Jarka59 Jarka59 komentáře u knih

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Jako vždy,super nerada jsem odkládala napínavé dobře se četlo není co vytknout.I proto mám paní spisovatelku moc ráda.

03.02.2019 5 z 5

Jitřní píseň Jitřní píseň Jiří Wolker

Jelikož básně opravdu nečtu tak to nemohu posoudit.pro mně žádný zážitek

01.08.2018

Pod zámkem Pod zámkem Maude Julien

Pro mě nezáživný.špatně se mi to četlo po pár stránkách jsem vždy odložila nebavilo mě to.

16.07.2018 2 z 5

Čarodějka na Pražském hradě Čarodějka na Pražském hradě Dana Chamblee Carpenter

Ze začátku jsem si myslela,že to nebude žádná sláva,ale po pár stránkách jsem se začetla a vtáhlo mě to do děje.Zajímavý příběh se špatným koncem.Docela mě mrzelo,že hlavní postavy všechny špatně skončily.Zajímavé čtení kdo má rád historické romány určitě doporučuji.

11.07.2017 5 z 5

Predátor - Vpád Predátor - Vpád Tim Lebbon

pro mě to bylo utrpení nemám ráda sci-fi, takže je to mnou.Jsem ráda ,že jsem se donutila to přečíst,abych splnila i toto téma do výzvy.Další díl už číst nebudu.

05.05.2017 2 z 5

Syn správce sirotčince Syn správce sirotčince Adam Johnson

Četlo se mi dost špatně,ani jsem se nedokázala na text soustředit.Několikrát jsem se vracela zpět,neboť jsem zjistila,že nevím co jsem četla,ale nakonec jsem dočetla.

28.02.2017 3 z 5

Deník 1938–1945 Deník 1938–1945 Helga Hošková-Weissová

Tuhle knihu bych doporučila přečíst každému,bez rozdílu věku.

28.02.2017 5 z 5

Záhady Udolfa I Záhady Udolfa I Ann Radcliffe

Tato kniha se mi moc líbila,dobře se četla.Oblíbená postava Emilie jsem zvědavá jak její příběh skončí.Určitě si přečtu i druhý díl,mohu jen doporučit stojí za přečtení.

06.02.2017 5 z 5

Vykupitel duší Vykupitel duší Iveta Pačutová

Moc se mi to líbilo.Je to silně emotivní příběh. Doporučuji stojí to za to.

12.01.2017 5 z 5

Městečko, kde se zastavil čas / Něžný barbar / Příliš hlučná samota Městečko, kde se zastavil čas / Něžný barbar / Příliš hlučná samota Bohumil Hrabal

Není to můj šálek kávy,myslela jsem že to snad ani nedočtu.Jsem ráda,že jsem to dočetla.

18.07.2016 2 z 5

Kacířka-Proč Islám právě teď potřebuje reformaci Kacířka-Proč Islám právě teď potřebuje reformaci Ayaan Hirsi Ali

moc mě to neoslovilo měla jsem problém to dočíst,ale dočetla.

14.06.2016 2 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Tato kniha se mi líbila,dobře se četla a mohu doporučit.

07.01.2016 5 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Tato knížka pro mě byla velice emotivní.Je to příběh pravdivý,který se stal a je na každém z nás co si z toho vezme.Je pěkně napsaná dobře se čte,myslím ,že přečíst by si ji měl každý,kdo má rád příběhy ze života,tenhle začíná v době osvobození Brna.

26.05.2015 5 z 5

Mladší sestra II Mladší sestra II Jane Austen

kniha se mi líbila,dobře se četla

03.05.2015 4 z 5

3x Slunce, seno... 3x Slunce, seno... Petr Markov

mám tuto knihu,ale vázanou,ke čtení jsem se ještě nedostala,ale doufám,že si ji určitě přečtu

02.05.2015

Ondřejka Ondřejka Lilly Hodáčová

Tuhle knihu jsem četla někdy v roce 1968 moc se mi líbila četla jsem ji snad 20x neměla jsem ji doma chodila jsem si ji půjčovat do knihovny.prostě opravdu v té době moje nejlepší knížka.Dneska mám doma vydání z roku 1966 a to proto,že jsem ji koupila za 1 Kč,když se v ČKD Praha Vysočany rušila závodní knihovna a když jsem ji po hodně letech viděla tak jsem neodolala a koupila si ji .

27.04.2015 5 z 5

Vdavky Nanynky Kulichovy Vdavky Nanynky Kulichovy Ignát Herrmann

Mě se líbila i dobře četla je to už hodně dávno,ale je to oddychové čtení pro mě dobrý

26.04.2015 4 z 5

Čingischán Čingischán Vasilij Jan (p)

Knihu mám již 33 let a zatím jsem ji nečetla.Je pro mě tak nezáživná nebo nevím jak to napsat,prostě se nemůžu začíst,zkoušela jsem to několikrát,ale nejde to.

25.04.2015

Nataša Gollová. 2 - Černobílé vzpomínání Nataša Gollová. 2 - Černobílé vzpomínání Aleš Cibulka

Tuto knihu doporučuji,je dobře napsaná dobře se čte

25.04.2015 5 z 5

Vzdálené vrcholky hor 2 Vzdálené vrcholky hor 2 Mary Margaret Kaye

Je to už dlouho co jsem četla oba díly a líbily se mi oba.Dobře se četly.

25.04.2015 5 z 5