janiice janiice komentáře u knih

Princezna z kapradí Princezna z kapradí Karel Schulz

Krásná kniha, citová záležitost

15.03.2018

Znamení Athény Znamení Athény Rick Riordan

Já ty jeho hnihy prostě miluju. Dobře píše, dobře se to čte, odpočinek zaručen.

14.03.2018 5 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Kniha, která mě svým dějem naprosto pohltila. Děj typově podobný Cizince. Skvěle napsáno, plné zvratů, kdy když jsem musela od knihy vstát, byla jsem podrážděná a chtěla vědět, jak to dopadne. A na konci smutná, že už je konec. Rozhodně doporučuji, své místo v mé knihovně má zaručené...

26.08.2017 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Překvapení dne. Skvěle napsaný. Kdykoliv jsem byla nucena od knihy odejít, bylo hotové mučení knihomola :D

19.11.2016

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Miluju sérii Mercedes Thompson. Jedna z nejlepších co kdy vyšla.

19.11.2016 5 z 5

Požehnání Požehnání Jude Deveraux (p)

Ááááááááááhhhhh slaďárna největšího kalibru, pohádka, ale moc příjemný a plynulý příběh od kterého jsem se nechtěla odtrhnout.

Jak ty mně, tak já tobě Jak ty mně, tak já tobě Ellen Berg

Nic světoborného, ani náročného. Ale nic takového jsem nečekala a kniha mé očekávání splnila. Já ji brala jako odreagování a s vtipnými představami, co bychom občas každá některým z našich drahých, ať už současným či minulým, partnerům někdy rády provedly.

Značka: Šílená se závazky Značka: Šílená se závazky Annie Downey

bráno s nadhledem a lehkostí, pobavilo, rozesmálo a za mě naprosto super,

Lásku, ne válku Lásku, ne válku Danielle Steel

Moje vůbec nejoblíbenější kniha této autorky. Nádherný příběh, příjemně napsaný, čtivý, kdy začnete číst a oči zvednete až s poslední stránkou knihy. A jak zde již bylo napsáno, že byla kniha zfilmována...... musím říct, že naprosto souhlasím s názorem, že film nedosahuje ani desetiny krásy příběhu.

Dům Dům Danielle Steel

Steelová nepatří mezi mé zrovna oblíbené autorky, ale tento příběh se povedl a ráda se k němu jednou za čas vracím.

Dáma z divočiny Dáma z divočiny Julie Garwood

Úžasná odpočinková kniha, ke které se mohu donekonečna vracet a neomrzí, pobaví. Garwoodová je skvělý vypravěč s citem pro příběh a tahle patří mezi od ní nejoblíbenější. Vždy když mám v životě náročnější období, sahám po knihách od ní.

19.11.2016

Kameny od A do Z Kameny od A do Z Judy Hall

Kniha, která se věnuje komplexně jednotlivým kamenům. Zacházení s kameny, správné nabíjení a jednotlivé další jsou podrobně probírány v dalších dílech. Jsou zatím tři a všechny jsou naprosto úžasné a mohu rozhodně doporučit.

Škola vaření pro celou rodinu Škola vaření pro celou rodinu Mary Berry

Za mě mírné zklamání. Je krásně ilustrovaná, receptů hodně od všeho něco z moderní kuchyně, ale to rozdělení uspořádání se mi moc nelíbí

19.11.2016 3 z 5

Rychlokurs vaření - Bleskový úspěch pro začátečníky Rychlokurs vaření - Bleskový úspěch pro začátečníky Martina Kittler

Pro mladé kuchařinky na začátku. Rozdělení každé základní suroviny, jednoduché recepty i fotky postupu zpracování. Musim říct, že příjemné překvapení a doporučuji ....

Kočičí král Kočičí král Pavel Šrut

I když mám pohádky hooodně ráda, snad všechny, je hodně málo pohádek, které vyslověně nemusím, tak tahle kniha je mezi nejoblíběnějšími už víc než dvě desítky let. Rozhodně mohu doporučit.

Pohádky zimního večera Pohádky zimního večera Eliška Krásnohorská

Miluju pohádky ve staročeštině, jsou takové jiné, krásné. Povedená kniha s krásnými ilustracemi.

Lexikon léčivých kamenů Lexikon léčivých kamenů Josef Pavel Kreperát

Jedna z nejlepších knih ohledně rozřazení barevnosti kamenů a jejich ovlivňování kladných či záporných stránek povahy, zdravotního stavu a vhodnosti k danému znamení. Sice poměrně zkratkovitě, ale myslím, že už je pak na každém, nakolik je kdo ochotný si zjistit k danému kameni víc.

Třiatřicet stříbrných střech Třiatřicet stříbrných střech Jan Vladislav

knihu mám od svého dětství pořád, sice už bez prvních desek, ale jsou to pohádky, které si nechám i až dítka odrostou. Já ji milovala :D neotřelé pohádky, které nejsou všude

17.11.2016 5 z 5

Velká kniha čínských horoskopů Velká kniha čínských horoskopů Theodora Lau

jedna z nejlepších vůbec, co byla kdy napsána

27.09.2015 5 z 5

Feng-šuej - Tipy pro lepší život Feng-šuej - Tipy pro lepší život David Daniel Kennedy

skvělá příručka, a že jich máám :D

27.09.2015 5 z 5