Janie1989 Janie1989 komentáře u knih

Pohlreich Pohlreich Dana Čermáková

kniha se mi moc líbí. je skvělé vědět, že se člověk k tomu, co má opravdu propracoval tvrdou pílí a nepřišel k tomu jak slepý k houslím :)

06.01.2016 5 z 5

Jamie Dornan - Odstíny touhy Jamie Dornan - Odstíny touhy Alice Montgomery

kniha se mi líbila, ale čekala jsem od ní trošku více. v některých částech bylo až moc do detailně rozpitváván děj seriálů a filmů. podle mě by děj filmů v knize být neměl. je to přece autobiografie a ne čtenářský deník. také jsem myslela, že se dozvím více z jeho současného života a o jeho rodině. na druhou stranu chápu, že si soukromí Jamie hlídá a tak není rozebíráno ani v knize, což je škoda - aspoň pro fanoušky :) každopádně kniha si v mé knihovně určitě najde stálé místo a určitě se podívám o na další filmy, které Jamie natočil :)

06.01.2016 4 z 5

Konejšivé signály – Na jedné vlně s vaším psem Konejšivé signály – Na jedné vlně s vaším psem Turid Rugaas

knihu jsem přečetla za jedno odpoledne. opravdu krásně napsaná kniha a popsané základní signály psa, které by měl znát každý majitel :) mohu jen doporučit...

08.08.2015

Psí život Psí život Peter Mayle

knihu jsem dostala jako dárek, sama bych si ji v knihkupectví nevybrala. ze začátku určitě zábavné, pro citlivější dušičky i k pláči, čím si pejsek musel projít ale ke konci už docela nudné. čekala jsem více zábavy. ovšem najdou se repliky, které stojí za to, si zapamatovat :) přečteno za jedno odpoledne. :)

30.06.2015 4 z 5

Život pod psa: příběhy o psech, které se vám nebudou líbit Život pod psa: příběhy o psech, které se vám nebudou líbit kolektiv autorů

nějakou dobu jsem neměla odvahu knihu koupit, ale nakonec jsem neodolala. opravdu to není kniha pro každého a příběhy v ní mě dokázali i rozbrečet. ovšem doporučuji všem, co nezavírají oči před nesprávným chování nejen ke psům.

Zdeněk Pohlreich v akci Zdeněk Pohlreich v akci Zdeněk Pohlreich

naprosto nejlepší kniha :D u jeho výroků jsem se smála od začátku do konce, ale na druhou stranu jich tam pár chybí. kvůli její vtipnosti nedoporučuji číst v MHD :D

06.06.2015 5 z 5

Uvnitř psa - Co psi vidí, čenichají a vědí Uvnitř psa - Co psi vidí, čenichají a vědí Alexandra Horowitz

naprostá bomba mezi knihami o psech. dozvěděla jsem se spoustu věcí, které jsem nevěděla a takovouto knihu jsem hledala docela dlouho. všem mohu doporučit :)

Štěkání – Zvuk psí řeči Štěkání – Zvuk psí řeči Turid Rugaas

velmi poučná kniha, navíc logická a hlavně rady jsou ověřené v praxi a vyzkoušené. takže pokud někdo hledá způsob, jak svého pejska odnaučit nechtěnému štěkání, je to jedna z verzí, jak to provést :)

Příchod noci Příchod noci Dean Koontz

velmi napínavá kniha jako všechny od Koontze :)

Puls Puls Stephen King

další super dílo od Kinga. Nikdy nezklame. Příběh od začátku napínavý a zajímavý. mohu doporučit.

03.11.2014 5 z 5

Život se psem není pod psa Život se psem není pod psa Konrad Lorenz

kniha je zajímavá a je v ní spousta postřehů, ale četla se mi těžce a nepřišla mi nijak extra zábavná nebo vtipná jak se na první pohled zdálo.

03.11.2014 2 z 5

Pes Pes Michal Císařovský

kniha je naprosto dokonalá. veškeré informace o všech rasách, které jsem snad ani v životě neviděla :) hlavně se mi líbí, že se dočtu o historii vůbec toho daného plemene. naprosto super, doporučuji všem, kteří se o pejsky zajímají a nebaví je hledat informace o plemeni na internetu. :)

31.12.2013 5 z 5

Život bez psa - Život pod psa Život bez psa - Život pod psa Aida Brumovská

kniha se mi líbila. příběhy byly čtivé a hlavně ze života. :)

31.12.2013 5 z 5

Pyrofobie Pyrofobie Jack Lance (p)

knihu jsem přečetla za jeden den. byla velmi napínavá už od začátku a konec byl překvapující. doporučuji :)

26.12.2013

Za zlatými mřížemi Za zlatými mřížemi Choga Regina Egbeme

ze začátku je kniha trochu nuda, ale od poloviny až do konce jsem nemohla odtrhnout oči :)

18.12.2013 4 z 5

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

tuto knihu jsem koupila bratrovi jako novopečenému otci a ještě než jsem mu ji dala, jsem si ji samozřejmě přečetla, abych věděla, zda jsem koupila správně. a koupila! nepamatuju si, že bych se kdy u nějaké knihy tak nasmála jako u této! :) doporučuji všem, ať už nastávajícím, nebo již současným rodičům miminek :) opravdu skvělá kniha a hlavně vtipně napsaná!

18.12.2013

Běh o život Běh o život Richard Bachman (p)

kniha se mi moc líbila. přečetla jsem ji jedním dechem :)

08.10.2013 5 z 5

Štěně k Vánocům Štěně k Vánocům Megan Rix

kniha se mi moc líbila, ale jako zkušenému pejskaři se mi moc nelíbili některé praktiky, kterými cvičili štěně. :) ale to je tak bokem. kniha je krásně napsaná a doporučuji všem, co mají psa doma, konkrétně tuto rasu :)

04.10.2013

Milovala jsem tyrana Milovala jsem tyrana Caroline Bréhat

kniha se mi moc líbila. každá žena by v takovém případě, kdy ji uhodí muž měla vzít nohy na ramena a ne si to nechat líbit! doporučila bych všem, kteří mají rádi knihy podle skutečnosti.

08.09.2013

Velká psí láska - Příběhy, rady a úžasné fotografie psích bytostí Velká psí láska - Příběhy, rady a úžasné fotografie psích bytostí Marty Becker

kniha se mi velmi líbila. příběhy byly krásné, u některých jsem se opravdu zasmála a pár jich tam bylo smutných, ale to k životu s pejskem prostě patří. doporučuji všem milovníkům psů :)

08.09.2013 5 z 5