Janík511 Janík511 komentáře u knih

Aquitania Aquitania Eva García Sáenz de Urturi

Dvě třetiny zajímavé, jen poslední část už byla taková nemastna a trochu i nudná. Celkově ale dobré.

15.03.2024 4 z 5

Tuhá zima Tuhá zima Kim Faber

Nebavila mě, odkládam a číst druhý díl nebudu.

12.03.2024

Nezvěstní Nezvěstní Edwin Hill

Ani trochu povedená kniha. S vypětím sil jsem dočetla, za mě blbost. Chata u jezera se mi líbila, ale tohle? Hrůza. Další díl už vynechám, jestli vyjde.

05.03.2024 2 z 5

Místnost 19 Místnost 19 Marc Raabe

Na druhý pokus a nic, zavírám a vracet se k ní nebudu. Vůbec mě nebaví a trápit se skoro 400 stranami nehodlám.

01.03.2024

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Tentokrát mě kniha této autorky příliš nezaujala. Pro mě zatím její nejslabší kniha. Ještě mě čekají Stíny..., snad budou lepší.

29.02.2024 3 z 5

Poslední, kdo zůstal Poslední, kdo zůstal Riley Sager (p)

Nebyla vůbec špatná, rozuzlení zajímavé.

22.02.2024 4 z 5

Největší strach Největší strach Alex Finlay

Zajímavé, vůbec nebyla špatná.

18.02.2024 4 z 5

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Zklamání, 300 stran nudy a posledních pár stran celý příběh nezachrání. Tahle kniha od autorky je zbytečná, Kate mě stvala svou naivitou, a to má být jako brilantní vysetrovatelka? To snad ne. Téhle sérii se obloukem vyhýbám, nestojí mi za to.

14.02.2024 2 z 5

Telefon po půlnoci Telefon po půlnoci Tess Gerritsen

Četla se mi dobře, i když trochu více preslazena. Je ti trochu jiná Tes než ji znám, ale určitě není špatná.

01.02.2024 4 z 5

Přízraky Brynn Wilderové Přízraky Brynn Wilderové Wendy Webb

Neskutečná blbost o ničem. Nechápu, proč autorka knihu vůbec psala. Co je na ní hororového? Vůbec nic, jen preslazeny děj. Konec raději nehodnotim, nic se v celé knize neděje. Fakt ztráta času.

29.01.2024 odpad!

Žert Žert L. V. Matthews

Prvních 100 stran se nic moc nedělo, přemýšlela jsem, že knihu odložim, ale pak mě děj chytl a dočetla jsem. Nakonec knihu hodnotím vysoko, líbila se mi a závěr nesliboval žádný happy end, takže za mě v pořádku.

25.01.2024 4 z 5

Každý z mé rodiny někoho zabil Každý z mé rodiny někoho zabil Benjamin Stevenson

Zajímavě a poutavě napsaná kniha. Četla se mi dobře a zaujala.

21.01.2024 4 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Teda dost drsná kniha, samé mordy a ten konec!! Čekám další díl, takhle to přece dopadnout vůbec nemělo.

12.01.2024 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Zase jednou dobrá kniha. Konec trochu slabší, čekala jsem větší terno, ale čtiva teda byla. Takhle série stojí za přečtení a uvidíme, kdy vyjde další díl.

09.01.2024 5 z 5

Pandora Pandora Susan Stokes-Chapman

V půlce odkládam a hups na konec. Nějak mě nezaujala. Děj se táhl, tak jsem rovnou skočila na závěr. Neřekla bych, že jsem o něco přišla.

02.01.2024 3 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Taková jednohubka na pár dní. Konec už byl hodně nereálný, pan dokonalý ve všech ohledech už mi trochu i lezl na nervy a proto hodnotím jen průměrně. Kniha se čte dobře a rychle, ale v hlavě dlouho nezůstane.

29.12.2023 3 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Jednohubka na pár dní s preslazenym koncem. Není špatná, ale zapadne v davu jiných knih.

24.12.2023 3 z 5

Krvavé skládanky Krvavé skládanky Nadine Matheson

Mě se kniha líbila. Takže dávám vysoké hodnocení.

09.12.2023 4 z 5

Amnézie Amnézie Kasper van Beek

Nebyla zase tak špatná navzdory nízkému hodnocení. Četla se dobře a rychle.

09.09.2023 4 z 5

Kdyby to bylo tak snadné, dělal by to každý Kdyby to bylo tak snadné, dělal by to každý Petra Hülsmann

Nebavila mě, nechce se mi číst přes 400 stran nudy, tak odkládam a vracet se k ní nebudu.

28.08.2023