5

Na výletě s Mary Poppins Na výletě s Mary Poppins Héléne Druvert

Knížka je nádherná jen mi tam chybí trochu více z příběhu jinak to jak je kniha udělaná je opravdu nádherný noc takového jsem ještě nikdy neviděla

19.07.2023 4 z 5

Ti, co vidí Ti, co vidí J.R. Erickson

moje očekávání bylo takové že tato kniha bude horor o duchách. Nakonec ale proběhlo celkem velké zklamání je to spíše taková detektivka a živost knihy úplně nulová. knihu jsem přelouskala jen proto že jsem jí načetla a Chtěla jsem jít dokončit ale vlastně mě vůbec nebavila. Nakonec jsem knihu dojela ale na další díl už to nevidím

13.07.2023 3 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

jako všechny knihy se mi i tohle to moc líbilo od Darcy. Hrozně se mi líbilo jak byla tahle kniha napsaná vlastně z opačného úhlu pohledu. ani nešlo o to jak byla strašidelná ale vlastně a celý ten příběh o to jak to bylo napsané a za mě to bylo vážně skvělý

29.06.2023 5 z 5

Fantastická zvířata. Brumbálova tajemství: Úplný scénář Fantastická zvířata. Brumbálova tajemství: Úplný scénář Joanne Rowling

jako každou knihu o Harry Potterovi se mi tuhle přečetla na jeden zátah. A musím říct že z těch tří se mi dokonce tahle líbilo asi nejvíc, možná i kvůli tomu že tam byly veškeré ty kresby které tomu dodávaly lepší šmrnc. kniha je sice napsaná formou dialogu ale už jsem zjistila že mi tohle vůbec nevadí dokonce se mi kniha čte i lépe a rychleji

14.06.2023 5 z 5