jarka80 jarka80 komentáře u knih

Vatikán: Odhalené hříchy Svatého města Vatikán: Odhalené hříchy Svatého města Václav Miko

Od knihy jsem dle hodnocení a komentářů čekala víc. Je vidět, že sto lidí má sto chutí. Mně autorův styl psaní nesedí. Některé kapitoly byly psány do takových detailů, až jsem se v tom ztrácela a nudilo mě to. Jiné byly opravdu uspěchané. Nicméně to bylo zajímavé čtení se spoustou překvapivých informací.

05.03.2022 3 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Mám ráda tuto autorku. Opět se věnuje kontroverznímu tématu a nabízí různé pohledy. Připouštím však, že některé pasáže věnované vlkům jsem prolétla. Přesto plný počet hvězdiček.

18.01.2021 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Dobře napsaná kniha, čte se opravdu jedním dechem. Přesto příběh pro mě těžko uvěřitelný.

21.12.2020 4 z 5

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Pohodové čtení na odpoledne, ale také jsem čekala podle hodnocení víc.

25.01.2018 3 z 5

Káťa a Škubánek zase spolu Káťa a Škubánek zase spolu Josef Lamka

Jedna z oblíbených knížek mé dcery, často z ní předčítáme.

15.12.2014 5 z 5

Svět za mřížemi Svět za mřížemi Karen Farrington

Výborná kniha. Člověk si hned více váží svobody...

21.06.2013 5 z 5

Rituál Rituál Mo Hayder

Autorka opět nezklamala. Doporučuji ale nejdříve přečíst Pečovatele, tato kniha volně navazuje dějem.

23.05.2013 5 z 5

Alžběta a Marie Alžběta a Marie Jane Dunn

Opravdu velmi podrobný životopis obou královen. Jsou zde názorně popsány všechny souvislosti a vztahy.

22.04.2013 5 z 5

Tokio Tokio Mo Hayder

Je to velmi zvláštní kniha. Některé pasáže ve mně zanechaly silný dojem... Opět tato autorka píše napínavě od začátku až do konce. Doporučuji.

12.04.2013 5 z 5