Janinka1412 Janinka1412 komentáře u knih

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Nejlepší díl ze série.

05.12.2021 5 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Byla jsem z knihy zklamaná. Kniha je zajímavá,ale....věty málo rozvinuté,málo popisů a nemohla jsem se zbavit dojmu,že jako dítě nemohla uvažovat jako dospělí člověk.Myslím si,že kdyby pomohl sepsat její paměti jiný spisovatel (ka),tak by kniha byla zajímavá a člověk by se dozvěděl mnohem víc. Bylo to dost strohé a rychlé..i přesto knihu doporučuji,ale ubrat z hodnocení nejvyššího musím.

23.11.2021 4 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Poslední dobou moc knihy slovně nehodnotím,ale tentokrát musím. Příběh velmi silný,velmi smutný,psycho,i na kapesníček došlo. Jen tak na tuto knihu nezapomenu.Vřele doporučuji .

19.07.2020 5 z 5

Komisař Komisař Paulina Świst

Pro mě byl mnohem lepší druhý díl a pro dceru zase první...skvělé

04.04.2020 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Super počteníčko,kniha mě opravdu sedla. Jdu na druhý díl a myslím,že si koupím i třetí díl.

23.03.2020 5 z 5

Letní královna Letní královna Elizabeth Chadwick

Knihy jsem měla delší dobu doma a moc se mi do nich nechtělo.Ovšem tak krásně se to četlo.Doporučuji všem,kdo má rád historické romány.Super,super,super.

28.12.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Váhám,jestli dát 4,nebo 5 hvězd. Začátek mě moc nebavil,ale potom se to rozjelo a musela jsem číst dál a dál.Konec mohl být více rozepsaný,v nejlepším konec. Zrovna tak bych uvítala větší počet stran. Ani ne 300 stran je málo. To člověk hned přečte za pár dní. Pokud to paní spisovatelka čte,tak prosím více stran. Děkuji

01.08.2019 5 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Vše, co bych chtěla o této knize říci je již napsané v předchozích komentářích.Snad jen,že je to nejlepší kniha,kterou jsem četla. V mém žebříčku je číslo jedna.

30.06.2019 5 z 5

Ptáci v trní Ptáci v trní Colleen McCullough

Již jednou jsem četla v pubertálním věku,teď po druhé...čtenářský zážitek. Myslím,že pokud se toho ještě dožiji,tak si jí hrozně ráda přečtu ještě po třetí. Za tuto knihu bych se spisovatelce poklonila.

17.02.2019 5 z 5

Maorčina píseň Maorčina píseň Sarah Lark (p)

Tento díl byl ještě lepší než první.Ze začátku se mi trochu pletla jména a mrzelo mě,že tento díl je o vnučkách Gwyn. Jen co jsem se ale začetla,vůbec mi to nevadilo a musím uznat,že tento díl je ještě lepší.

17.01.2019 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Nedočteno ,byla to ztráta času.Dostala jsem se na stranu 371 a nemám ani sílu číst dál.Neslané,nemastné to bylo.

02.09.2017 1 z 5

Matné zlato Matné zlato Virginia Cleo Andrews

Naprosto skvělé všechny díly.Poslední díl byl nejlepší ...

16.02.2017 5 z 5

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Myslela jsem,že první díl to nepřekoná a překonal.

25.04.2016 5 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Za mě jednoznačně 5 hvězdiček.Nevadil mi ani sex v Lazarevu,jako některým,kteří ubírali kvůli tomu hvězdičku.Vždyt k velké lásce ten sex přeci patří.Nebo snad né?

30.03.2016 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

uf,nádherná knížka

23.03.2016 5 z 5

Spojeni osudem Spojeni osudem Meagan McKinney

Velmi se mi kniha líbila...

04.03.2016 5 z 5

Když se začíná znovu Když se začíná znovu La Vyrle Spencer

Rozhodně 5 hvězdiček

28.02.2016 5 z 5

Třetí díl byl nejlepší...

26.02.2016 5 z 5

Vlk a holubice Vlk a holubice Kathleen E. Woodiwiss

Knihu jsem nedočetla,taková hovadina to byla.

17.02.2016 2 z 5

Sladké mámení Sladké mámení Pamela Clare

Kniha se mi velice líbila....

16.02.2016 5 z 5